Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Psy sikają na moją A-4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Dzień świra" się kłania. :decayed:

Opublikowano

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

Ja przyjmuje, że napisałeś to jako żart... :polew:

Myslę ze tomeks32 tak robi :polew:

Opublikowano

Myslę ze tomeks32 tak robi :polew:

ale tylko za dnia :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Takich osób w tym bloku jest mnóstwo - to nie tylko ta jedna Pani - koledzy to jest dla większości właścicieli psów normalka ,że się pies odlewa na opone .

Myśle że to jest nie dowytępienia.

Opublikowano
Takich osób w tym bloku jest mnóstwo - to nie tylko ta jedna Pani

to tylko kwestia pojemnosci twojego pecherza :polew:

Opublikowano

Wy sobie tu jaja robicie ,bo na wasze opony chyba nikt nie sika.

Ale tak poważnie - to wiele osób mi mówi ,że podobno przesadzam - że to nic takiego jak piesek sika na kółko.

Chyba wole już suki - nobo taka to najwyżej obok oponki narobi.

Opublikowano

Tym od wiatrówki proponuje niech sami strzelą spobie w dupe!

Tym od kopów chętnie sam mogę przyp.......ć !

Panowie pies to pies i nic tego nie zmieni. Jak pies leje na koło to tylko i wyłącznie świadczy o jego włascicielu że jest cham i prostak bo przecież psa ma na smyczy i ma nad nim kontrole.

Jedyne co można w tej kwestji to miec pretensje do własciciela i jemu zwrócic delikatnie bądz nie uwagę.

Pies nie jest niczemu winien a już napewno nie temu że jest psem :)

peace :decayed:

Opublikowano

Panowie! to jest wojna,albo my ich,albo oni nas :evil2:

:kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak ktos juz wspomnial, najwlasciwsza jest odpowiednia postawa oraz rozmowa wyjasniajaca te drobne acz uciazliwe drobnostki, z wlascielem :bicz: :bicz3: rzeczonego kundla-obsikiwacza.

:naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak ktos juz wspomnial, najwlasciwsza jest odpowiednia postawa oraz rozmowa wyjasniajaca te drobne acz uciazliwe drobnostki, z wlascielem :bicz: :bicz3: rzeczonego kundla-obsikiwacza.

:naughty::kox: :gwizdanie:

SECTOR no i masz nawet videostory "jak",potraktuj to jako instrukcje :th: :polew:

DIEGO,klasyka :th:

Opublikowano

Zmieńcie temat na "panny sikają na widok mojej A4" - brzmi zdecydowanie lepiej;) Co do pieska - niestety, ale właśnie sprawa polega na ugadaniu się z właścicielem, albo użyciu jakiejś chemii odstraszającej psy. Na pewno jest coś takiego...Pzdr.

Opublikowano

Jak widzisz, ze pies Ci sika po kole, to kopnij go w jajka.. :naughty:

Opublikowano

Jak widzisz, ze pies Ci sika po kole, to kopnij go w jajka.. :naughty:

a jak to będzie suka to co :naughty:

Opublikowano

cadbp czy suki leja po autach? :naughty:

Mysle ze moglo by to byc utrudnione.. :polew:

Opublikowano

mi tata kiedys powiedzial,ze dobra suka potrafi wszystko :kox:

Opublikowano

mi tata kiedys powiedzial,ze dobra suka potrafi wszystko :kox:

hehe dobre :polew: :polew:

Opublikowano

Najgorsze to sa koty.. :rolleyes:

Opublikowano

Koty to jest koszmar tak smierdzi po nich... moja siostra ma kocice to zlała sie jej kiedyś do torebki :polew:

Opublikowano

>>>>>>>>>>>> Tak to od jutra będę srał pod blokiem na znak sprzeciwu - >>>>>>>>>>>>>>

Napewno mi mandat wlepią , a psom wolno wszystko.

Rozmawiałem dzisiaj z Policjantem i mówił mi ,że ciężko takiego gościa z psem ukarać - zostaje mi do sądu tylko z cywilnego podać. Normalnie w głowie się niemieści a jak przez ulice przejdziesz w miejscu niedozolonym to mandat się znajdzie .

A na sikanie po oponach nie ma paragrafu. Nierozumiem. :mysli:

Opublikowano

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

:polew:

no własnie też mi się wydawało że napisałeś jak profesjonalista :naughty: dużo masz takich gównianych akcji za sobą ? :decayed:

Panowie! to jest wojna,albo my ich,albo oni nas :evil2:

mi tata kiedys powiedzial,ze dobra suka potrafi wszystko :kox:

Panowie .. tarzać sie tylko ze śmiechu z takich tekstów .. :polew:

Najgorsze to sa koty.. :rolleyes:

Nie dla mnie :naughty:

92af8b97e60c32f1d639575xd6.jpg

92af8b97e60c32f1d639575xd6.022464de68.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.