Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandaciki panowie mandaciki


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem przyjemność pierwszy raz lecieć z CB z wawy do katowic i minąłem szczęśliwie 4 rogatki , jednego tajniaka i ponabijaliśmy sie z kaczorów bo jechała kolumna rządowych bmwic :polew: już więcej nigdzie nie pojade bez CB

z CB wysokość mandatów : 0zł 0 ptk

bez CB wysokość mandatów ok. : 700zł 23ptk (jakby policja miała dobry humor

)(bo przed każdą rogatką jechałem jako pierwszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor z tym cb masz racje! Mialem kupowac w tym tyg cb specjalnie przed dzisejszym dniem bo jechalem do wawy ....i nie zdarzylem kupic i skonczylo sie to na 200zl + 6pkt ! Wrrrrrr jeszcze taka glupia akcja jade sobie spokojnie kolo 70-80 i nie zauwarzylem znaku ze jest teren zabudowany ...staly moze 3 domy na krzyz ;/ i gosc jadacy przedemna jakos tak dziwnie zjechal mi na pobocze zebym go wyprzedzil wiec go wyprzedzilem a tu prosto po wlosach suszarka ;/ i wyszlo mi 87km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor z tym cb masz racje! Mialem kupowac w tym tyg cb specjalnie przed dzisejszym dniem bo jechalem do wawy ....i nie zdarzylem kupic i skonczylo sie to na 200zl + 6pkt ! Wrrrrrr jeszcze taka glupia akcja jade sobie spokojnie kolo 70-80 i nie zauwarzylem znaku ze jest teren zabudowany ...staly moze 3 domy na krzyz ;/ i gosc jadacy przedemna jakos tak dziwnie zjechal mi na pobocze zebym go wyprzedzil wiec go wyprzedzilem a tu prosto po wlosach suszarka ;/ i wyszlo mi 87km/h.

to kawał hu#@ z tego goscia

Ps. gdyby nie CB juz bym pewnie nie pracowal bo autko wykozystuje glownie do pracy

Wlasciwie nie ma sie czym chwalic ale czasami sa takie glupie ograniczenia ze szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem ostatnio ( jak byla akcja znicz ) 100zl i 8pkt

policjant chcial dac 350zl ale powiedzialem ze nie przyjme bo jestem studentem i nie mam dochodow i nawet sad grocki mi obnizy ta kwote ;) to powiedzial ze da 100zl to poweidzialem ze dobra przyjme bo nie bede sie ciagac po sadach mimo iz uwazam ze nie byla to moja wina:

a akcja wygladala tak

jade sobie 50km/h w miescie i sobie cos przy radiu kombinowalem i staruszka (moher! - fanka Rydzyka i Giertycha) wychodzila z cmentarza na pasy i sobie idzie wiec jak ja zauwazylem to zaczalem hamowac a ona sie przestraszyla i odbiegla ( ja bym spokojnie wychamowal ze 3-4 metry przed przejsciem ) i policjant akurat stal i mi kazal zjechac no i on mowi ze "ta kobieta musiala zmienic przez pana tempo przechodzenia przez przejscie" ja mowie "nie musiala, ja bym wyhamowal" a on na to "nie wychamowalby pan" ja mowie ze "wyhamowalbym" a on "tego to juz i tak nie sprawdzimy" jeszcze babka podchodzi i mowi do niego "panie... on chcial mnie zabic"

to juz mi sie slabo zrobilo i myslalem ze cos jej zrobie i wroci tam na cmentarz ale nie na groby tylko pod ziemie (sick! moher ;] )

ale najsmiesniejsze bylo to ze odrazu jak mnie zatrzymal ja szybki przednie w dol ( bo mam folie ) a on nawet nie zauwazyl ze mam reszte przyciemnione ;D wiec udalo sie z tymi szybami chociaz heheh

a 100zl i tak za bardzo nie odczuje ... gorzej z punktami wiec niedlugo sprawiam sobie CB ( prezent od rodzicow pod choinke taki sobie zarzyczylem ;> ups. ..... tzn od mikolaja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem przyjemność pierwszy raz lecieć z CB z wawy do katowic i minąłem szczęśliwie 4 rogatki , jednego tajniaka i ponabijaliśmy sie z kaczorów bo jechała kolumna rządowych bmwic :polew: już więcej nigdzie nie pojade bez CB

z CB wysokość mandatów : 0zł 0 ptk

bez CB wysokość mandatów ok. : 700zł 23ptk (jakby policja miała dobry humor

)(bo przed każdą rogatką jechałem jako pierwszy)

