Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOJA AUDUSIA 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie ;-)

Audi A4 B5 1.8 ADR 125 KONI

PLANOWANE MODY :

1. FOTELE KUBEŁKOWE

2. LAMPY ZESPOLONE + XENON - ZROBIONE

3. ALARM + CENTRALNY Z PILOTA + DOMYKANIE SZYB - ZROBIONE

4. FELGA ALU 16 LUB WIĘKSZA - ZROBIONE

5. LUSTERKA W KOLORZE - ZROBIONE

6. LAMPY TYŁ LIFT

7. USUNIĘCIE EMBLEMATÓW Z KLAPY - ZROBIONE

8. CZUJNIKI PARKOWANIA TYŁ

9. GRILL CZARNY ZE SREBRNYM LOGIEM

10. PODŁOKIETNIK - ZROBIONE

11. CHROMOWANE RAMKI NA ZEGARY - ZROBIONE

12. KIEROWNICA LIFT LUB S-LINE - ZROBIONE

13. OŚWIETLENIE LED

15. PAKIET OŚWIETLENIA WEWNĘTRZNEGO

16. LAKIERNIK - ZROBIONE

17. BIAŁE KIERUNKI - ZROBIONE

18. ZACISKI NA CZERWONO - ZROBIONE

19. PRZYCIEMNIONE SZYBY - ZROBIONE

6cc6fce6b04ce592m.jpg 05b0d4850d6adecdm.jpg 86085ec7968edfc5m.jpg 366af0722d1d92cdm.jpg c053d443046fb857m.jpg

b9d3767015792cf6m.jpg43c2bb059ca351e8m.jpg ad05dd875ccd669cm.jpg 09588180f0a0cdc2m.jpg

NOWE ZDJĘCIA

c34b7c9d66f77006m.jpg 45b08643f3d8b971m.jpg 426ded0fbd179343m.jpg 07600658be0f6736m.jpg

Opublikowano

mi sie podoba!:) ładna seria, taka jak moja;)

jakieś plany większe ? ja mam sporo , ale gorzej z funduszami:D :polew:

Opublikowano

Auto ładne, na początek zmiana kierunków bocznych na białe, później lampki przód, tył i ładna felga na wiosnę i auto zyska na wyglądzie...

jaki to kolor ?

Opublikowano

Wygląda na zadbaną :good: , kupiłeś import czy w Polsce już?

Ładne felgi to dobry pomysł - duuużo dają.

Widzę ten sam silnik, co u mnie (ADR 1.8 125 kucyków) :D

Życzę bezawaryjnej eksploatacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto ładne, na początek zmiana kierunków bocznych na białe, później lampki przód, tył i ładna felga na wiosnę i auto zyska na wyglądzie...

jaki to kolor ?

Kolor butelkowy :) bardzo mi sie podoba :)

Wygląda na zadbaną :good: , kupiłeś import czy w Polsce już?

Kupiłem w Polsce ale był świeżo sprowadzony - jestem pierwszym właścicielem w Polsce

mi sie podoba!:) ładna seria, taka jak moja;)

jakieś plany większe ?

plany są ale co z nich wyjdzie to zobaczymy - na wiosne bede walczył a do wiosenki odkładał kase :)

Opublikowano

Super zadbana Audicka Pozdro :))

Opublikowano

Ładna sztuka, widać, że zadbana. Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale :)

Opublikowano

Gratuluje zakupu. Bardzo ładny :good:

Opublikowano

Jak te dywaniki się sprawują?

Kupowałeś na allegro czy już takie były?

Opublikowano

Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale :)

Aha :decayed:

Opublikowano

Auto ładne, na początek zmiana kierunków bocznych na białe, później lampki przód, tył i ładna felga na wiosnę i auto zyska na wyglądzie...

dokładnie :good: ja bym dodał jeszcze kierę od eski

Opublikowano

Auto ładne, na początek zmiana kierunków bocznych na białe, później lampki przód, tył i ładna felga na wiosnę i auto zyska na wyglądzie...

dokładnie :good: ja bym dodał jeszcze kierę od eski

Tutaj można na pół strony napisać listę modów co by odmłodzić tą audiczkę.

Niech kolega wejdzie do tematu Armistead'a czy mojego i wtedy będzie wiedział jakie zrobić mody :wink4:

Opublikowano

Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale :)

Aha :decayed:

Coś nie tak?

Opublikowano

Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale :)

Aha :decayed:

Coś nie tak?

Kolego to nie jest stary rarytas żeby nic nie rzuszać i cieszyć się tym że ma wszystko ori, my tu doradzamy co powinien zmienić żeby audika nabrała wyglądu i cieszyła oko :wink4:

Opublikowano

Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale :)

Aha :decayed:

Coś nie tak?

Kolego to nie jest stary rarytas żeby nic nie rzuszać i cieszyć się tym że ma wszystko ori, my tu doradzamy co powinien zmienić żeby audika nabrała wyglądu i cieszyła oko :wink4:

Sluchajcie PABLA bo dobrze chlopak mowi

Opublikowano

Na sam początek polecam skompletować kołpaki :good:

Ładna seryjka widać że nawet zadbana, co do modyfikacji to chyba wszystko jasne, pod warunkiem że jest $$$ :).

Ale najpierw radze sprawdzić wszystkie elementy jak ją niedawno kupiłeś i doprowadzić do wspaniałego stanu technicznego, myśle że to po pierwsze, potem można się zabawiać w lampy, fele, itd, itp. Szereg Modyfikacji :)

Opublikowano

Jak nie możesz sie zdecydować czy sciemnic czy nie to zobacz u mnie jak to wygląda;) Wydaje mi sie że sciema to dobry pomysł. Zmien jeszcze kierunki na białe, mały mod a cieszy :>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Niestety 7 stycznia źle sie ułozył dla mojej Audusi. Pan w Poznaniu wyjeżdżając z ulicy Promienistej nie ustąpił mi pierwszeństwa w wyniku czego uderzyłem go w bok samochodu... Dziewczyne po udzieleniu pierwszej pomocy przez straż pożarną zabrało pogotowie do szpitala. Tak wyglądała moja audusia po wypadku

20110110114.jpg

20110110119.jpg

Ubezpieczalnia uznała kasacje auta...

W poniedziałek odbieram auto z naprawy.

Opublikowano

za takie coś przyznali kasacje?? giera dostała?? no to kaska na mody jest chyba lampki od razu zmieniasz :naughty: a tak w ogóle witam sąsiada :hi::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.