Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW CC R36 by KERCZI


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze moja 3.0litroweczka zmieniła właściciela to zaczęły sie poszukiwania.
Opcje które przewijały sie przez moja głowę były tak rożne ze aż wstyd je tutaj wszystkie wypisywać. Generalnie począwszy od A6 C7, A6 C6, Q7, A8 D3, S6 C5, S4 B7, TOUAREGA , JAGUARA, MAZDĘ 6, INSIGNIE i jeszcze paru innych opcji zatrzymałem sie na VW CC.
Wymagania były takie:
Mocna benzyna, automat, napęd na 4 koła.

Trafiła sie sztuka z polskiego salonu od pierwszego właściciela. Czyli CC w silniku V6 3.6 4 Motion ;)

Auto na szczęście jest srebrne...po 3 ostatnich czarnych samochodach miałem już dość ciagłego mycia...
W środku?!?! Chciałem czarny środek i na początku nie byłem przekonany ale z czasem przekonałem sie i doszedłem do wniosku ze w tej opcji auto wyglada bardziej elegancko.

Auto bez dosłownie kliku opcji jest na pełnym wyposażeniu.

Wyposażenie:

* Bixenon skrętny z doświetlaniem zakrętów ( jest do tego osobna lampa - a nie włączający sie halogen)
* PDC przód + tył graficzne
* Park assist - sam wyszukuje i parkuje w zatoczkach
* kamera cofania
* czujniki ciśnienia w oponach
* aktywny tempomat z radarem
* system wykrywania niebezpieczeństw przed nami
* automatycznie otwierana klapa bagażnika
* NAVI rns dotykowa + DVD + HDD + telefon + aux
* łapa na telefon
* AMI + usb
* bluetooth
* pamięć foteli + lusterek
* elektryczne sterowane fotele skórzane podgrzewane
* składanie lusterek zewnętrznych
* elektryczna roleta tylna
* sterowanie modułem komfortu z menu
* aktywne zawieszenie DCC z opcja sport, auto i comfort
* autohold
* climatronic z czujnikami jakości powietrza
* przetwornica 230V
* fotochrom wew + zew
* oświetlenie przestrzeni wokół samochodu
* comming and leaving home

I wiele innych o których pewnie zapomniałem...




Autko przyspiesza masakrycznie, co w połączeniu z DSG i niepozornym wyglądem robi z niego cichociemnego zjadacza większości usportowionych fur...ilośc ludzi sprawdzających na następnych światłach swoje schowki i ich min bezcenna ;)

2a8ee4bd5c821e2ddee49bc59cb14480.jpg
bb20316303682a22c227d5e83bd6b354.jpg
7da7e0982e5c692feeb122dea1c2508d.jpg
0511e25ba1ee2136b524d6e7e8a4e9e5.jpg
c968b59811029f7fdc161baa3fad605b.jpg
3177c521e6920167e25337f1f3c6dc57.jpg
5342d14dcbc891e399119e1ff4c45e61.jpg

ec5a5304e615cf598022b77e8557e7e2.jpg

4dddd0dfe27dffddbda6b81497499d3c.jpg

Mody?!? Słownie kilka, ale raczej bez wielkiego szału.

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC piękne! myślę nad nowszym CC dla siebie po A5tce, cholera naprawdę wyszły im te CC (zarówno starsze, jak i nowsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, jedynie będziesz latem na skórę narzekał strasznie się do niej człowiek kleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średek za***isty ale z zewnątrz jakoś mi się te CC nie podobają takie jakieś sztucznie napompowane...

no ale jak wiadomo rzecz gustu natomiast engine petarda :D :D bezawaryjności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC piękne! myślę nad nowszym CC dla siebie po A5tce, cholera naprawdę wyszły im te CC (zarówno starsze, jak i nowsze)

Te nowe tez fajne aczkolwiek za bardzo już są podobne do zwykłego passata. Te jeszcze są zupełnie inne , przy nowym modelu musisz sie dobrze przyjzec albo popatrzeć z boku pod warunkiem ze jeszcze znasz sie trochę na motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejne CC na forum :wink: I prawie bliźniaczkę mojej przed modami :decayed:

Gratki auta! Mi moje mimo już prawie 3 lat u mnie nadal daje frajdę :lol: Napisałbym coś o modach, ale sam dobrze wiesz co można tu zadziałać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejne CC na forum :wink: I prawie bliźniaczkę mojej przed modami :decayed:

Gratki auta! Mi moje mimo już prawie 3 lat u mnie nadal daje frajdę :lol: Napisałbym coś o modach, ale sam dobrze wiesz co można tu zadziałać :wink:

Dzięki dzięki, pisz bo szczerze powiedziawszy poza audio i pakietem stylistycznym zew. Nie mam pomysłu na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow, niemalże ideał. Zwłaszcza automat i ten jasny środek. :slina: Myślałem ze w PL nikt takich aut nie kupuje.

Ten silver jak dla mnie to katastrofa. Ale to takie moje zboczenie.

