Treść opublikowana przez Linarr
-
Takie tam B5 quattro... :)
??? po moim trupie ogólnie miałem małą przygodę blacharską i idzie na graty..
-
Audi A4 DTM projekt
autko bardzo fajne tylko ten wydech to dla mnie porażka.. jakbyś jednak chciał się kiedyś złapać na kreskę to się odezwij
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
a czemu okleinę zerwałeś
-
Strefa Śmiechu
jak tam takie bagno to ile dni musiało padać
-
Strefa Śmiechu
to takie ostrzeżenie że jest kijowa
-
Takie tam B5 quattro... :)
mało
-
Takie tam B5 quattro... :)
zdrowa seria dociąga do prawie 290
-
Takie tam B5 quattro... :)
no dobra, fura odbyła finalne strojenie.. Wyszło średnio 310km i 400 niutków, chyba te moje custom wałki były jednak lepsze niż s8
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
dajcie jakieś normalne foto bo nie mam fb...
-
Takie tam B5 quattro... :)
no dobra, parę fotek będzie wpadły pouliretany na tył (AKMotorsport) , twardość 85sha póki co tylko w górne wahacze, dolne w późniejszym terminie. Do tego odnowione mocowanie amorów bo pogniło jak w każdym, no i poszło do proszku na czarno. Trochę pokręciłem gwintem to chyba będzie mój docelowy setup może dam więcej dystansu, zobaczymy jak się będzie jeździć. A tak będą wyglądać hamowniki na zimowym kole wiem, mało widać letnie alusy będą 5cio ramienne wsadziłem przedłużkę 1/2" z ciekawości, teoretycznie fela 17 weszła by dosłownie na styk, ale wymóg to płaski bęben. Może kiedyś jakąś przymierzę, zobaczymy. Na ten moment felunek musi być 18+
-
Takie tam B5 quattro... :)
podobno takie same są w jakimś evo? dajcie mi 2tys to kupie porshawki i nie będziecie marudzić
-
Takie tam B5 quattro... :)
zwykłe żeliwniaki z diesla ten sam sssV co i gdzie indziej? o co pytasz bo nie wiem
-
Takie tam B5 quattro... :)
zacisk jest poszerzony ale nie skrobaniem między 2 połówki jest wstawiona blaszka 3mm i nowe kołki na klocki dotoczone
-
Takie tam B5 quattro... :)
tarcze są takie same, nie ma rozróżnienia na prawą/lewą 345mm
-
Takie tam B5 quattro... :)
te 2,5 waży ze 20kg więcej albo mniej, nie pamiętam w którą stronę więc jak na 8 garów to nie ma tragedii trzeba odkopać nieco temat upgrade hebli, mniej więcej tak to będzie wyglądać a tu mały bonus
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
tjaa, teraz dopiero odczytałem
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no właśnie nie kilka minut temu dopiero wróciłem do domu wykończony.. nawet nie miałem za bardzo czasu po forach łazić także zdrowie panowie i do następnego
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja do 18 pracuję a gdzie reszta typu ogarnięcie się, zakupy, albo co...- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
oooo brać jakiś materac czy wszystko jest- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no to grill musi być tylko napić się nie można bo jak wróce...- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
mogie a daleko ta działka? tylko że moje niebieskie jeszcze nie na chodzie, będę inną rakietą- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Z Mustim to raczej Ci nie pójdzie dociskanie bo kiedyś widziałem jak na dzień dziecka prawie odleciał, jak kupił siostrzeńcom dwa balony z helem na stoisku z zabawkami....- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
czyli już nie sprzedajesz?- Takie tam B5 quattro... :)
silnik z osprzętem podobno 200kg waży - Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20