Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandaciki panowie mandaciki


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne moze temat jako ze tak swiezo wlasnie dzisiaj dostalem mandat :evil: A wiec jade sobie droga, teren niezabudowany, jade tak kolo 100, podjezdza podemnie ciemne mondeo, no to ja w gaz, przyspieszylem tak do 120, on znow, no to znow przyspieszylem, a tu ciach lampki czerwona, niebieska mi migaja w lusterku :shock: no to zjechalem na boczek, rozmawiac sie z idiotami nie dalo, wogole nic kompletnie .... Dostalem 400 zł i 8 pkt, alez sie wku.wilem .... Mialem 131 gdzie mozna bylo miec 90, kutasy jeba.e nawet nic nie chcieli pogadac, powiedzial no taryfikator przewiduje 300-400 no to 400 :evil: Medy jedne .. wrrrr

No i tym milym akcentem zapraszam innych do pochwalenia sie swoimi doswiadczeniami :mrgreen: hehe

Pomimo że ewidentnie twoja wina to trzeba było mandatu nie przyjmować w sądzie grockim dostał bys połowę tego pewnie. Jakiś czas temu na upierdliwego też wcisneli mi mandat i zaczęłem troszkę pytać ludzi i sąd bardoz często pomniejsza mandaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na predkosc mam jedna zasade CB i jak widac nie place :wink:

:mrgreen: dokladnie :mrgreen: od kiedy mam CB nie dostalem ani pol mandaciku :D a wczesniej to 23pkt mialem na stanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba patrzec kto jedzie za toba to widac ze jada z kamera bo jest pod lusterkiem wstecznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cb tez bardzo czesto krzycza ze kreci sie tu i tu pojazd nieoznakowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba patrzec kto jedzie za toba to widac ze jada z kamera bo jest pod lusterkiem wstecznym :wink:

Najgorsze jest to , że teraz pojawiają sie radiowozy nieoznakowane , ktróre robią pomiar również jadąc przed Tobą.Właśnie po Lublinie jeden taki śmiga :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci z CB jak jada za Toba tajniacy z kamerką .... :roll:

tak jak lukas napisal...informacje o tajniakach rowniez sa przekazywane przez CB, kierowcy TiR'ow zwracaja uwage jak cos takiego wyjedzie a droge i pozniej informuja gdzie sie to pląta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tez z zalem 400 zl i jutro zaplace, ale wiem ze jak sie odmawia daja do sadu grodzkiego to sad daje tylko kase juz bez punktow, to jest lepsze .... h z nimi - CH.W.D.P :twisted:

A za szybki przednie nie chcieli ci dac mandaciku :mrgreen: :?:

Moj kumpel mial pare lat temu dostal mandat, wzial go na kredyt i po jakims czasie przyszedl do niego komornik. Kumpel powiedzial ze jest osoba niepracujaca (jest taka ustawa, ze osoby niezarobkujace nie placa mandatow pienieznych - o ktorej prawie nikt nie wie) i komornik sobie poszedl :grin: Ale punkciki dostal...

Ja jak narazie nie mam sie czym chwalic, bo przez rok nie dostalem ani jednego mandatu (a mialem juz nieraz duzo szczescia :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mial pare lat temu dostal mandat, wzial go na kredyt i po jakims czasie przyszedl do niego komornik. Kumpel powiedzial ze jest osoba niepracujaca (jest taka ustawa, ze osoby niezarobkujace nie placa mandatow pienieznych - o ktorej prawie nikt nie wie) i komornik sobie poszedl

Ale zaloza Ci sprawe w sadzie, a sad kaze Ci ta naleznosc odrobic dla miasta, a jak nie odrobisz to do pudła odsiedziec. Wiem bo kumpela robi w sadzie i wysyla takie zawiadomienia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaloza Ci sprawe w sadzie, a sad kaze Ci ta naleznosc odrobic dla miasta, a jak nie odrobisz to do pudła odsiedziec. Wiem bo kumpela robi w sadzie i wysyla takie zawiadomienia. :mrgreen:

Dalszych perypetii juz nie znam, ale jakos nie wydaje mi sie zeby potem pracowal dla miasta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Peter, nie dali za szybki bo mialem opuszczone :mrgreen: I nawet pasy mialem ;) A h z nimi, dzisiaj z zalem zaplacilem te 400 zl, szkoda punktow, ale po roku przepadaja :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszych perypetii juz nie znam, ale jakos nie wydaje mi sie zeby potem pracowal dla miasta

Moze to dawno bylo bo mi kiedys przeterminowaly sie mandaciki u komornika w wysokosci 400zl, a teraz wiem, ze bardziej sie wzieli za sciagalnosc.

Mnie juz kilka razy nawiedzal komornik i teraz chodzal co 6 miesiecy.

Ostatnio mialem 20 pkt. i zaplacilem 850 zl komornikowi, szkoda jak chole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie jest tak ze jak sie daje do sadu grodzkiego to sad nie moze dac pkt karnych, tylko mandacik jak cos .... To jest lepsze zwlaszcza dla tych co maja punkty przy granicy 20-24 pkt ..... No i punkty przepadaja po rowno roku od daty otrzymania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha a jak ja mam 21 ? :roll:

[ Dodano: 2006-07-06, 00:34 ]

tzn do wykorzystania :P

a taka historyjka: kumpel wyprzedzal na trasie samochod na skrzyzowaniu i przejsciu dla pieszych (choc bylo pusto i dobry widok bo nic dookola nie bylo drzew itp) cyknela go ŻW i 700 zł :] i 19 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ŻW moze?? eeee ja tam bym sie nie zatrzymal jaby mnie wojacy lapali :razz:

To by Cię ustrzelili :wink: Niestety ŻW może :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by Cię ustrzelili Niestety ŻW może

Niedlugo to erki będą nas zatrzymywaly :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ŻW moze?? eeee ja tam bym sie nie zatrzymal jaby mnie wojacy lapali :razz:

To by Cię ustrzelili :wink: Niestety ŻW może :mrgreen:

:shock: tyle lat jezdze i nie wiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez ZW to policja wojskowa :P nadrzedna nad Policja zwykla ;D

a swoja droga to kumpel chyba trafil na nich "niechcacy" bo tak normalnie to chyba nie kontroluja :P

wojtas-audi : Patrz na daty postow !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...