Treść opublikowana przez tropico
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
ja proponuję byś załozył takie progi Rieger'a jak ja mam, bedą dobrze wygladać
-
Auto z homologacją na ciężarowe
obecnie to tylko pick-up'y -> Navarra, L200 itp... dawniej to mogłeś sobie zakupić vana, kombi, a nawet merca c sport coupe i odpisać 22%... w tym roku zapowiadali, że mają znieść ten głupi przepis jednak jak widać to tylko były zapowiedzi ...
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
:oklaski: za auto, bardzo mi się podoba :th: nie rozumiem tylko krytki niektórych osób, auto się super prezentuje w sam raz dla młodej osoby a wy się czepiacie... wiochą to by było jakby takim autem podrózował jakiś facet z 10 lat starszy z wielkim brzuchem... MŁODY-AUDI nie przejmuj się negatywnymi komentarzami,wkońcu nie każdemu musi odpowiadać przerabianie wnętrza seryjnej A4 na s-line a z zewnątrz na S4 tak jak tu jest to powszechne ...
-
[B6 avant] pomoc dla początkującego-jakie opony/dystanse do felg 17' ?
bierz 225/45/17 a bedzie OK, ja jezdze na 235/40/18 i nie narzekam, auto jest troche taczkowate ale z racji tego, ze jestem młodą osobą nie przeszkadza mi to ... i w koleinach też nie ma tragedii
-
Spotkania na drodze
nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować umijętności :notworthy:
-
Bunia Wąskiego ....
heh jakoś tak "dziwnie" wygląda avant bez relingów, ale skoro takie było zamirzenie to OK, masz w aucie praktycznie wszystko co potrzeba, jedynie bym pomyślał o navi, no i szkoda, że taki fajny s-line ma z tyłu szybki na korbke
-
Moje I-sze auto - Ford Focus
Oto moje I-sze auto: Ford Focus 99r 1.8 benzyna 115km 3d. wersja niby lekko usportowiona wyposażenia miał całkiem fajne: 2x air bag, klima, abs, c.zamek, el. lusterka & szyby, radio z cd + sterowanie przy kierownicy ( bardzo mi tego brakuje w mojej A4 ) skórzana kierownica, na lato alu 16" zima alu 15" Auto miałem trochę ponad rok i przejechałem nim ~ 30 tys km. nie miało ze mną lekko ale nigdy mnie nie zawiodło i spisywało się świetnie PLUSY: - fajny design - zrywne i szybkie auto ( silnik 1.8 + mała waga) - bardzo cichy w środku, na postoju w ogóle nie słychać silnika - dobre wykonanie jak na tą klase i cenę - duża frajda z jazdy ( dobrze zestrojone zawieszenie) MInusy: - paliwożerny silnik ( na drugi raz bym wybrał 1.8 TDCI osiągi prawie takie same a spalanie dużooo niższe) ZIMĄ
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
tylko wy koledzy piszecie o F1 GS-D3 (ona ma fajny v-kowaty wygląd bieżnika i jest podobna do Toyo) ja mam natomiast F1 Asymmetric czym samym oba modele się różnią między sobą.
-
Jak wygląda audi na tych felach ???
jak dla mnie słabo wyglądają , jakoś niezbyt pasują do
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
wybór padł na Goodyear Eagle F1 Asymmetric, jak narazie zrobiłem na nich tylko 2tys km. , ale jak narazie moge stwierdzić, że fajna oponka, cicha - ogólnie polecam
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
co by nie mówić to nie wyobrażam sobie jazdy po kraju bez CB, jedna trasa i można mieć po prawo jazdy... dla przykładu ostatnio na odcinku ~ 60km w 5 miejscach stali z suszarkami, oczywiście ktoś możne powiedzieć, że najlepiej byłoby jeździć zgdonie z przepisami a nie byłoby problemu z policją itp. tylko, ze wtedy jadąc z Warszawy do Szczecina musiałbym brać nocleg po drodze
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jakie predkosci? Pytam z ciekawosci, bo nawet moje Q ma problemy zeby spalic tyle w trasie... na autostradzie 170-210, na normalnych drogach to wiadomo jak pusto i równo to momentami do 150, średniej prędkości nie pamiętam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
śliczne auto... tylko podobnie jak u 1-szej B8 na forum aż się prosi o jakieś 17 v 18 calowe felgi
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
rozmiar 235/40/18 ... te 601,50zł to oczywiście za sztukę, teraz jest jeszcze taniej bo euro poleciało w dół ... swoją drogą to czytałem forum i jakoś nie znalazłem info gdzie mógłbym taniej zakupić nowe opony z fakturą
-
[B6 BFC] Przegląd po 105 kkm
Normalna jak na Warszawę chyba, z ciekawości zadzwonie do ASO w jakimś innym mieście, bo może sie okaże że razem z przejazdem wyjdzie taniej mogę Ci napisać, że w Szczecinie mniej więcej tyle właśnie kosztuje
-
[B6 BFC] Przegląd po 105 kkm
1400pln to chyba normalna cena za przegląd w ASO z wymianą oleju i wszystkich filtrów jeżeli nie był wymieniany w przeciągu 2 lat płyn hamulcowy to go wymień
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w trasie 580km średnio 9,1l/100km
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
nie pogadasz śliczna furka, i nie ma to jak lansik na wałach jedyne czego mi tu brak to podłokietnik, szyberdach, BOSE, no i bym pomyślał nad chromowanymi ramki szyb
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
ok 20 tys km na V-power Diesel, parę razy będąc w bezshell'owych miejscowościach BP ultimate
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
bardzo polecam sklep www.oponytanio.pl , oponki przychodzą z Hannoveru, zamówienie w niedzielę a w czwartek były już u mnie, oczywiście fakturka też jest, w moim przypadku Goodyear'y Eagle F1 Asymmetric za 601,50zł z przesyłką, co mnie zaskoczyło to to, że oponki świeżutkie data produkcji 5tydzień lutego 2008
-
180 km/h Skodą tatusia - chować kluczyki
nic odkrywczego, sam znam lepszych "mistrzów"... jedyny "+" to dobrze, że przynajmniej na mało uczęszczanej drodze a nie w mieście
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
wprawdzie nie kupowałem ale do auta dostałem faktury za części jakie były kupowane i wynika z nich, że dużo taniej są oponki w DE, p zero nero do mojego auta kosztowały o ile mnie pamięć nie myli ~ 170e/szt. z tym, że kupowane u przedstawiciela a nie na aukcji... także sprawa opon z DE wymaga zbadania
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4361502 godny konkurent tej B3 tylko brakuje mu żółtych elementów
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
autko piękne tylko aż się prosi o jakieś większe felgi
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
pojechał po bandzie ... ale poważnie podszedł do sprawy xplod sony