Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW CC R36 by KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mod na plus, brałbym do mojego :D

Chcesz to Ci załatwie ;)

Ja tez ja tez ;) nowa ;)

Pakiet burdel ;)

71f56dc6a9a46859cdcb52ddb4a13360.jpg

Opublikowano

Nie miałeś w lampce sufitowej czerwonego podświetlenia na tunel? Myślałem że to w serii jest...Chyba że "burdel" co innego znaczy :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

miałem miałem...ale dopiero teraz tak to odebrałem :)

No to mały modzik stylistyczny, R-LINE zderzak + progi

121125fd4aafdbb08544f69cfbff2118.jpg6451931c08a3f6271f9c17ef1e7314ca.jpg

Auto sie napompowalo wiec zaczynam szukać zawiasu tak -30...i większego kola...

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

ładniutko

Opublikowano

nareszcie R-line zagościł :good:

Opublikowano

No i co małpujesz? :grin: A co do kół i zawieszenia to już dawno mówiłem :P ciekawi mnie ile Cię wyszedł pakiecik body... Aha i pilnuj zaślepek progów, bo mi ktoś się nie bał i... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Pakiecik koniec końców zakupiony w ASO...dorwanie progów graniczyło z cudem...

No powiem Ci ze dorastam poki co do samych sprężyn...zastanawiam sie jak zachowa sie na tych amorach i na eibach pro kit -30

No i zastanawiam sie a raczej próbuje goscia zmęczyć z cena nad dyfuzorem

ea7ef2c43097db42e9466682dad67109.jpg

Opublikowano

Pakiecik koniec końców zakupiony w ASO...dorwanie progów graniczyło z cudem...

:zemdlal::zemdlal::zemdlal: nie mam pytań... :decayed: handluj swoje seryjne body - idzie jak świeże bułeczki :wink: ja po podsumowaniu wydatków do Rline praktycznie nie dołożyłem nic nie licząc lakierowania :decayed:

U mnie w tym roku CCek jeszcze kilkanaście mm bliżej asfaltu :wink:

Opublikowano
  • Autor

To jUz ustaliliśmy ze jestes zboczony...ja sie boje czy nie stracę na komforcie a Ty poszedłeś jeszcze w dol :))

Opublikowano

To jUz ustaliliśmy ze jestes zboczony...ja sie boje czy nie stracę na komforcie a Ty poszedłeś jeszcze w dol :))

Ale 20'' jeszcze nie znalazłem :kwasny: w sumie przestałem szukać...

Co to za dyfuzor? to jakiś laminat? bo to nie jest ori? Pasuje P&P do przedliftowego zderzaka? Podrzuć namiar :decayed:

Opublikowano

jak coś to mam dekielki alusów z r-ki :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak coś to mam dekielki alusów z r-ki :wink:

How much?

Opublikowano

na razie nic nie wiem.kupiłem z alusami .zobacze jak to bedzie wyglądało na aucie.

tak wyglądają.

q8bsqowk.jpg

Opublikowano

na razie nic nie wiem.kupiłem z alusami .zobacze jak to bedzie wyglądało na aucie.

tak wyglądają.

q8bsqowk.jpg

Nie ma czegoś takiego jak ori dekielki Rline na felgi :) Wszystkie felgi Rline mają dekielki z logo VW, a te nawet jeśli są ori to chyba, tylko jako jakiś dziwny dodatek... albo jakiś wymysł, tak jak 90% gadżetów "Rline" na allegro :) Ogólnie nie toleruję emblematów, znaczków, naklejek itp. "Rline", "Sline"... A już przede wszystkim na czymś co Rlinem nie jest :wink: U mnie na błotnikach zamiast Rline jest Oem+ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kox felga

Zobacz ofertę: 5x112 9/10,5J 20 ROTEC AMG MERCEDES VW(BBS OZ RH

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5568659407

Opublikowano

Kox felga

Zobacz ofertę: 5x112 9/10,5J 20 ROTEC AMG MERCEDES VW(BBS OZ RH

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5568659407

Widziałem je już dawno. Wiszą długo. Made in china... I ET idealnie by podeszło do CC, ten tył 10,5 J pięknie by było, tylko opony węższe trzeba na to naciągnąć. Ale... Made in china przy mojej codziennej jeździe... o ile są proste i da się je wyważyć. Wzór by siadł na CC :wink:

Opublikowano

na razie nic nie wiem.kupiłem z alusami .zobacze jak to bedzie wyglądało na aucie.

tak wyglądają.

q8bsqowk.jpg

Nie ma czegoś takiego jak ori dekielki Rline na felgi :) Wszystkie felgi Rline mają dekielki z logo VW, a te nawet jeśli są ori to chyba, tylko jako jakiś dziwny dodatek... albo jakiś wymysł, tak jak 90% gadżetów "Rline" na allegro :) Ogólnie nie toleruję emblematów, znaczków, naklejek itp. "Rline", "Sline"... A już przede wszystkim na czymś co Rlinem nie jest :wink: U mnie na błotnikach zamiast Rline jest Oem+ :decayed:

nie wiem nie znam sie..jutro zobacze czy są ori czy nie.ale wydawało mi sie ze znaczek oooo vw widziałem na jednym.

Opublikowano

Zobacz ofertę: 5x112 9/10,5J 20 ROTEC AMG MERCEDES VW(BBS OZ RH
5x112 9/10,5J 20 ROTEC AMG MERCEDES VW(BBS OZ RH (5568659407) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Karol jak kupisz takie fele, to musi być nisko bo szeroko na pewno będzie :wink:

Edytowane przez nimskrk

Opublikowano

Fajny CC. Linia tego autka jest mega, a w dodatku R robi robotę!!

a to Karol chcesz sprzedać te felgi co masz na nim?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak bede sprzedawał to turbiny idą na sprzedaz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.