Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skóra na Maske Do A4


bolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów!Widzialem ostatnio A4 ze skórka na masce i w sumie fajnie to wygląda,orientujecie sie moze gdzie mozna kupic taki gad żet??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie gadżet tylko zabezpiecznie przed kamykami jak jeżdzisz w trasy.A wygląda to paskudnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochyda , ostatnio nawet widziałem na allegro A4 ze stanów z taką skórą wyglądała fatalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Dlatego Fajnie wyglądała bo była Biała,na mojej zielonej to mógłbybyc rzeczywiscie dramat,no ale co do praktycznosci to rzeczywiscie super sprawa na długie trasy-aha i niewiecie gdzie mozna cos takiego zakupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochyda .... Moze jeszcze karton albo kawalek plandeki na chlodnice ?? :twisted:

No co Ty, lepiej kupić pokrowiec na zimę, założyć, wyciąć miejsce na okna i podkleić folią, bo szyb też szkoda :mrgreen:

Przesadzacie... Praktyczne może i jest OK, przyznaje... ale nie na tyle, żeby to można założyć :roll: Samochód tak czy siak będzie się niszczył - taka jest kolej rzeczy i trzeba się z tym pogodzić, niestety. W trasie trzeba unikać dłuższej jazdy za TIRami oraz innymi autami zwłaszcza na sypkiej nawierzchni - wtedy lakier i szyby będą nam dłużej służyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja tutaj przyklad jak to wyglada na polówce, troche bardziej przypomina mi felicje po tym calym tuningu optycznym z grilem itd. Aha a chodzi o to ze koles jest chyba producentem tego.

Tutaj cos na temat przezroczystego stanika LINK

Tutaj kilka zdjec audiolek ze stanikiem:

a4_bra_300.jpgvs110029-gr156.jpgcat_04_bra.gifaudibra1.jpgaudibra2.jpgcat_04_bra.gifBra2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuś takiego to kojarzy mi sie z samochodami z USA, przeważnie na Camaro, TransAm'ach takie cuda widziałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj przyjaciel z Kanady ma takie cos na swojej hondzie prelude i nie jest zle :P ale na audiczke w zyciu :neutral:

prelude0601yy.th.jpg prelude0054pe.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiecie gdzie mozna cos takiego zakupic??

www.ebay.de :wink:[/quo

te]

Ja juz raczej podziękuje za tą skórke :smile: jednak nie najlepiej to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma takie cos na swojej hondzie prelude i nie jest zle

Na hondzie to se moze miec :mrgreen: ale i tak brzydko wyglada ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki "kondon" do B5 na maske i atrape kosztuje 45€ :wink: Natomiat wersja większa , dodatkowo osłaniająca zderzak kosztuje 99€ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...