Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wczoraj Zakupiłem Audi a4 1.8 Turbo (150ps) z 1996r :)

Wyposażenie

-ABS

-Autoalarm

-Wspomaganie kierownicy

-Centralny zamek

-Climatronic

-Poduszka powietrzna

-Elektryczne szyby x4

-Radio+CD

-Reflektory ksenonowe

-Blokada skrzyni biegów

-Lakier metallic

-Alufelgi 17

-Elektryczne lusterka

-Immobilizer

W samochodzie zostały zmienione elementy nadwozia tj. zderzak, atrapa, lampy :)

Troszkę przerastają mnie końcówki wydechu według mnie nie pasują i zostaną usunięte..

O to kilka fotek od sprzedawcy :)

9BQqJ.jpg

i5ddi.jpg

i5icA.jpg

L_nur.jpg

L_xt0.jpg

i5kHJ.jpg

:) :) :)

9GFK9.jpg

Taki mały Niedzielny Wypadzik :)

oVUyi.jpg

oW11J.jpg

jkd2J.jpg

MYSbi.jpg

jkw_S.jpg

oWnu0.jpg

MZ19S.jpg

Opublikowano

z rs'a to tylko zderzak jest... ale najlepsze masz " kominy " .. zdejmij je jak najszybciej :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Mam go w rekach od wczoraj muszę się zapoznać :evil: z nim dobrze:)

Opublikowano

Zderzak i grill :naughty:

Kominy wywal, czarne autko plus obramówki szyb w chromie fajna sprawa, ale u ciebie są nie ori chyba :confused4: lubia sie odklejać :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 11:29_________________________________________________kup jakąś dwururke na wydech(np tak jak u Davidsa) i ładnie to wspawaj by nie wystawało jak to cos co masz obecnie :thumbdown:

Opublikowano

pamiętam ja z allegro (przez te kominy) :polew:

Opublikowano

No rynny jak u mnie na dachu :decayed: A po za tym wydechem to fajny wozek bezawaryjnosci :hi:

Opublikowano

Kominy to prze kozak :polew: :polew:

Miał fantazje poprzedni własciciel

Opublikowano

"elektryczne lusterka x4"?? :D fajny jak na 1996r

Opublikowano

no ladny samochodzik, jesli silnik jest w dobrej kondycji to pozazdroscic (w szczegolnosci przodu) :wink4:

Opublikowano

ładne...tylko te kominy :tongue4:

Opublikowano

Przód ładny.. A te 2 rynny.. wywal je jak najprędzej i bedzie super :good:

Opublikowano

Wy się kurfa nie znacie :thumbdown: Bo to wersja "evo" jest dlatego ma 2 rury :decayed:

Ładne auto, zrobisz te "lufy" i będzie ok, pokaz foty wnętrza :wink4:

Opublikowano

Widze że masz Elektryczne lusterka x4 na forum jest dział sprzedam to 2 możesz opylić :)

Fajne autko i żwawe oby jezdziło jak najdłużej

ps wywal te wuwuzele z tyłu

Opublikowano

Zderzak i grill :naughty:

Kominy wywal, czarne autko plus obramówki szyb w chromie fajna sprawa, ale u ciebie są nie ori chyba :confused4: lubia sie odklejać :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 11:29_________________________________________________kup jakąś dwururke na wydech(np tak jak u Davidsa) i ładnie to wspawaj by nie wystawało jak to cos co masz obecnie :thumbdown:

ale czy zderzak od RSa,nie miał sprysków jak polift, licujących sie ze zderzakiem? :gwizdanie:

przód masz odwalony elegancko, teraz tylko wywal komina założ jakąś ładną końcówkę i bedzie :good:

Opublikowano

Zderzak i grill :naughty:

Kominy wywal, czarne autko plus obramówki szyb w chromie fajna sprawa, ale u ciebie są nie ori chyba :confused4: lubia sie odklejać :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 11:29_________________________________________________kup jakąś dwururke na wydech(np tak jak u Davidsa) i ładnie to wspawaj by nie wystawało jak to cos co masz obecnie :thumbdown:

ale czy zderzak od RSa,nie miał sprysków jak polift, licujących sie ze zderzakiem? :gwizdanie:

przód masz odwalony elegancko, teraz tylko wywal komina założ jakąś ładną końcówkę i bedzie :good:

Miał takie jak w poliftowym zderzaku czyli zlicowane

Moze ten zderzak nie jest ori, albo jakis Rieger bo faktycznie spryski ma jakieś dziwne

Opublikowano

Nie kupiłbym tak oszpeconego auta (też pamiętam je z allegro) bo skoro ktoś ją doprowadził do takiego stanu to musiał mieć coś z głową :decayed:

To chyba miał być rs4 sedan :mysli:

Dobra, wywalaj te kominy i jakoś to będzie. Jak na razie kominiarka na głowę bo to wstyd czymś takim jechać.

Ja bym te chromy wywalił bo są szpetne i tyle. Obniżyć trochę by się przydało.

Ale grilla zazdroszczę :kox:

Opublikowano

Chłopie zmień opis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

te dwa tłumiki na okrągłe bym zmienił i schował pare cm

autko jak każde czarne B5 ma potencjał-felga fajna

elektryczne lusterka x4 :co: :co: :co:

Opublikowano

Nie kupiłbym tak oszpeconego auta (też pamiętam je z allegro) bo skoro ktoś ją doprowadził do takiego stanu to musiał mieć coś z głową :decayed:

To chyba miał być rs4 sedan :mysli:

Dobra, wywalaj te kominy i jakoś to będzie. Jak na razie kominiarka na głowę bo to wstyd czymś takim jechać.

Ja bym te chromy wywalił bo są szpetne i tyle. Obniżyć trochę by się przydało.

Ale grilla zazdroszczę :kox:

zmien dealera :polew:

gdyby nie ten wydech to zazdroscilbys samochodu :cool1:

Opublikowano

Autko fajne (jak każde audi :wink4: ) Tylko ten wydech :wallbash:

Oby służyło jak najmniej awaryjnie :good:

Opublikowano

Nie kupiłbym tak oszpeconego auta (też pamiętam je z allegro) bo skoro ktoś ją doprowadził do takiego stanu to musiał mieć coś z głową :decayed:

To chyba miał być rs4 sedan :mysli:

Dobra, wywalaj te kominy i jakoś to będzie. Jak na razie kominiarka na głowę bo to wstyd czymś takim jechać.

Ja bym te chromy wywalił bo są szpetne i tyle. Obniżyć trochę by się przydało.

Ale grilla zazdroszczę :kox:

zmien dealera :polew:

gdyby nie ten wydech to zazdroscilbys samochodu :cool1:

To podaj mi namiary na Twojego.

Co chromu na metry mam zazdrościć, naklejki evo ?

Żeby ten samochód wyglądał trzeba wyrzucić nie tylko wydech.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.