Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?

http://youtube.com/watch?v=GDj6tcXF9EE

A to test od zera do 220 km/h w 1 minutę (bez 13 sekund bo od 13 sek startuje film)

http://youtube.com/watch?v=Gf0nPCurdTo&mode=related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie traktowanie Audiczek (off-road) LataY'owi powinno się odebrać napęd :quattro: i zawias a Łoles'owi felgi, lampy i lusterka :bicz3:

I oczywiście przekazać mnie, żebym dbał o nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś zamiesciłem ten filmik w dziale z filmikami z audi w roli głownej chyba tlyko nie wiem czy tutaj czy AKP... i jak dla mnie to żenada... tak w ogóle widze ze koledzy z filmiku już sie nie udzielają na forum... to były w ogóle ich fury? czy fury tatusiów wie ktoś może? bo jakby koledze tak coś niecoś padło w tej niuni to by sie dowiedział jasności chyba ze mają siana w portfelach tyle że ich stać to co innego

ps. :quattro: nie oznacza że samochód od razu nadaje sie do offroad... poza tym jak juz wjeżdża sie w błoto to nie staje sie w środku!!!ale przecież to tylko szczeniackie jak dla mnie wybryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debile z nich i tyle na temat...

warnwarn.gifudzielam ostrzeżenie za nazwanie Łolesa oraz Lataya Debilami. znam tych Panów i nie są oni umysłowo chorzy, dlatego jest to oszczerstwo z Twojej strony.

a po drugie nie wolno obrażać w ten i inny sposób ludzi na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany chlopaki pojechali pobrudzic auta, rany wielkie rzeczy :angry: a poza tym nie ma co kogo tutaj obrazac skoro sie ich nie zna :bicz3:, ja znam osobiscie i na codzien nie maja tego typu pomyslow i sa bardzo w porzadku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze tym co za duzo gadaja powinno sie zamknac jape :) Pozdro dla Niuni i Kezorka :)

nie baw sie w kaczyńskich mamy demokracje w tym kraju i kazdy ma prawo wyrazić swoje włąsne zdanie odnośnie waszego "wybryku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw sie w kaczyńskich mamy demokracje w tym kraju i kazdy ma prawo wyrazić swoje włąsne zdanie odnośnie waszego "wybryku"

kazdy ma tez prawo uzywac swojego samochodu jak chce - pod warunkiem, ze nie stwarza zagrozenia dla tych, ktorzy sie z takowym zachowaniem nie zgadzaja. chlopaki chcieli sie pobawic to sie pobawili, ja znam duzo lepsze sposoby na taka zabawe - np jazda quadem, Audi byloby mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa ciekawa, sam bawiłem się tak jak miałem dużego kFiata, to była jazda na takim błocie.

Na szczęście teraz jestem kilkanaście lat starszy i szkoda mi auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw sie w kaczyńskich mamy demokracje w tym kraju i kazdy ma prawo wyrazić swoje włąsne zdanie odnośnie waszego "wybryku"

kazdy ma tez prawo uzywac swojego samochodu jak chce - pod warunkiem, ze nie stwarza zagrozenia dla tych, ktorzy sie z takowym zachowaniem nie zgadzaja. chlopaki chcieli sie pobawic to sie pobawili, ja znam duzo lepsze sposoby na taka zabawe - np jazda quadem, Audi byloby mi szkoda.

masz racje...ma prawo je używać jak chce ale niech też nie narzeka na tych którzy streszcają jego postępowanie, ja mu nic nie zarzucam mowie tylko ze szkoda by było mi autka... a co do quadów masz racje ;] przednia zabawa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...