-
[ALL] Egzamin czeladniczy mechanik
dokładnie tak jak .:campino:. mówi.ja nie pamiętam jak to było,ale nauki troszkę było.A po 5 latach na czeladniku idziesz sobie mistrza robić
-
Pomysł na biznes. CO O TYM SĄDZICIE????
Wulkanizacja,jak najbardziej. Takie maszyny można już kupić za 10-15tyś (nowe).w sezonie powinny się zwrócić.Nie potrzeba na początku jakiś drogich(one tylko ładnie wyglądają,a robią to samo.) Ja robiłem na CASEX,przesiadłem się na JOHN BEAM. żadna różnica tylko ze wyważarka ma pneumatyczne mocowanie kola.
-
Pomysł na biznes. CO O TYM SĄDZICIE????
Myjnia??nie jest to takie proste.jeszcze zależny jaka myjnia.Kupa kasy,ale i zysk spory. Do myjni zaraz przyczepi się ochrona środowiska.Będą badać,sprawdzać gdzie odstojniki,woda ma ujęcie,jakie detergenty idą.Jak się tego nie przejdzie to spokojnie można liczyć na datek na rzecz środowiska ok300-400zl dziennie(znam to z autopsji) Jeżeli warsztat to ciężko się zaopatrzyć we wszystko (nie ma takiej możliwości).Lepiej podpisać umowę z jakaś hurtownia o zaopatrzenie na odroczony termin(dają limity jakie musisz sprzedać). Myślę ze jest to do zrobienia,ale najpierw wybadaj rynek,nic na ślepo. Wulkanizacja dobry pomysł..w sezonie można się odbić,ale trzeba się natyrać.poza sezonem 1-2 podnośniki i dłubanko..
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
tez bym z wami popykał,ale multi mi nie działa.Na normalnym trybie przeszedłem cala,ale jak włączam multi to mi się wszystko wiesza. ...stery nowe i nic.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
helloo.. 2 tygodnie mnie nie bylo a ty 30 stron do przeczytania...no ladnie zescie sie rozgadali
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chcialem tez byc,ale od samego niedzieli rana siedze w berlinie.Nowa praca
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
znalazlem autko.do poprawki blacharki http://moto.allegro.pl/item940986154_audi_a3_do_poprawek_blacharskich.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu,mogę poprosić tez tego manualna na majla. Może się pobawię z moimi 9`16.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Reniu wszędzie siedzi Mozna powiedzieć ze warte zastanowienia się,bo mam parę blizn na tej dziarze.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
A cóż to takiego??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ładnie..od wczoraj natłoczone 3 strony i gdzie tu sie wtrącić.. Ja z chęcią bym pograł w CODMW2 ale mulit mi nie rychta,a już mi się nie chce ściągać po raz kolejny następnych wersji.. narazie jadę 2x Mass Efect2 co do spotu to ja niestety odpadam.sprawy rodzinne,niezależne odemnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak wszyscy idą spać to ja tez idę dobranoc
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Ja mam 2 tattoo.Jeden to pamiątka po wojsku(nie ma się czym chwalić),robiona po pijaku,dopiero na następny dzień było Drugi robiłem 2 tygodnie temu na przedramieniu (imię syna).Robota robiona w studiu.. Teraz myślę nad czymś żeby zakryć ten pierwszy tattoo.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko,spoko...odbuduja :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehehe...wiem coś o tym:)...mam tez z tym problem
strobo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta