Treść opublikowana przez tropico
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
bardzo ubolewam nad tym, że straciłem swoją wypowiedzią "wirygodność" , no ale cóż poradzić takie życie ...
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
"bez sensowną" pisze się razem merytorycznie swoją wypowiedzią bardzo wiele wniosłeś do tematu
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
całą akcję uważam za bez sensowną ponieważ: 1. większość przynajmniej tu piszących osób to klienci innych stacji - bp, neste, shell czym samym nie jako na okrągło bojkotują placówki orlenu 2. ile osób, które tankują na orlenie akurat będzie tankować w dn. 1.08.2009 ? 3. niektóre osoby są "skazane" na orlen - karty flotowe, sam posiadam orlenowską i shell'a 4. w rejonach przygranicznych obniżenie cen wywołałoby tankowanie zza granicą ale przy obecnym kursie euro taniej jest w PL 5. Orlen jako dystrybutor paliw ma zbyt w danym regionie na X litrów paliwa dziennie, i te X litrów się sprzeda tak czy siak czym samym generując zysk, a że tą ilość w większym stopniu rozprowadzą stacje inne niż Orlen nie będzie dla nich tragedią... gdyby ten bojkot był bardziej długofalowy to poszczególni właścicele stacji mogliby odczuć zmiejszenie zysków i tym samym obniżyć swoją marże by zachęcić do powrotu na swoją stację a tak przez 1 dzień to wątpliwe by coś odczuli ...
-
Wczasy z last minute za groszę Polska i Świat
a to dziwne z tą ITAKĄ bo ogólnie biuro ma niezbyt dobre opinie, czytałem trochę na forach i ludzie odradzają ... moja siostra cioteczna miała wykupione wakacje w Itace i Itaka odwołała wycieczke wogle ją o tym nie informując,naszczęscie ona 2 dni przed terminem w internecie sprawdziła, że nie ma tej wycieczki, pojechała do biura oczywiście oddali kase ale żadnego telefonu wcześniej, przepraszam czy tez oferty czegoś w zamian ...
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
bierz A5 i będzie
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
współczuję ... ile air bag'ów się otworzyło ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
fajna TT-etka , sam kiedyś bardzo chorowałem na TT jednak jak przyszło co do czego to odpuściłem sobie ją ze względu na praktyczność - ciasne wnętrze & mały bagażnik, ps. to jest chyba z tego 1-szego wypustu, bo te po modyfikacji miały spojlerek na klapie ??
-
Nowy samochód dla rodziny
Dokładnie najlepiej zrobić tak jak mówi OLO_GDA. Uważam, że najrozsądniejszym jest kupowanie aut lekko używanych np. podemonstracyjne gdyż raz, że kupujesz auto dużo taniej, auto pewne, z gwarancją ( najczęściej 1,5 roku), przebieg z reguły to 5-10tys km. no i widaomo czym droższe auto tym większy zysk
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
700km do poziomu rezrwy: dystans 80% autostrada 20% miasto
-
Diagnostyka VAG
a ja polecam Bartka na Mickiewicza koło auto alarmów
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
widziałem w niemczech b6 na alu 20 i powiem tylko: wygląd kosmiczny
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
tak mam porównanie co do Bose gdyż miałem takie w B6 no i cóż chyba eureki nie odkryję twierdząc, ze B&O jest lepszy, chociaż jest to moje subiektywne odczucie, najlepiej samemu usiąść w aucie i posłuchać
-
[ALL B6] Zapasowa 16" do felg 17"-19" - jaką oponę założyć ?
raczej nie możliwe jest znalezienie takiej zapasówki, która by pasowała do 17" i 19" zawsze wyjdzie jakaś różnica w średnicy, co najwyżej można się pobawić w takie dopasowanie by różnica w średnicy była jak najmniejsza co chyba i tak nie będzie łatwe
-
[ALL B6] Opinie o felgach 18 calowych.
zakładaj 18" 235/40, w A4 miałem takie zarówno lato+zima na sportowym zawieszeniu i było ok, teraz w passacie też mam identiko rozmiar lato+zimę tylko normalne zawieszenie i jeździ się bardzo komfortowo i do tego jak wyglądają auta na 18"
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
w zaistnaiłej sytuacji bym osobiście zaproponował Infinity G35 Coupe, bardzo spokrewniony z 350Z , silnik o ile się nie myle ten sam, 4 miejsca, napęd na 4 koła, auta full wyasione
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
znajomy miał RX-8, po pół roku postanowił się wyzbyć ze względu na koszty eksplatacji ( spalanie w mieście ok 20l ), ze sprzedażą auta też nie było łatwo, chyba ponad pół roku zajęło mu wyzbycie się tego auta mimo iż było nie bite, na gwarancji, niski przebieg, i kolejna sprawa to auto by jechało potrzebuje bardzo wysokich obrotów bodajże poniżej 5-6 tys to nie jechało .osobiście bym się skłonił ku innemu autku tylko wszystko zależy ile chce się wydać $$$
-
"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce
akcyza powyżej 2000cm3 będzie wynosiła 18,6 % paranoja ...
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
poszukaj w sklepach internetowych, za 700-800zł /szt. powinienieś kupić Goodyear'y, Toyo, Fulde, Nokian'y
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
od soboty, różnicy nie ma bo cały czas 18" tylko opony głośniejsze
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
niekoniecznie, w Niemczech jest sporo 1.8tfsi z body kitem od S5 swoja drogą to przykładów nie należy szukać daleko i w klubie jest też sporo A4 1.9-2.5 TDI "stylizowanych" na S4
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
dla C dla Ciebie blee a mi się podoba często widuje taką S5 i jest dla mnie szałowa ps. na zdjęciach przestawionych żadna z S5 nie ma felg 18", i ta szara to mi na AVUS'a wyglada
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
biały + czerwona skóra ewentualnie coś z palety audi exclusive
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
autko fajne tylko wielka szkoda, ze bez B&O, moim zdaniem lepiej wybrać ta opcję anizeli klimę 2-3 strefową, a i sportowe fotele by się przyadały a takto, życzę udanej eksplatacji
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
a ja jakoś wątpię by Passat 200KM 2.0TFSI lub 170KM 2.0TDI bo takimi dysponuje drogówka nie mógł dogonić B6 1.9TDI i to jeszcze rzekomo na odcinku 40km ...
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
cóż autko niestety nie moje - w rodzinie, choć ostatnio to ja jestem jego głównym użytkownikiem , co do koloru, to bardzo fajny gdyż rzadko spotykany no i brudu na nim nie widać, choć gdybym to ja wybierał brałbym biały na alu 20" 7 ramiennych chipa auto raczej nie będzie miało... osiągi co by nie mówić więcej niż zadowalające, w trasie ciężko znaleźć godnego rywala a jeżeli chodzi o zderzak w B6 to cóż zdaję sobie sprawę, że nie każdemu musi się on podobać, ma on swój urok, na żywo prezentuje się lepiej