Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale przyznacie panowie, że A4 bardzo ładnie wygląda na tych aluskach... ja ostatnio założyłem letnie, a mam właśnie takie alu, i nie mogłem się napatrzeć :rotfl: Ładne są i już :exclaim: Pasują do audiczki :a4fan:

Opublikowano

Letnie przemiany są na plus, szczególnie zmiana ogumienia :wink:

Opublikowano

Zmiany sa ok :wink:

Opublikowano

Ciekwy kolor ogólnie wporzo :smile:

Opublikowano

dzisiaj obejrze ją z bliska :twisted:

Opublikowano

I padniesz z wrażenia... hahaha :twisted:

Opublikowano

Przyznaję, że w mojej opinii grill bez znaczka nie pasuje.. Tak poza tym autko fajne : )

Opublikowano

a mi sie wydaje ze te lexy z tylu troche nie pasuja jakos mi sie to nie widzi ale twoj gust ale lepiej bys zrobil jak bys kupil zespollone do przodu i bylo by git.a tak to wporzo pzdr

Opublikowano

Obejrzałem dzisiaj z bliska calkiem ładna niunka, felunie ok.jeszcze takie lampy jak zapodał kolega 98igo do siebie i będzie super. Mysle że sie zgodzi na fotke jego niunki z naszego trzy osobowego spociku celem zaprezentowania przednich lamp, bo mnie sie naprawde bardzo podobaja

mm.jpg

lampy.jpg

Opublikowano

jak na razie zmiany na + :wink:

Opublikowano

kolego tylko nie mow ze chcesz wpakowac te lampy z ringami :frown:

czarne lampy OK ale blagam nie ringi .

One sa zarezerwowane dla BMW tak jak dla Audi lusterka w chromie :rolleyes:

po mojemu takie ringi to kaszana we wszystkich autach poza BMW

a jesli chodzi o kolorek autka to bardzo mi sie podoba sam kiedys mialem takie A3 :cool:

Opublikowano

po obejrzeniu na żywca robi wrażenie o wiele lepsze niz na fotach :wink: :twisted:

Opublikowano

Zaje.iste lampki! Jakie to ? :eek: :a4fan:

Opublikowano
Przyznaję, że w mojej opinii grill bez znaczka nie pasuje.. Tak poza tym autko fajne : )

Grill przecież teraz jest ori :wink:

[ Dodano: 31-03-2007, 08:56 ]

kolego tylko nie mow ze chcesz wpakowac te lampy z ringami :frown:

czarne lampy OK ale blagam nie ringi .

One sa zarezerwowane dla BMW tak jak dla Audi lusterka w chromie :rolleyes:

po mojemu takie ringi to kaszana we wszystkich autach poza BMW

ja w czwartek widziałem na żywo ringi po raz pierwszy i raczej nie zmienię zdania co do nich, po prostu mi się podobają i tyle

pozdro

Opublikowano

Masz Ładny wozik, ale tak samo jak kolega ,,rafalekx'' preferuje kolor czarnyi srebrny. Ja oczywiscie mam czarna A4. A co do alusow to Bajera sa. Pozdro :bicz:

Opublikowano
Przyznaję, że w mojej opinii grill bez znaczka nie pasuje.. Tak poza tym autko fajne : )

Grill przecież teraz jest ori :wink:

I bardzo dobrze :)

A i ja osobiście nie mam nic przeciwko lampkom z ringami. Nie zgodzę się, że pasują tylko do BMW, najważniejsze żeby pasowały do ogólnej stylizacji samochodu. Mój ś.p. Kolega miał swego czasu takie światła w Golfie. Ślicznie wyglądały bo komponowały się z resztą samochodu.

Pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobra pochwale się Angelkami... :cool:

:a4fan:

Opublikowano

Prezentują się świetnie :a4fan:

Opublikowano

Zobacze je w Niedziele bo fotkami to sie nie popisałeś :bicz: a gdzie fotka w nocy jak świecą, mowa o efekcie wizualnym. Lampki bardzo fajne też kupie albo takie albo Valeo :tongue:

Opublikowano

lampki ladne :smiley: ale co Valeo to Valeo :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.