Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje autko, pierwsze autko!

18052007302da2fq0.jpg

03042007174go2.jpg

1000962fv4.jpg

Opublikowano
Irytuja mnie tylko te czarne zaslepki pod lampami ale caly czas nad tym pracuje...

Koniecznie nad tym popracuj i zmień te lampy na te po liftingu,będzie o niebo lepiej :razz: no i jakąś felge by się zdało zarzucić :wink:

Fajnie nawet się komponuje podświetlenie radyjka z podświetleniem deski.

Opublikowano

ogolnie autko ładne tylko te lexy i grill nie w moim guscie :wink:

Opublikowano

Michał felgi mam ale nie zakladalem na zime, co do lamp i grill`a to kwestia gustu, dla mnie wlasnie tak jest ok

Opublikowano

mało spotykany kolorek, ogólnie ciekawie wygląda :cool:

Opublikowano

ładne tylko dla mnie kolor i gril nie teges te lampy też oblecą ale po lifcie były by ładniejsze sam byś to stwierdził myśle :wink:

Opublikowano

hehehe juz sobie wyobrazam jak sie spotkamy na spocie...pistacja i zielonka :P

orginalny kolor ;)

lampy tyl->out

przód ->out i wkladaj valeo...a jak kwestia gustu...to estetyczniej by bylo jakby z przodu tez byly czarne :arrow: patrz przód roba + kierunki cleary

Opublikowano

kwesta gustu

ja bym zmienił koniecznie tylne lampy i grill na po II lifcie

następnie reflektory zespolone i będzie bajka

no i oczywiście jakis konkretny felunek na lato :mrgreen:

Opublikowano

Tak jak koledzy pisza, bedzie dobrze :wink:

Opublikowano

fajny kolor,lampy z tylu zmien i wystarczy.nie ma sensu ladowac kasy jak moze pewnie planujesz kupis wkrótce B6 :razz:

Opublikowano

dzieki za opinie, ale narazie mysle tylko o wymianie lamp przednich wlasnie na jakies czarne jak mowi Murzyn :cool:

Opublikowano

Kolorek fajny, lampy i grill kwestia gustu, ale mi to nie pasi.

Opublikowano

Fajny kolor

Opublikowano

Teraz zbieram na lampy przednie i wg mnie bedzie git, tylko jeszcze te zaslepki, kurde nikt nie chce mi tego pomalowac, a jak juz cos to wola 200 od sztuki :053:

Jeszcze tylko światełka z przodu i będzie cacy :a4fan:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Felunie ok :exclaim: ale lampki by sie zdaly zespolone :a4fan:

Opublikowano

Ładne alu bo takie jak moje :twisted: :wink: cacy szkoda, że kolorek taki jak mojego poprzedniego autka :rotfl: ale pewnie się ze mną zgodzisz... ten kolorek jest "odporny" na brud, nie trzeba go tak często myć! :rotfl: Autko oki :wink::a4fan:

Opublikowano

Ja właśnie na kolor zwróciłem dużą uwagę, bo troszkę się wyróżnia wśród zwykłych :cool:

A co do odporności na brud to rzeczywiście nie myje go często :smile:

Opublikowano

Mi sie najbardziej kolor podoba :) kwestia gustu hehe, jeszcze zmien przednie lampy, mala gleba i bedzie cycus :)

Opublikowano

No mi ten kolorek już się znudził, bo moje poprzednie autko chorobliwie już mnie denerwowało! Dodam tylko, że niektórym dziewczynom takie kolorki się podobają :rotfl: Ale teraz już nie kupię takiego, wolę czarny lub sreberko, grafit też może być :twisted:

Opublikowano

No lampy myślę, że w ciągu miesiąca powinienem zmotać, a gleba delikatna przed wakacjami może jak dobrze pójdzie :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.