-
[B6 BEX] Brak doładowania
Dzięki, Jest to autko mojego kolegi, a moje bez zmian śmiga Temat rozwiązałem sam: był to zacięty zawór sterowania turbiną - Wyczyszczony działa szkoda było nie poczuć tych 190 KM Zamykam
-
[B6 BEX] Brak doładowania
Panowie, oświećcie mnie proszę. Podczas jazdy autkiem nie odczuwam doładowania ( jeździ się jak zwykłym 1,8 ), komputer nie wskazuje żadnej usterki. Na biegu jałowym przy przygazówce odczuwalne jest dłonią ciśnienie w przewodzie dolotowym. Co i jak sprawdzić?
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
Ale to by się wszystkie okna otwierały?
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
A gdzie znajduje sie moduł komfortu w B5?
-
Domykanie szyb z kluczyka
a jeśli tylko się zamykają a nie otwierają z pilota? to czego brakuje?
-
[B5 AWT] Otwierające się szyby podczas jazdy - pilne
Tak jak w temacie. Podczas jazdy same otwierają się szyby. Nie jest to zbyt fajne, jeśli na pokładzie mam małe dzieci. Najczęściej zdarza się to jak przyhamowuje, chociaż zdarzyło się też podczas stabilnej jazdy. Zaobserwowałem również, że problem występuje tylko w ciepłych porach roku. Nigdy się to nie przytrafiło w zimę. Czasami otwierają się tylko dwie szyby, ale najczęściej cztery i to naraz. Rozkładam ręce Nie wiem co mam zrobić, gdzie jeszcze zajrzeć. Diagnostyka VAGiem nie wykazała żadnych błędów. Dlatego proszę forumowiczów o pomoc w rozwiązaniu problemu. Niedługo wyjeżdżam na wakacje i mam dość takich atrakcji
-
Zmiana mil na kilometry
Dam znać jak się uporam
-
Zmiana mil na kilometry
U mnie działa, tyko jest problem z datą.
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Wiatam. Bawiłem się dzisiaj kodami i chciałem zaprogramować otwieranie/zamykanie szyb/szyberdachu pilotem. Do kodu 16140 dodałem 64 czyli wartość 16204 wpisałem w okno kodowania. Jest zmiana, szyby i szyberdach z pilota się zamykają ale nie otwierają. Coś jest nietak? czy poprostu muszą być spełnione jakieś warunki aby można było otworzyć okna pilotem?
-
[ALL B5] Język w komputerze
A co zrobić jak kod w moim a4 jest cztero cyfrowy i wygląda tak 2244 ? Oczywiście chcę mieć km i litry bez wad wyświetlenia daty. Po zmianie na 2144 są kilometry i litry, ale data i godzina jest nieczytelna
-
[ALL B5] Dziwny świst turbiny po wizycie u specjalisty
U mnie też tak jest, jak auto dostaje buta to wydobywa się świst ( powyżej 4000obr) i też nie wiem czy tak powinno być. Wydaje mie się że to jest jakiś niekontrolowany ulot powietrza. Zobaczymy co powiedzą o tym koledzy na forum. Tak czy siak, zamierzam wstawić wskażnik doładowania, sprawdzę parametry turbo i będę wiedział czy to wada czy bajer
-
[B5 AWT] Świst z turbo powyżej 4000obr/min
Witam. Tak jak w temacie, w moim A4 powyżej 4000obr wydobywa się świst, który jak sądzę jest skutkiem jakiejś nieszczelności instalacji turbo. W związku z tym mam pytanie do klubowiczów: który zawór może być odpowiedzialny za to zjawisko? Gdzie się on znajduje? i jak go sprawdzić? na postoju ( bez obciążenia nie słychać ). Dwa lata temu jak kupiłem auto czegoś takiego nie było.
-
[ALL B5] Wyważenie wału napędowego w quattro
Opony są nowe. A problem występuje zarówno na komplecie letnim jak i zimowym.
-
[ALL B5] Wyważenie wału napędowego w quattro
Przy prędkości ok 70km/h zaczynają się delikatne wibracje i charakterystyczny odgłos przy ok. 90km/h jest juz ok.
-
[ALL B5] Wyważenie wału napędowego w quattro
Witam. Czy ktoś z Was wyważał wał napędowy?. Mam lekkie drgania przy prędkości ok 70km/h i myślę o wyważeniu wału. Jeśli robiliście - to dajcie znać gdzie, i za ile . * uzupełnij profil,proszę - dane autka [Musashi]
Sławek_M
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta