Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Janek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. heh , dzieki Wit.s to teraz mam blisko z bemowa, akurat dzisiaj musze jechać na ostrobramską do conforamy bo sprzedali mi niekompletne łóżko -- Pzdr. Janek
  2. cze, czy spoty są nadal na ostrobramskiej, bo dzisiaj tam będe to bym wpadł. Pozdrawiam Janek
  3. móglby ktos wziasc vag-a albo przynajmniej interfejs to wezme kompa. PLEASE :-) Pozdrawiam Janek
  4. czesc, też mam ten problem. Autko z USA :-) Kiedyś już pytałem o to i niestety nikt mi nie odpowiedział :-/ Pozdrawiam Janek
  5. Jak możesz to podaj mi numer który jest na radyjku. U mnie jest na naklejce z kodem kreskowym. Zaczyna się chyba od WAU lub cos takiego. Postaram się kod napisać na priv. pozdrawiam Janek
  6. czesc, czy ktos moglby mi podac numery nastepujacych czesci: A4 (B5) sedan 1.8T Quattro rok prod. 1998 wersja USA (nie wiem czy to ma znaczenie) - łożysko koła przód (lewa i prawa strona) - łożysko koła tył (lewa i prawa strona) dzieki i pozdrawiam Janek
  7. na brzyki zapach w lodówce pomaga rozkrojone jabłko, niweluje kazdy przykry zapach (sprawdzone). Może podziała w samochodzie. Tak troche OT, kolega kupił w Holandii Dodge-a Voyager-a od myśliwego i tak jak w nim waliło burkiem to głowa mała. pozdrawiam Janek
  8. Czesc, czy ktos z Was orientuje sie ile kosztuje przestrojenie radia i czy w ogole da sie to zrobic. Sprowadziłem samochód z USA i radio (Concert) wybiera tylko czestotliowsci nieparzyste. pozdrawiam Janek
  9. Czołgiem, zmieniarka w sedanie znajduje sie (stojąc przodem do otwartego bagażnika) po lewej stronie. W pionie i kasete z płytami wkłada się od góry. Znajduje się tak jakby w specjalnym plastikowym pudle i obok niej jest spory schowek. Jak będe miał chwile to zrobie fote. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale mam wersję USA. pozdrawiam Janek
  10. u mnie też słychać takie metaliczne "terkotanie" przy spadających obrotach. Mechanior powiedział, że to jakaś blacha przy wydechu. Wydaje mi się, że to jest to samo co u Ciebie. pozdrawiam Janek
  11. Janek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    ja mam oryginalną tzn. założoną fabrycznie (chyba), ale auto jest z 98 r. i wersja USA Pozdrawiam, Janek
  12. przyjade na nastepny spocik jesli mozna Pozdrawiam Janek
  13. cześć, sprowadziłem A4 z USA i mam problem z przeglądem. Musze wymienić lampy. Wiem, że spociki są co wtorek jednak w przyszłym tygodniu w piątek 14.07. mam już zaplanowany wyjazd aby załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją. Postaram sie przyjechac we wtorek na spocik, ale obawiam się że od wtorku do piątku nie zdąże kupić lamp po ewentulanym "oblookaniu" na spociku. Mam prośbe do Szacownych Kolegów :mrgreen: z Warszawy czy ktoś mógłby spotkać się ze mną abym mógł, "organoleptycznie" sprawdzić jakie lampy do mnie będą pasować. Pewien człowiek mówił że u mnie są jakieś dłuższe kierunki a co za tym idzie inny błotnik. Być może będe musiał tylko wymienić same lampy a kierunki pozostaną (tylko będzie trzeba wyłączyć im świecenie podczas jazdy). Podobają mi się te z soczewką. Szczerze powiedziawszy nie orientuje się wersjach lamp i kolejnych liftach jakie przechodził model A4. Pozdrawiam Janek
  14. nie nie jechałem wtedy A4 tylko Ford-em E-250 , ale historia z materacem jest niezła :mrgreen:
  15. w USA zapłaciłem 800 $ za to że auto było troche za ciężkie "niż ustawa przewiduje"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.