Taka jest prawda Panowie ze gdyby nie CB to w drodze Polska -Holandia zaliczyłbym pare mandatów i sesji zdjęciowych , juz nie mowie ze dzieki CB poomijałem korki , wypytałem sie o objazdy . Konto mam czyste -0 Pkt, 0 mandatów . Zawsze podczas jazdy mam włączone radyjko :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem sobie w środku nocy i za Świdnicą w str W-ch wpadam do jakiejś wiochy, noga z gazu oczywiście ale nie przesadzałem z wgniataniem hamulca, a z za zakrętu widze jak juz mi macha czerwonym czymś....... zawsze się zaczają..... nie szło pójść na ugodę, że tylko 25km/h przekroczyłem, że i tak hamowalem.....

drugi raz jak w Świdnicy foto-radar dostali, ruszam z pod świateł (wyjazd ze Świdnicy w str Wrocka) no i fajnie się rozpędzało ....aż tu nagle cos w krzakach błysnęło, zobaczyłem kawałek dalej radiowóz i szamających burgery stróżów prawa, pomyślałem że pewnie przerwę na lunch mieli to nic nie będzie ....a po tyg zdziwko, piękna fotka, morda roześmiana ....nie miałem szans się wyprzeć .....48km/h za dużo....

Ale na szczęście fotki z Francji, Belgii, Niemiec nie przychodzą :>

Niestety kumpla kiedyś we Francji na rogatkach autostrady zatrzymali, powiedział że nie ma kasy ze sobą, to mu jak w markecie dali czytnik kart i PIN wymusili :) ...no i popłynął 90eurasków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęście fotki z Francji, Belgii, Niemiec nie przychodzą :>

Dwóm moim znajomym przyszło z niemiec :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęście fotki z Francji, Belgii, Niemiec nie przychodzą :>

Dwóm moim znajomym przyszło z niemiec :rolleyes:

dokładnie tak, także lepiej uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem cb 2 lata temu

Bilans na dziś: 0zł mandatu, 0 pkt karnych, 0 zatrzymań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęście fotki z Francji, Belgii, Niemiec nie przychodzą :>

Dwóm moim znajomym przyszło z niemiec :rolleyes:

dokładnie tak, także lepiej uważać.

Kurczę, najstarsze jakie pamiętam fotki z Niemiec to miałem zrobione cos około rok temu. Od tamtej pory nie dostałem żadnego mandatu.... i mam nadzieje że juz nie przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem ostatnio ( jak byla akcja znicz ) 100zl i 8pkt

policjant chcial dac 350zl ale powiedzialem ze nie przyjme bo jestem studentem i nie mam dochodow i nawet sad grocki mi obnizy ta kwote ;)

Oj nie obniży. Przy naprawdę dobrych wiatrach min. 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcji znicz to w zeszłym roku: Jade sobie i widze pasek 1.8T wlecze się, a że droga pusta to go wyprzedziłem i tak po 5 km HALT. Rezultat 95/50 8 pkt i 200PLN i 110/60 10 pkt i 400PLN co daje 18 pkt i 600 PLN. Ręce i nogi. Od tamtej pory bez CB się nie ruszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem pecha.

