-
MOJA AUDUSIA 1.8
Aha Coś nie tak?
-
MOJA AUDUSIA 1.8
Ładna sztuka, widać, że zadbana. Osobiście nic bym nie zmieniał i zostawił wszystko w oryginale
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
Powodzenia w modyfikacjach, no i nie zapomnij się pochwalić efektami
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
Faktycznie, tył trochę nie bardzo wygląda. Proponuje powrót do oryginału. Poza tym nie jest źle. No i fajnie, że quatro
-
[B5 ADP] Falowanie obrótów na zimnym silniku
Jeżeli była by jakaś nieszczelność to chyba obroty falowały by nie tylko miedzy 1200 a 1400. Pewnie falowały by na ciepłym silniku itd?
-
[B5 ADP] Falowanie obrótów na zimnym silniku
Dzięki za odpowiedz. Wyczyszczę przepustnicę na początek. Mam nadzieję, że to pomoże.
-
[B5 ADP] Falowanie obrótów na zimnym silniku
Mam dziwny problem z obrotami w swoim audi z silnikiem 1.6. Na zimnym silniku falują obroty ale tylko w zakresie 1200-1400 obrotów. Poniżej i powyżej tego zakresu obrotów problem znika. Podczas jazdy w tym zakresie obrotów auto zaczyna szarpać. Poza tym nie dopatrzyłem się jakichkolwiek zafalowań obrotów, czy to na zimnym lub na ciepłym silniku. Jedynie podczas gdy włączę światła obroty lekko drgną niżej i zaraz wracaj do ok 800, ale to chyba normalne. Na ssaniu mam lekko ponad 1000 obrotów, a kiedy silnik osiągnie większa temperaturę oscylują w granicach +/- 800. Jeszcze nurtuje mnie to, że podczas jazdy gdy wrzucę na luz a auto jeszcze sie toczy obroty spadają od razu do 800. W poprzednim aucie z silnikiem na pełnym wtrysku po wrzuceniu na luz podczas jazdy obroty zatrzymywały sie na ok 1100 i dopiero po chwili spadały niżej? Czy tak ma być? Dodam, że jest to moje pierwsze audi z tym silnikiem i za bardzo nie wiem czemu przyjrzeć się na początek przy tej usterce.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy auta marki audi
marcinekzdw
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta