Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] 2.5 V6 TDI po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Wyszło, że seria ma 160KM i 345Nm czyli prawie jak w instrukcji (163KM i 350Nm) :).

Po czipsie: 185KM i 395Nm (ale te 395Nm to tylko w 'piku', tak naprawdę to jakieś 385Nm płaskiego). Czyli całkiem nieźle biorąc pod uwagę crap-iastość silnika ;)

AHA: pik wyszedł bo są jakieś problemy ze sprężarką i tak między 1600, a 2200 obr. w serii jest dołek i nie udało się go zniwelować mimo kilku prób :(

Opublikowano

Fajnie..ale daj wykresik :gwizdanie:

Opublikowano

Tak z ciekawosci - tez Ci turbulum przeladowuje powyzej 2400?

Opublikowano

Tak z ciekawosci - tez Ci turbulum przeladowuje powyzej 2400?

Na seryjnym sofcie turbo ładowało powyżej wskazań map !! przez 580obr po czym opadało poniżej wymagań.

Na modyfikacji udało mi się "zniwelować" ten efekt do (przez) 170obr

Żeby to naprawić w 100% trzeba by ingerować w mechanikę.

Pozdrawiam

Opublikowano

Żeby to naprawić w 100% trzeba by ingerować w mechanikę.

masz na mysli czyszczenie/regeneracja turbulum ... ?

Opublikowano
  • Autor

wykresik już jest, powyżej

Opublikowano

wykresik już jest, powyżej

tzn gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

trzeci post od góry

Opublikowano

ajonak, w kulki to Ty nei lec. :bicz2:

Ja nic nie widze :kox:

Opublikowano

ajonak, w kulki to Ty nei lec. :bicz2:

Ja nic nie widze :kox:

ja w dalszym ciagu tez nie ..... :confused4:

Opublikowano

niezły wykresik :P

Opublikowano

audihamowniasmallti3.jpg

mata.... tak to jest jak się kładzie obrazki na "swoich" serwerach....

Opublikowano

no i gitara ......

Opublikowano
  • Autor

juz jest. Zmienilem serwer...

Opublikowano

Żeby to naprawić w 100% trzeba by ingerować w mechanikę.

masz na mysli czyszczenie/regeneracja turbulum ... ?

Tak, mnóstwo 2.5TDi ma problem z turbo. Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą firmą zajmującą się turbinkami i to samo potwierdził. I co najgorsze dot. to takze świeżych aut...

Pozdrawiam

Opublikowano

Żeby to naprawić w 100% trzeba by ingerować w mechanikę.

masz na mysli czyszczenie/regeneracja turbulum ... ?

Tak, mnóstwo 2.5TDi ma problem z turbo. Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą firmą zajmującą się turbinkami i to samo potwierdził. I co najgorsze dot. to takze świeżych aut...

Pozdrawiam

a jest to spowodowane jakas wada kontrukcyjna .... ? [jak mowisz ze nawet nowe autka ... :rolleyes:]

Opublikowano

PRZEPRASZAM ZA LAMERSKIE PYTANIE ALE CZY TEN 2.5 JEST Z BLOKADĄ NA POMPIE? :mysli:

Opublikowano

Tak

Opublikowano

PRZEPRASZAM ZA LAMERSKIE PYTANIE ALE CZY TEN 2.5 JEST Z BLOKADĄ NA POMPIE? :mysli:

Właśnie, silnik z literką "B". On miał blokadę?

Czyli trochę podkręcić i "B" można?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.