Treść opublikowana przez Łoles
-
F1 Wyniki Roberta K
Niech mu wsadzą 6.0 TDI z Q7 do bolidu to 1 miejsce murowane
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
a czemu sam niesprobujesz , chetnie zobaczymy
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Jakis tam wplyw na zejscie ponizej fabryki ma zmiana biegow w odpowiednim momencie bez ujmowania gazu
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
chyba za wczesnie zatrzymaliscie ten stoper albo masz 1.8 pod maska
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Smiej sie Murzynku smiej , na Ciebie tez przyjdzie pora
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Oj, tu będę protestował Ścigniemy sie ?
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac raz wystarczy, i FWD wyciagalo QUATTRO z błota hehe
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
A ja uwazam ze tym co za duzo gadaja powinno sie zamknac jape Pozdro dla Niuni i Kezorka
-
ceny zawieszenia przedniego do B5 w ASO
pytalem w ASO w Rybniku o zarowki xenonowe.........720zl sztuka, na allegro kupilem 1 sztuke za 55zl swieca juz 1,5 roku i wszystko gra tyle na temat
-
NOWE subaru brzydkie jak nigdy
Fajne auto zeby pojechac na zakupy do Biedronki albo na McDrive i zezrec bigmac'i na parkingu . Skosnookie ludki niech lepiej zajma sie uprawa ryzu
-
[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)
Mi sie najbardziej kolor podoba kwestia gustu hehe, jeszcze zmien przednie lampy, mala gleba i bedzie cycus
-
jakie obroty silnika na 5 biegu
wszystko jest w porzadku Wesolych na 5 biegu przy 6500 (odciecie) masz 215km/h
-
Chyba zaczyna mi siadac zarowka xenonowa, jaka kupic?
Tak nowki oryginalnie zapakowane
-
Użytkownicy pokażcie sie..
No to ja też sie ujawnie, a co mi tam
-
Chyba zaczyna mi siadac zarowka xenonowa, jaka kupic?
Mozecie sie smiac czy tez nie ale ja rok temu kupilem 2 zarowki D2S za......100zl swieca do dzis, kupilem na allegro, moze dac na priv namiary od ktorego sprzedawcy.
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Mi brakuje klimy, szyberdachu, podlokietnika a o mocy to juz nie wspomne ale mimo tych niedogodnosci kocham to auto
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
ale jak chwilowo wlaczy sie dlugie to xenony nie gasna
- Zmiana kierownicy
-
Mandaciki panowie mandaciki
w ciagu mojej kariery kierowcy (juz ponad 5 lat ) dostalem w sumie 38 punktow karnych i mandaty na 2100zl aktualnie mam 18 punktow, a moim rekordem byla predkosc 136 na 50 gliniarz powiedzial ze jeszcze takiego wyniku na tym odcinku nie mial. Teraz jeszcze w miare ostroznie, tam gdzie sa ograniczenia po prostu zwalniam a poza terenem zabudowanym zwracam uwage na auta ktore wyprzedzam
-
Zmiana kierownicy
sa 2 typy wieloklinow w B5 szerszy i wezszy, ty masz ten wezszy , mam nadzieje ze sie nie myle pozdro
-
Zmiana kierownicy
chyba 350 euro i to bez poduchy, albo za 350zl to jakas podroba
-
Zmiana kierownicy
nie powinien sie wyswietlic blad , bo juz raz kupowalem kierownice s-line ale sie okazalo ze nie pasowala bo miala waski wieloklin, sciagnalem ta co mam zalozylem z powrotem i bledy nie bylo, no chyba ze kazda kiera z airbagiem ma tam jakies swoje kody
-
Zmiana kierownicy
no musze sie jeszcze dogadac z kolega Ziembarem, a pasowac bedzie napewno bo ma szeroki wieloklin juz raz kupowalem kiere s-line ale niepasowala....bo byla na waskim wieloklinie, ta musi pasowac na 100%
-
Zmiana kierownicy
własnie ją kupiłem, teraz tylko dogadać szczegóły , zamontowac i jezdzic ale kolega Ziembar jest chyba gdzies na imprezie bo na gg nie odpowiada hehe
-
Skóra na Maske Do A4
dokładnie....jak "jedziesz" z panienką na masce