Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Psy sikają na moją A-4


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

:polew:Czytając wszystkie sposoby postanowiłem wypróbować jeden z nich... Mieszkam na osiedlu gdzie jest w cholerę czworonogów... nie którzy właściciele po prostu otwierają drzwi i taki kundel leje na klatce schodowej, a gdy ktoś go w końcu wypuści szcza bydle po oponach. Wróciłem przed wczoraj z pracy i stwierdziłem że spróbuje sposobu farenheita... Poszedłem do sklepu kupiłem dwie saszetki i wychodzę by dokonać dzieła... Tutaj zdziwienie jeb$@% kundel leje mi na opone, wkr@$$ się ostro... Podchodzę do psa i wydzieram się na niego... obok stoi zdziwiona właścicielka. Wręczyłem jej jedną saszetkę do ręki i powiedziałem że jeżeli jeszcze raz jej pies 'naszcza' mi na oponę wsadzę mu tą saszetkę z pieprzem w dupsko i wyciągnę gardłem :) Dzisiaj rano gdy wychodziła z pieskiem, chciał nalać mi na oponę:) Na szczęście dla bydlaka właścicielka szybko go odciągnęła :) Zobaczymy co będzie jak wrócę z pracy :chytry: Dziś planuje piwko i oglądanie na balkonie mojej Audiczki z paczką pieprzu w ręku... :wink4: Nie mniej formatować klocka na wycieraczce sąsiadki nie zamierzam... :thumbdown:

Więc nie polecał bym kopania zwierzaków, bo winę zawsze ponosi nieodpowiedzialny właściciel psa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...