Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T avj 150km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doradzi ktoś jakie wtryski wybrać?

Opublikowano

duże niebieskie z zielonym ... było milion razy czytaj temat modyfikacji i wszystkiego sie dowiesz...

Opublikowano

witam, nie chce zakladac nowego tematu,wiec podczepie sie pod ten, jutro instaluja mi lpg do b6,

gaziarz proponuje mi stag 3 lub 4 co polecacie?

reduktor acr01 do 250 km

wtryski hana lub omvl które wybrac?

koszt 2500 tys co o tym myslicie?

Edytowane przez pawloss_rg

Opublikowano

250km... Ja mam gold turbo do 350 i się zastanawiam co zrobić żeby 270 wytrzymał, ale pakuj jak największy i wtryski z zapasem bo później będzie ciężko to wszystko podmienic

Opublikowano

napewno nie planuje wiecej niz 200 koni w tym aucie.

Opublikowano

witam, nie chce zakladac nowego tematu,wiec podczepie sie pod ten, jutro instaluja mi lpg do b6,

gaziarz proponuje mi stag 3 lub 4 co polecacie?

reduktor acr01 do 250 km

wtryski hana lub omvl które wybrac?

koszt 2500 tys co o tym myslicie?

Załóż Qboxa, reduktor będzie ok, wtryski najlepiej Barracudy pojedyńcze, później Hana.

Opublikowano

ja tez jak kupilme to mowiłem ze chce tylko jezdzic ...

Opublikowano

witam, nie chce zakladac nowego tematu,wiec podczepie sie pod ten, jutro instaluja mi lpg do b6,
gaziarz proponuje mi stag 3 lub 4 co polecacie?
reduktor acr01 do 250 km
wtryski hana lub omvl które wybrac?
koszt 2500 tys co o tym myslicie?

gdzie zdecydowałeś się założyć gaz?

Opublikowano

witam, nie chce zakladac nowego tematu,wiec podczepie sie pod ten, jutro instaluja mi lpg do b6,

gaziarz proponuje mi stag 3 lub 4 co polecacie?

reduktor acr01 do 250 km

wtryski hana lub omvl które wybrac?

koszt 2500 tys co o tym myslicie?

gdzie zdecydowałeś się założyć gaz?

autochempion ujrzanów.

Odebralem , narazie smiga az miło:) nie wiadomo czy na gazie czy na benzynie:) wszystko starannie podlaczone, pochowane.Jednak qbox ,wtryski hanna, redkuktor acR01 .Jakie bedzie spalanie i jak bedzie sie to spisywalo okaze sie po większych kilometrach.

Opublikowano

Kolego mam taki sam zestaw od ponad pół roku i na razie nie narzekam.Spalanie u mnie wychodzi około 11 l na trasie. Powoli szykuję się do modów zobaczymy jak się to będzie sprawowało.

Opublikowano

narazie wszystko okey smiga az miło i kasa w portfelu zostaje , wymeniłem tylko jedna cewke bo padla zaraz po załozeniu ale to norma;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.