Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawloss_rg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. może ktoś jeszcze cos podpowie
  2. z kluczyka otwiera wszystko bez problemu , nic sie pozniej nie zamyka,lecz gdy zamykam sam kluczykiem to zamyka tylko drzwi kierowcy
  3. Witam,postów o centralnym zamku było kilka lecz nigdzie nie widze z takim problemem który pojawił sie u mnie od kilku mroźniejszych dni. Problem polega na tym ze auto ładnie zamyka sie z pilota ale gdy otwieram ( rowniez z pilota) otworzy i odrazu zamyka wszystkie drzwi.tak jak bym klikał odrazu zamykanie wiec zeby otworzyc auto trzeba szybko łapac za klamke jest to dosc irytujace na zegarach wszystko wporzadku.wszystkie siłowniki sprawne.Posiadam dwa piloty i z kazdym dzieje sie to samo. Vaga nie mam u elektromechaników kolejki.. Macie jakis pomysl?
  4. narazie wszystko okey smiga az miło i kasa w portfelu zostaje , wymeniłem tylko jedna cewke bo padla zaraz po załozeniu ale to norma;)
  5. gdzie zdecydowałeś się założyć gaz? autochempion ujrzanów. Odebralem , narazie smiga az miło:) nie wiadomo czy na gazie czy na benzynie:) wszystko starannie podlaczone, pochowane.Jednak qbox ,wtryski hanna, redkuktor acR01 .Jakie bedzie spalanie i jak bedzie sie to spisywalo okaze sie po większych kilometrach.
  6. napewno nie planuje wiecej niz 200 koni w tym aucie.
  7. witam, nie chce zakladac nowego tematu,wiec podczepie sie pod ten, jutro instaluja mi lpg do b6, gaziarz proponuje mi stag 3 lub 4 co polecacie? reduktor acr01 do 250 km wtryski hana lub omvl które wybrac? koszt 2500 tys co o tym myslicie?
  8. witam kolegów z Siedlec.Troszeczke offtopa ale pomozcie, gdzie w siedlcach najlepiej bezproblemowo załozyc gaz do 1.8T B6, bo w Łukowie to tragedia z gazownikami:D pozdrawiam i dozobaczenia na jakimś większym spocie;)
  9. jesli bedzie tak cichutko chodzil jak do tej pory to postaram sie go zostawic do wymiany chyba..
  10. nie wiem malo jestem w tym ogarniety naczytalem sie ze tylko motul albo LM dlatego zapytałem czy mam go wymieniac
  11. musze robic płukanke?
  12. interesuje mnie kompletny rozrzad do audi a4b6 1.8t 150 koni model avj 2001 rok oraz olej LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 5W40 + filtr WAUZZZ8E52A074901 jaka cena?
  13. az taki tragiczny?.. wieec tak zrobie..
  14. panowie nie poczytalem tematu o olejach i zalalem to co polecił sprzedawca.. no i niestety jest juz zalany.Pojezdzic z 7 tys i zmienic na LM lub motula czy zmieniac odrazu?
  15. Witam, moje drugie Audi.Tym razem 1.8T silnik AVJ,2001 tak od handlarza, ze szwajcari. Sprawdzane czujnikiem,zdrowe,sztywne,niewybite.zawiecha 1BE Niewiarygodne ale w orginale! Brak podłokietnika, komputera(nie pokazuje spalania Czysta seria,niczym sie nie wyroznia, lecz mam zamiar to zmienic:) Standarowa liczba niutonkow i koników nie wystarczy Plany na sam początek: Pakiet startowy (oleje,rozrzad) Przyciemnić szybki Koniecznie zmienic felge, lecz na jaka? oswietlenie led dorezac podłokietnik podnieść moc w niedużym stopniu jakies podpowiedzi? Pozdrawiam. Wymiana tulejek wahaczy,poniewaz wahacze jeszcze orginal,wiec same tuleje:) Przyciemnione szybki oraz cb radio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.