Wracałem z Koszalina do Bydgoszczy tak i sie pechowo stało ze przez przypadek wyrwałem kabel z wtyczki od anteny przy radiu

(miałem zrobić ale zawsze czasu brak). no i stało sie 91/50 310zl i 8 pkt. w Białym Borze

Ale juz wszystko naprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh skąd ja to znam, mi się znowu głośnik w cb padł i wpadłem 98/50 300zł i 8pkt... miałem jeszcze jeden mandat na 5pkt i poszedłem sobie na kurs redukcyjny pkt karne i jak narazie to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii to lapia mnie co drugi tydzien... przewaznie tajniacy...

Raz wracalem wieczorkiem po dyskotece okolo 2 nad ranem (lub w nocy jak kto lubi)... i przyczepil sie jakis samochod w terenie zabudowanym... no to ja ze wolno jezdzic nie lubie troszke podgonilem do przodu... ten z tylu za mna... no to ja znowu do przodu... a on troche wtedy zwolnil... no to luzik mysle...

Za swiatlami po skrecie w lewo sygnalek, kolorowe latareczki i STOP...

Jeden gliniarz wyszedl i poprosil mnie o prawko... dalem mu Polskie ktore mialem w torbie w bagazniku... wtedy wyszedl drugi i zaczal mi kurna samochod przegladac... szukac w nim nie wiem czego... Ten co prawko ogladal - tak je mietolil bo ch...a sie mogl doczytac... a widac ze tak sie staral... zapytal sie kilka danych.... nastepnie jeszcze jakas babeczka wyskoczyla z tego samochodziku i pyta mi sie : czy mam cos w samochodzie co nie powinienem miec ?? hehehe.... zaczalem sie smiac... mowie ze NIE.... jeszcze chwile pogadalismy i ze nic nie znalezli to mnie puscili... a jechalem 90 km/h na 50km/h. W Irlandii Garda (tutejsza Policja) jest w sumie OK... Poscigac sie z nimi mozna :))))

Ale lepszy motyw mialem na autostradzie M6 (120km/h to max predkosc w IRL !!! )...cisnalem sobie ostro 210 km/h... luzik... nikt nie chcial mnie gonic... bo by mi chyba prawko musieli wziasc !!!

Kumple tez mieli niezly bajer...

jechali sobie we 2 bez pasow w Audi 80...i Garda ich minela zauwazajac ze nie maja ich zapietych... ale przejechala... kumple bo chwili wyluzowali juz ze wszystko git.... za zakretem zlapal ich inny radiowoz ktory tam stal.... hehehehe ... i 60 euro w plecy kazdy...

takze chlopaki wesolo jest wszedzie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie znów padło. Jechałem sobie bez światełek i mnie przydybał busik i nie pomogły tłumaczenia że po żonę w ciąży zamyślony itd...

100 zł się należy i koniec. Jak ja kocham takich formalistów... grrr :rant::foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy z tymi mandatami , ja przez 2 lata zrobiłem jakieś 150/200 tyś km i nie dostałem ani jednego mandaciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 4 lata nie dostałem mandatu a ostatnie 3 to jeden na rok wyłapuje. A jak nigdy jechałem jak Bozia przykazała... :kwasny:

Z tym że teraz robie po 60-70 tyś rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie kiedyś zatrzymali w toruniu za mostem, to nie wiedzieli za co mi wlepić mandat, czy za szybkość, czy za wyprzedzanie na moście, czy za brak świateł, czy za brak pasów... :)

całe szczęście jechałem z teściową, która zaczęłą na mnie jazgać jak tylko podszedł policjant, zaczęła na mnie tak drzeć ryja jak nigdy "Wiedzałam kurfa, ze tak będzie, wiedziałam, i na ch... ja ci swoją córkę oddała [...]" - aż mnie zatkało, policjanta też, po chwili poprosił mnie do radiowozu...

Siedzimy, wypytuje mnie gdzie jadę i dlaczego tak się spieszę, no to odpowiedziałem, że to, co słyszał, to mam tak juz od samego początku (jakies 100km) a jeszcze zostało ze 180km... i chyba się zlitował, bo dał mi tylko 100 zł 1 pkt za brak pasów... :) i życzył szybkiego dotarcia do celu...

pierwszy raz w życiu podziękowałem teściowej :)

pozdr.. dla teściowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...