Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tolek2pl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No własnie było zatankowane 10 litrów Paliwa a pokazuje rezerwe [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 14:58_________________________________________________Zaślepki )) ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2011 at 17:06 ----------
  2. Wszystko porobione nic tylko Jezdzić Elektryk stwierdził ze Przyczyna rozładowania Akumlatora jest Licznik ,Raz pokazuje wszystko a raz nie Dopiero jak odłocze akumulator i ponownie podłocze działa a po jakimś czasie znowu nie działa Czekam teraz na nowy
  3. Też mi sie tak wydaje jedynie co ma fajne to felgi i tylni zderzak.
  4. Audiczka Moja już u Mechanika !! Elektryka poszła ;/( Palą się bez przerwy bezpieczniki) Audi postoi parę godzin i nie odpali. Leje sie mi ze wspomagania okropnie no ale juz czekam na części.. Jest Audiczka do sprzedania 1.9 TDI Automat Dobra cena tylko duzo poprawek nie wiem czy sie brać za nią
  5. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:01_________________________________________________Po malutkim czyszczeniu [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 18:09_________________________________________________
  6. Zaslepkami w Ciula lecą , ale maja byc do tygodnia ;] Wydech dopiero bede przerabiał
  7. A tak wyglada zrobiony wydech z tego co tam oglądałem końcówka jest z TDI jak to mówia Kranik [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 18:47_________________________________________________ Staram się co tydzień myć Audiczke ,Myjnia automatyczna odpada wole ręcznie ,a z drugiej strony lubie miec czysto w środku jak i na zewnątrz , zaślepki już są wysłane do pomalowania Jeszcze tylko tył zrobić i będzie Super ! Zakochałem sie w Marce Audi ! Pozdrawiam wszystkich [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________
  8. Więcej Krytyki niz pomocy. Dobra przód zostawie. wymienie koncówke i to było by na tyle pozdro
  9. Teraz trzeba coś powolutku z tyłem robić Końcówka uratowała mnie przy cofaniu pod Marketem Dlatego taka krzywa! Nie podoba sie mi tył muszę dopaść jakaś fajna końcówkę i ładnie spawać Morze Jakis zderzak i progi . Taka coś dokładka Końcówka Morze takie lampy sobie sprawie
  10. Siema co do radia to ja niedawno kupilem takiego ;] Wyglada nawet Ujdzie tylko podświetlenie takie Ubogie tyle, że wykonanie przycisków itp jest na niskim poziomie. Ale za jakoś dźwięku itp Ma duzy plus ;] pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.