Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. czwartek czy piątek? w przyszłym tygodniu rozbieram furę... znowu ale już raczej ostatni raz
  2. wex weź silnik jest drugi, a szyby działają tak jak w mk3 więc nic z nimi nie potrzeba robić Olkusz? już w DE nie siedzisz?
  3. na pis nie głosowałem ale najważniejsze że peło przegrało
  4. z okazji przekroczenia 240k na liczniku fura dostała mały prezent wszystkie kontrolki/błędy będą sukcesywnie wygaszane a tu przebieg ze starego licznika w dniu zmiany
  5. no trochę ciąży.. ale diesel wcale lżejszy nie jest
  6. spoko loko, to była wczesna wersja ogólnie maskownica będzie 1cm głębiej
  7. jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy żeby sobie śmigać elegancko na torze, w tym ja ale tor fajny lepiej się jeździło niż w Radomiu takie małe spy foto
  8. ze 2-3 razy na kółku jechałem na odcince, jak dla mnie nie opłacało się wrzucać 3, no może w jednym miejscu
  9. e tam, na codzień robię bardzo małe przebiegi
  10. wiem ale dnia brakło w sobotę fura jeździla na torze Motopark Koszalin przy okazji zlotu Mondeo Klub Polska opony śmetniki pod koniec zaczęły się ślizgać, pękł wężyk hamulcowy (dobrze że jeszcze IC był otwarty to odrazu wymieniłem i dalej jazda) a potem chyba zagotowal się płyn hamulcowy i na tym się skończyło
  11. to na 2 foto to co to takiego
  12. takie przymiarki do 165mm przed tapicerką dziś popracowałem nad wyglądem komory silnika robi się coraz piękniej no i nie będzie widać gazu
  13. mały update, po miesiącu ) fura znowu jeździ po wymianie dyfra trzeba było przedłużyć wał więc przy okazji wyleciała podpora, która tak właściwie nie wiem po co jest wał robiony w profi firmie w grodzisku, został też wyważony. Do tego nowe tylne węże hamulcowe w stalowym oplocie firmy LML w kolorze czarny carbon Hamulce etap 1/4 zakończony. Nowa, krótsza skrzynia wrzuca biegi bez najmniejszego zgrzytu, wkońcu ale ma też jedną wadę.. 6 bieg jest nie do przyjęcia przy 3k rpm ma 115/h na liczniku podczas gdy w dieslowej było to 155 chyba będziemy kombinowali jak ten 6 bieg przełożyć do mnie, to będzie taki eko nadbieg na trasy...
  14. taki to miałem robić ale w czarnym mondeo. Do niebieskiego chyba średnio pasuje
  15. pierwsze słyszę jakiś link?
  16. przy okazji wymiany tylnego dyfra moim oczom ukazał się straszny widok tak więc wymieniłem całe rurki (4,5m długości) aż do pompy abs na nowe miedziane
  17. na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe? czerwony? żółty? niebieski? mają być widoczne
  18. nie no jest trochę odkręcania nie tyle silnika co wszystkiego dookoła
  19. nic z tych rzeczy, nie popadajmy w przesadę mam kondzioła 1F w bagażniku i styknie altek ma 120A da sobie radę Guzior wyliczył mi stopień sprężania 12,4 a że pewnie była już kiedyś planowana głowica to ze 12,5 będzie. Trzeba lać racinga 100 i liczyć konie Seryjny abz ma 10,8:1 tak to w chwili obecnej wygląda działa narazie tylne głośniki są podłączone, z przednimi jest dużo roboty... konektory jak kupowałem nazwy nie było a się okazało także nie ma lipy. Wpadły też nowe klemy żeby był porządeczek przy aku wyjścia 35, 21 i 2x10mm2 także tego... projekt "skrzynia" czas zacząć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.