Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. ??? po moim trupie ogólnie miałem małą przygodę blacharską i idzie na graty..
  2. autko bardzo fajne tylko ten wydech to dla mnie porażka.. jakbyś jednak chciał się kiedyś złapać na kreskę to się odezwij
  3. a czemu okleinę zerwałeś
  4. jak tam takie bagno to ile dni musiało padać
  5. to takie ostrzeżenie że jest kijowa
  6. zdrowa seria dociąga do prawie 290
  7. no dobra, fura odbyła finalne strojenie.. Wyszło średnio 310km i 400 niutków, chyba te moje custom wałki były jednak lepsze niż s8
  8. dajcie jakieś normalne foto bo nie mam fb...
  9. no dobra, parę fotek będzie wpadły pouliretany na tył (AKMotorsport) , twardość 85sha póki co tylko w górne wahacze, dolne w późniejszym terminie. Do tego odnowione mocowanie amorów bo pogniło jak w każdym, no i poszło do proszku na czarno. Trochę pokręciłem gwintem to chyba będzie mój docelowy setup może dam więcej dystansu, zobaczymy jak się będzie jeździć. A tak będą wyglądać hamowniki na zimowym kole wiem, mało widać letnie alusy będą 5cio ramienne wsadziłem przedłużkę 1/2" z ciekawości, teoretycznie fela 17 weszła by dosłownie na styk, ale wymóg to płaski bęben. Może kiedyś jakąś przymierzę, zobaczymy. Na ten moment felunek musi być 18+
  10. podobno takie same są w jakimś evo? dajcie mi 2tys to kupie porshawki i nie będziecie marudzić
  11. zwykłe żeliwniaki z diesla ten sam sssV co i gdzie indziej? o co pytasz bo nie wiem
  12. zacisk jest poszerzony ale nie skrobaniem między 2 połówki jest wstawiona blaszka 3mm i nowe kołki na klocki dotoczone
  13. tarcze są takie same, nie ma rozróżnienia na prawą/lewą 345mm
  14. te 2,5 waży ze 20kg więcej albo mniej, nie pamiętam w którą stronę więc jak na 8 garów to nie ma tragedii trzeba odkopać nieco temat upgrade hebli, mniej więcej tak to będzie wyglądać a tu mały bonus
  15. tjaa, teraz dopiero odczytałem
  16. no właśnie nie kilka minut temu dopiero wróciłem do domu wykończony.. nawet nie miałem za bardzo czasu po forach łazić także zdrowie panowie i do następnego
  17. ja do 18 pracuję a gdzie reszta typu ogarnięcie się, zakupy, albo co...
  18. oooo brać jakiś materac czy wszystko jest
  19. no to grill musi być tylko napić się nie można bo jak wróce...
  20. mogie a daleko ta działka? tylko że moje niebieskie jeszcze nie na chodzie, będę inną rakietą
  21. Z Mustim to raczej Ci nie pójdzie dociskanie bo kiedyś widziałem jak na dzień dziecka prawie odleciał, jak kupił siostrzeńcom dwa balony z helem na stoisku z zabawkami....
  22. czyli już nie sprzedajesz?
  23. silnik z osprzętem podobno 200kg waży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.