-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh , dzieki Wit.s to teraz mam blisko z bemowa, akurat dzisiaj musze jechać na ostrobramską do conforamy bo sprzedali mi niekompletne łóżko -- Pzdr. Janek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cze, czy spoty są nadal na ostrobramskiej, bo dzisiaj tam będe to bym wpadł. Pozdrawiam Janek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
móglby ktos wziasc vag-a albo przynajmniej interfejs to wezme kompa. PLEASE :-) Pozdrawiam Janek
-
Jak przestroić symphony z częstotliwości USA na częst. EU?
czesc, też mam ten problem. Autko z USA :-) Kiedyś już pytałem o to i niestety nikt mi nie odpowiedział :-/ Pozdrawiam Janek
-
Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!
Jak możesz to podaj mi numer który jest na radyjku. U mnie jest na naklejce z kodem kreskowym. Zaczyna się chyba od WAU lub cos takiego. Postaram się kod napisać na priv. pozdrawiam Janek
-
prośba o numer części z ETKI
czesc, czy ktos moglby mi podac numery nastepujacych czesci: A4 (B5) sedan 1.8T Quattro rok prod. 1998 wersja USA (nie wiem czy to ma znaczenie) - łożysko koła przód (lewa i prawa strona) - łożysko koła tył (lewa i prawa strona) dzieki i pozdrawiam Janek
-
palenie w samochodzie
na brzyki zapach w lodówce pomaga rozkrojone jabłko, niweluje kazdy przykry zapach (sprawdzone). Może podziała w samochodzie. Tak troche OT, kolega kupił w Holandii Dodge-a Voyager-a od myśliwego i tak jak w nim waliło burkiem to głowa mała. pozdrawiam Janek
-
Przestrojenie radia - ile ksoztuje i czy sie oplaca ?
Czesc, czy ktos z Was orientuje sie ile kosztuje przestrojenie radia i czy w ogole da sie to zrobic. Sprowadziłem samochód z USA i radio (Concert) wybiera tylko czestotliowsci nieparzyste. pozdrawiam Janek
-
[A4 '98] Wymiana Chorusa na Concert
Czołgiem, zmieniarka w sedanie znajduje sie (stojąc przodem do otwartego bagażnika) po lewej stronie. W pionie i kasete z płytami wkłada się od góry. Znajduje się tak jakby w specjalnym plastikowym pudle i obok niej jest spory schowek. Jak będe miał chwile to zrobie fote. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale mam wersję USA. pozdrawiam Janek
-
wyjecie turbiny
u mnie też słychać takie metaliczne "terkotanie" przy spadających obrotach. Mechanior powiedział, że to jakaś blacha przy wydechu. Wydaje mi się, że to jest to samo co u Ciebie. pozdrawiam Janek
-
Magazynek do zmieniarki
ja mam oryginalną tzn. założoną fabrycznie (chyba), ale auto jest z 98 r. i wersja USA Pozdrawiam, Janek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjade na nastepny spocik jesli mozna Pozdrawiam Janek
-
LAMPY (przód) do A4 98 r. - prośba o pomoc
cześć, sprowadziłem A4 z USA i mam problem z przeglądem. Musze wymienić lampy. Wiem, że spociki są co wtorek jednak w przyszłym tygodniu w piątek 14.07. mam już zaplanowany wyjazd aby załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją. Postaram sie przyjechac we wtorek na spocik, ale obawiam się że od wtorku do piątku nie zdąże kupić lamp po ewentulanym "oblookaniu" na spociku. Mam prośbe do Szacownych Kolegów :mrgreen: z Warszawy czy ktoś mógłby spotkać się ze mną abym mógł, "organoleptycznie" sprawdzić jakie lampy do mnie będą pasować. Pewien człowiek mówił że u mnie są jakieś dłuższe kierunki a co za tym idzie inny błotnik. Być może będe musiał tylko wymienić same lampy a kierunki pozostaną (tylko będzie trzeba wyłączyć im świecenie podczas jazdy). Podobają mi się te z soczewką. Szczerze powiedziawszy nie orientuje się wersjach lamp i kolejnych liftach jakie przechodził model A4. Pozdrawiam Janek
-
Mandaciki panowie mandaciki
nie nie jechałem wtedy A4 tylko Ford-em E-250 , ale historia z materacem jest niezła :mrgreen:
-
Mandaciki panowie mandaciki
w USA zapłaciłem 800 $ za to że auto było troche za ciężkie "niż ustawa przewiduje"
Janek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta