Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KarolASO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie było grilla z emblematem RS7 albo R8 ??
  2. Cześć Wszystkim. Jak to jest z autem kupionym na fakturę vat 23% ?? Płaci się cenę brutto a potem 23 % jest zwracane przez urząd na konto ??
  3. KarolASO odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    auto dla dziadka...
  4. 750 tysiaków ale w tej cenie masz też działkę pewnie tak?
  5. Panowie ile czasu średnio trwa za załatwienie formalności aby można zacząć budowę? Działka oczywiście ma status budowlanej.
  6. Sam zaczynasz. To jest forum "kolego" Każdy ma swoje zdanie i je wyraża.
  7. Chcesz żeby to była ostatnia twoja wypowiedz w tym dziale? A co to ma znaczyć? Nie jak groźba? Na hamstwo odpowiem podwójnym hamstwem.
  8. Dokładnie. O futbolu a nie o straszeniu co zrobił wobec mnie użytkownik Stanley! O Legii/ Warszawie co chwilę się źle pisze i co? Też się ich blokuje?
  9. Chcesz żeby to była ostatnia twoja wypowiedz w tym dziale? Chcesz żeby zgłosić rozpowszechnianie historii aut za kasę?
  10. Hanysów nigdy żal!
  11. W-wa Najlepsze panny na roksie i odlotach
  12. Jak oddasz za 82 to biorę nawet jutro.
  13. KarolASO odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Poprzednie auta już sprzedałeś czy jeszcze są?
  14. KarolASO odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    ten czerwony wyświetlacz to porażka...
  15. To wiadomo że każdy może robić ze swoim autem co chce ale forum to wyrażanie swoich opinii także ktoś jest "za" a ktoś "przeciw" Ja też jestem tego zdania że lepienie A7 na RS7 jest beznadzieją. Ceny Audi A7 spadają a więc z czasem można się spodziewać więcej takich wynalazków na ulicach... Pasja to piękna rzecz ale po co robić z czegoś coś czym nie jest. Ładne koło, program , dobry wydech , spa i byłby lux

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.