Gratki i szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow, niemalże ideał. Zwłaszcza automat i ten jasny środek. :slina: Myślałem ze w PL nikt takich aut nie kupuje.

Ten silver jak dla mnie to katastrofa. Ale to takie moje zboczenie.

Gratki i szerokości :)

Silver jest fajny, fotki może tego nie oddają przez słońce ale to nie jest ten zwykły srebrny. To jakiś chyba arctic silver czy jakoś tak z dodatkowym refleksem. Jak auto jest umyte to aż razi i wpada w takie jakby aluminium. Cieżko określić, ale na żywo jest całkiem fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" jak mawiała moja babcia. Miałem Projekt Zwo, a później Ibize w srebrnym. Także nie to ze bym nie kupił. Zwłaszcza w takim stanie(i z pełnym bakiem :decayed:) jak to CC. Gorszy od srebrnego jest tylko czarny(tez mialem-A4) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kokpicie aluminium czy srebrny plastik jak przy najniższym wyposażeniu? :)

Klima z regulacją co 1 stopień.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki - zawsze mi się podobała - szyby bez ramek, wnętrze i osiągi - szacun

Ps. mogę się mylić ale chyba nie ma czegoś takiego jak CC R36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości, VW CC to oznaczenie obecnego modelu, poprzedni (czyli opisywany tutaj) to Passat CC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty fury!! Jest kox! bedziesz zadowolony bo wykończenie nie ustępuje A4/A5.

Grzebałem ostatnio takie CC tylko 2.0 TSI, zrobiliśmy 250PS z tego, ale to co na drodze to auto wyprawia to jest przepaść! V max sprawdzone 278 kmh, limiter prędkości trzeba było przesunąć na 300 kmh ;) Potęga aerodynamiki, auto po prostu tnie powietrze. Przy aktywnym zawiasie jeździ się bajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mogę się mylić ale chyba nie ma czegoś takiego jak CC R36

Zgadza się nie było. W zwykły Pasku B6 było. Myślę że Karolowi chodziło o silnik, bo to ten sam co w zwykłym Pasku R36. No ale...

Czepili się tego koloru... Ja mam coś niby srebrnego a wg kolorów fabryki nazwane: "white gold". I potrafi się mienić w każdym kierunku, od piaskowego przez srebrny po niemal biały-srebrny. Mi kolor odpowiada. A poza tym kolorami to tylko baby się sugerują przy wyborze auta :P Sorry ale kolor dla mnie jest zawsze najmniej istotny... tym bardziej teraz jak oklejanie aut nie jest aż takie kosztowne.

W CC było tylko R-line, które obejmowało głównie tylko zmianę body zewnętrznego i jakieś pierdoły w stylu kierownicy, pedałów itp.. Nie było czegoś takiego jak specjalna wersja R...

Co do modów to na Twoim miejscu Karol właśnie bym rozglądał się za pakietem R-line (ja już to mam za sobą i wiem że można wyrwać tanio :D ), auto na Rline wygląda znacznie ciekawiej. Poza tym przy Twoim silniku poszedłbym w jakiś wydech, który wydobędzie z tego silnika jego fajne ryki :wink: Może wydech na 4 rurki? A poza tym gleba i koło, najlepiej 20'' :decayed: Bo mi moje 19'' szybko się znudziło :decayed: Jeżdżę na 19'' i gwincie, a komfort jak w A4 na 15'' i seryjnym zawieszeniu :decayed: Zerknij do mojego tematu, jak to u mnie teraz wygląda. Kilka dni temu robiłem przymiarkę 20'' ale jeszcze myślę czy ten wzór czy inny :decayed:

Grzebałem ostatnio takie CC tylko 2.0 TSI, zrobiliśmy 250PS z tego, ale to co na drodze to auto wyprawia to jest przepaść! V max sprawdzone 278 kmh, limiter prędkości trzeba było przesunąć na 300 kmh ;) Potęga aerodynamiki, auto po prostu tnie powietrze. Przy aktywnym zawiasie jeździ się bajecznie.

Moje przy 215 KM w dieslu bez problemu lata 250 km/h :decayed: Też trzeba było limiter przesunąć :decayed: To 2,0 TSI w ośce? Mnie wkurza brak trakcji od 0-... Ale na trasie 426 Nm nie jednego "sportowca" pogryzło :decayed: Mina właściciela nowej A8 któremu siedzę na ogonie przy 250 km/h też była fajna :decayed:

Te nowe Kerczi jak dla mnie mają śliczne światła - w szczególności tylne

Tylko i wyłącznie tylne :wink: reszta wg mnie kicha, zderzak przedni bez wyrazu... Tak jak Karol napisał - od frontu to taki zwykły Passat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wydech na 4 rurki? A poza tym gleba i koło, najlepiej 20'' Bo mi moje 19'' szybko się znudziło Jeżdżę na 19'' i gwincie, a komfort jak w A4 na 15'' i seryjnym zawieszeniu
Na felgach od RS'y wygląda kozak i wydech na 4 rurki też niczego sobie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...