Treść opublikowana przez MarkusTDI
-
MOJA AUDUSIA 1.8
Kolego 17 tys za 95 rok i 1,8 B chyba 7 tys to sie zgodze
-
Wasze niunie i mrozy
Prawie kazdy pisze ze pali od strzala ale wiodmo ze jak sa mrozy powyzej -10 to disel chwile czyli pare sekund pokreci nowy czy stary,kazdy bedzie pisal ze jego TDI pali na dotyk a tak naprawde to sami wiecie jak pala wasze auta np moj ja bylo -18 s,to podgrzewalem mu 3 razy swiece i 3 sekundy krecil i odpalil i stal na polu 2 dni,takie moje postrzezenie tematu
-
[ALL] Felgi GTI
Koledzy to jaki felunek polecacie 16' przy seryjnym zawieszeniu
-
[ALL] Felgi GTI
dzieki michal_s87
-
[ALL] Felgi GTI
ale bym chial zobaczyc jak to wyglada
-
[ALL] Felgi GTI
Koledzy mam prosbe moglby ktos zrobic vt A4 b5 sedan na felgach mk5 gti takich http://moto.allegro.pl/1095-felgi-16-5x112-volkswagen-audi-polerka-i1200892979.html
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
maszyna 1 klasa jak wprowadzisz wszystkie mody to cud malina bedzie,ale brakuje mi tu aluskow
-
UWAGA na pobieraczek.pl - to oszuści i naciągacze!!
W internecie jest o nich dość głośno, ponoć za dramo można pobierać pliki, a po prau dniach dostaje się maila o zapłatę z góry za pobieranie. W dodatku z pogróżkami. Omijajcie z daleka ten portal!!
-
[ALL B5] Jak zamontowac uchwyt na kubki
tak kolego o te kubki mi chodzi ,dzieki kolego jutro biore sie za robote
-
[ALL B5] Jak zamontowac uchwyt na kubki
Witam koledzy jak zamontowac uchwyt na kubki w tunelu,kubki i auto jest z przed liftem a mam kasety i chce zamontowac te kubki,jak to zrobic :mysli:pozdro
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
koledzy jak rozkleic lampe depo zamiennik valeo 99-2001
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
aha dzieki za info
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
a ten zestaw ktos montowal http://moto.allegro.pl/item842937151_xenony_h7_6000k_xenon_ksenon_ksenony_hid_kit.html
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
Koledzy mam pytanie czy podejdzie lampka oswietelnie kabiny z przelocznikiem szyberdachu od vw golfa IV do A4 B5 96'http://img684.imageshack.us/i/img5139.jpg/,http://img691.imageshack.us/i/img5138g.jpg/
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Kolego sam niewiem jakie juz kupic jedni sa za 4300 drudzy za 6000 a 5000 jak to siweci
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
http://moto.allegro.pl/item850256762_cyfrowe_xenony_h7_6000k_hid_prezent_wysylka_24h.html a co o tych sadzicie,tanie ale chyba niema roznicy czy tanie czy drozsze wszystkie made in china
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
szkoda ze niemasz 6000k to bym wziol
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
aha a jaki zarnik zamowiles 6000k czy inny
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Koledzy montowal ktos ten zestaw u siebie i czy godny polecenia jest http://www.allegro.pl/item841572474_h7_h1_h3_h4_h11_hb4_zestaw_xenon_z_diodami_gwar12.html
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Koledzy ma ktos te halogeny zalozone moze http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html koledzy z benzyniakow maja problem z glowy a my z IC musimy kombinowac
-
[ALL] Czym usunac lakier
oki tez slyszalem o tym srodku
-
[ALL] Czym usunac lakier
Koledzy czym najlepiej usunac lakier z palstiku dokladnie chodzi mi o usunieciu lakieru z dokladki tylknego zderzaka bo mam polakierowana,czy znacie jakies srodki do usowania lakieru z tworzyw sztucznych???????
-
Pomysły czym handlować na allegro
a moze tak czesci do A4 z chin :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wlasnie ze nic nieslychac zeby pracowaly
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Koledzy mam problem zalozylem dzis silniczki od punta II i niedziala podnoszenie,niesprawdzalem przed zalozeniem czy dzialaja silniczki ,co moze byc nie tak moze w kablach jest namieszane??????