Treść opublikowana przez Linarr
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
czwartek czy piątek? w przyszłym tygodniu rozbieram furę... znowu ale już raczej ostatni raz
-
Takie tam B5 quattro... :)
wex weź silnik jest drugi, a szyby działają tak jak w mk3 więc nic z nimi nie potrzeba robić Olkusz? już w DE nie siedzisz?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a czyja to?
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
345+
-
Strefa Śmiechu
na pis nie głosowałem ale najważniejsze że peło przegrało
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
wystrojone toto już ??
-
Takie tam B5 quattro... :)
z okazji przekroczenia 240k na liczniku fura dostała mały prezent wszystkie kontrolki/błędy będą sukcesywnie wygaszane a tu przebieg ze starego licznika w dniu zmiany
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
chętnie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
przyszły czwartek odpada
-
Takie tam B5 quattro... :)
nie mam
-
Takie tam B5 quattro... :)
no trochę ciąży.. ale diesel wcale lżejszy nie jest
-
Takie tam B5 quattro... :)
spoko loko, to była wczesna wersja ogólnie maskownica będzie 1cm głębiej
-
Takie tam B5 quattro... :)
jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy żeby sobie śmigać elegancko na torze, w tym ja ale tor fajny lepiej się jeździło niż w Radomiu takie małe spy foto
-
Takie tam B5 quattro... :)
ze 2-3 razy na kółku jechałem na odcince, jak dla mnie nie opłacało się wrzucać 3, no może w jednym miejscu
-
Takie tam B5 quattro... :)
e tam, na codzień robię bardzo małe przebiegi
-
Takie tam B5 quattro... :)
wiem ale dnia brakło w sobotę fura jeździla na torze Motopark Koszalin przy okazji zlotu Mondeo Klub Polska opony śmetniki pod koniec zaczęły się ślizgać, pękł wężyk hamulcowy (dobrze że jeszcze IC był otwarty to odrazu wymieniłem i dalej jazda) a potem chyba zagotowal się płyn hamulcowy i na tym się skończyło
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
to na 2 foto to co to takiego
-
Takie tam B5 quattro... :)
takie przymiarki do 165mm przed tapicerką dziś popracowałem nad wyglądem komory silnika robi się coraz piękniej no i nie będzie widać gazu
-
Takie tam B5 quattro... :)
mały update, po miesiącu ) fura znowu jeździ po wymianie dyfra trzeba było przedłużyć wał więc przy okazji wyleciała podpora, która tak właściwie nie wiem po co jest wał robiony w profi firmie w grodzisku, został też wyważony. Do tego nowe tylne węże hamulcowe w stalowym oplocie firmy LML w kolorze czarny carbon Hamulce etap 1/4 zakończony. Nowa, krótsza skrzynia wrzuca biegi bez najmniejszego zgrzytu, wkońcu ale ma też jedną wadę.. 6 bieg jest nie do przyjęcia przy 3k rpm ma 115/h na liczniku podczas gdy w dieslowej było to 155 chyba będziemy kombinowali jak ten 6 bieg przełożyć do mnie, to będzie taki eko nadbieg na trasy...
-
Takie tam B5 quattro... :)
taki to miałem robić ale w czarnym mondeo. Do niebieskiego chyba średnio pasuje
-
Takie tam B5 quattro... :)
pierwsze słyszę jakiś link?
-
Takie tam B5 quattro... :)
przy okazji wymiany tylnego dyfra moim oczom ukazał się straszny widok tak więc wymieniłem całe rurki (4,5m długości) aż do pompy abs na nowe miedziane
-
Takie tam B5 quattro... :)
na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe? czerwony? żółty? niebieski? mają być widoczne
-
Takie tam B5 quattro... :)
nie no jest trochę odkręcania nie tyle silnika co wszystkiego dookoła
-
Takie tam B5 quattro... :)
nic z tych rzeczy, nie popadajmy w przesadę mam kondzioła 1F w bagażniku i styknie altek ma 120A da sobie radę Guzior wyliczył mi stopień sprężania 12,4 a że pewnie była już kiedyś planowana głowica to ze 12,5 będzie. Trzeba lać racinga 100 i liczyć konie Seryjny abz ma 10,8:1 tak to w chwili obecnej wygląda działa narazie tylne głośniki są podłączone, z przednimi jest dużo roboty... konektory jak kupowałem nazwy nie było a się okazało także nie ma lipy. Wpadły też nowe klemy żeby był porządeczek przy aku wyjścia 35, 21 i 2x10mm2 także tego... projekt "skrzynia" czas zacząć