Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOJA AUDUSIA 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Koszt naprawy wycenili na 17 tysiecy -

uszkodzenia:

szyba przednia

maska

błotnik lewy

zderzak

wzmocnienie czołowe

belka przednia

obudowa filtra

obudowa paska

reflektor z migaczem

nadkole

chłodnica itd

lampy juz kupiłem i zakładam do nich ksenony niemieckie z czarnymi wkładami:

http://moto.allegro.pl/hit-lampy-angel-eyes-ringi-audi-a4-b5-blacki-chrom-i1455170936.html

na szczęście girka nie dostała -

ja także witam sąsiada - z jakiej dzielnicy Poznania jestes ? :)

Opublikowano

generalnie peryferie pn dokładnie czerwonak :naughty: no to ładnie ją wycenili nawet bardzo ładnie :kox:

dlaczego angel eyesy?? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

bo mnie sie bardzo pobobaja a dlaczego nie ?? ksenonki w nich podobno mega kozaki

Opublikowano

angel eyes jakoś mi nie pasuje do żadnego innego auta tylki bmw ale jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje... a Ty z poznania czy też z obrzeży bo widze blachy pz masz

Opublikowano

Kolego 17 tys za 95 rok i 1,8 B :polew: chyba 7 tys to sie zgodze

Opublikowano

dostał :kox: kase i to sie liczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 12:25_________________________________________________czyli warto bic :polew:

Opublikowano

bo mnie sie bardzo pobobaja a dlaczego nie ?? ksenonki w nich podobno mega kozaki

Mi też się na zdjęciach podobały, dopóki nie zobaczyłem ich na żywo :gwizdanie:

Ale te które pokazałeś nawet na zdjęciach są okropne.

I tu nie chodzi o gust tylko estetykę :cool1:

Dołożysz troszkę i masz czarne bixenony a nie jakieś szmelcowate angel eyes.

Produkt prosto od niemieckiego dystrybutora a nie producent.

Jakość firmy Sonar (to ich produkt) :kwasny: Poczytaj trochę na forum, zanim wywalisz pieniądze w błoto.

Opublikowano

lampy już kupił :wallbash: i poszło :piroman:

Opublikowano

lampy już kupił :wallbash: i poszło :piroman:

Nie zauważyłem, to już przepadło :confused4:

Opublikowano

jak są nowe to świecą OK i łądnie wyglądają ale po pewnym czasie będą świeciły już gorzej a jakość wykonania no niestety china 100 procent... lepsze depo zespolone albo FK ze swojej strony nie polecam...choć sam mam takie i odkładam na nowe ale jakoś ciężko... zrobić audiczke ich niech łądnie śmiga a 17 tys to ładnie :D:D nic tylko BIC PANY BIĆ :D:hi: ale czasem naprawdę szkoda Auta :hi:

Opublikowano

Koszt naprawy to 17 tysięcy,a nie odszkodowanie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie - nie wypłacono mi 17 tys tylko wyceniono na tyle naprawe i co za tym idzie auto dali do kasacji i wypłacili nawet nie płowe...

a co do lamp to juz pupa bo już kupiłem ale w razie co to sprzedam i dołoże i kupie coś innego...

a mieszkam obecnie w poznaniu ale 2 miesiace temu jeszcze mieszkałem we Wirach koło Komornik

Opublikowano
no właśnie - nie wypłacono mi 17 tys tylko wyceniono na tyle naprawe i co za tym idzie auto dali do kasacji i wypłacili nawet nie płowe...

a toś my sie nie zrozumieli...

ale w razie co to sprzedam i dołoże i kupie coś innego...

ja moje zespolone depo kupiłem na forum za 350 nowe... wiec raczej nie musiał byś dokładac:P jak byś sprzedał chociaż za tyle co kupiłes...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

O to jak wygląda moja Audusia po naprawie powypadkowej :D

05042011152.jpg

05042011151.jpg

05042011156.jpg

Opublikowano

O to jak wygląda moja Audusia po naprawie powypadkowej :D

05042011152.jpg

05042011151.jpg

05042011156.jpg

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Osz w doope jeża :slina:

Taki detal - lampy zespolone i jaki efekt :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

nastraszono mnie że nie bedzie to ładnie wyglądać, ale ja nie wytrzymałem i kupiłem te lampy - efekt mega szczególnie w nocy!

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Chciałbym założyć kierownice od s-line ale niestety nie mogę znaleść w normalnej cenie do przed lifta.

Opublikowano

17 tys to auto by juz objelo dawno kasacaja hahaha

---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 12:12 ----------

efektu kupa chyba hahaha lampy dramat

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak byś czytał ze zrozumieniem to napisałem że szkody w aucie wyceniono na 17 tysięcy a auto warte 7 tyś. Lampy są ładne jak Ci się nie podobają to nie zakładasz - proste.

---------- Post dopisany 15-04-2012 at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2012 at 14:52 ----------

Jak się zachowuje auto na 17", 18", 19" calowych felgach ? chodzi mi o to czy zawieszenie dużo szybciej się wybija niż np na 16" ? Bo pewnie o komforcie mówić tu nie można?

Opublikowano

Lampy :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.