Treść opublikowana przez Linarr
-
Takie tam B5 quattro... :)
nom, nie będę przerabiał dobrych kolektorów żeby pakować 40v edit 23 maja 12h w trasie, byłem na samym końcu kraju, jakieś 20km od
-
Takie tam B5 quattro... :)
- Takie tam B5 quattro... :)
skrzynia dopóki nie zdechnie to jeszcze kilka km nabije olej i tak się zbliżał termin wymiany więc jeden pies- Takie tam B5 quattro... :)
ciekawe skąd wiesz tak się stało o a co do eski tooooooo wydałem podobnie raczej nie więcej. Od kiedy się lakierowaniem aut zajmujesz- Strefa Śmiechu
Bronek KomuchRuski powinieneś napisać- Strefa Śmiechu
- Spociki Łódzkie
przedlift czyli abz ok leje się spod głowic jak w każdym 4,2 ma najmniej rzeczy które się mogą zepsuć s8 ma lepsze wałki ale panewki w nich siadają trzeba sprawdzić pompę oleju czy się nie rozkręca polift czyli 40v ma już więcej rzeczy do zepsucia jakieś fazatory czy coś takiego, zmienna faza itp- Takie tam B5 quattro... :)
sam pojadę na stację diagnostyczną sprawdzić głośność . . . . edit 15 maja dziś dorwałem racelogica to głupio by było nie skorzystać powtarzalne czasy 6,1-6,3 zależy jak tam mi wyszło v max na 2 biegu. Auto jeszcze nie jest wystrojone co czuć zwłaszcza w górnych partiach obrotów, po strojeniu może uda się uzyskać 6s albo i 5,9 jak nabędę doświadczenia- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja ten weekend spędzam w garażu...- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
w sensie maka? bo na działkę chyba jeszcze nie czas- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jest to jakieś wytłumaczenie.Jeszcze bak paliwa i ciężki pasażer :|Tylko dziwne ze niektórzy mają większą glebę,koła całkiem schowane i takich historii jeszcze nie widziałem ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka jak mają gwint to ustawiają tak żeby było równo i tyle czytałem już kiedyś że się pytali czy miedzy prawą a lewą stroną jest różnica w wysokości gwintu i ludzie potwierdzali więc..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
silnik nie jest centralnie tylko bardziej z prawej strony (pasożyta) pod maską i masz przyczynę- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe ja raczej nie aż tak ale zobaczymy- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ło kruca ale fajna woda a pływać tam też można?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja się piszę jak coś namiot też mam tylko żeby ciepło było. A daleko to jest?- A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
ale że kiedy to T?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
oooo co ja tu widzę, a to spot sobota/niedziela?- A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
u mnie chłodnica klimy podeszła bez żadnych przeróbek- Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
ten gaz to drażliwy temat wiesz już na jakich gratach będzie robił?- Takie tam B5 quattro... :)
A to niby dlaczego?? Nie wiesz że tunel potęguje efekt?- Takie tam B5 quattro... :)
ewentualne filmiki za jakiś czas a najprędzej po strojeniu. Poza tym nie wiem czy telefon to ogarnie pewnie będzie tylko trzeszczało,..- Takie tam B5 quattro... :)
dziś przyszło sprzęgło, RS4 B5 teraz już tak szybko nie zdechnie jak będę W sobote wymieniamy edit sobota, 25.04 no dobra, to wymieniamy wczoraj wytargałem pół osie a dziś od rana dalszy ciąg rozbierania. Gdybym miał seryjne kolektory to skrzynia by wyszła bez problemu w dół, ale że nie mam to ciasno ale jakoś się dało wyciągnąć tarczę i docisk który wygląda tak trochę się przypalił. Tymczasem sprawy mają się już tak teraz już z górki, wieczorem testy . . . . edit ok 21 fura zjechała z kanału o własnych siłach sprzęgło chodzi elegancko, zrobiłem ze 20km narazie jeszcze delikatnie. A tak btw jak to drze ryja w tunelu na pełnym gazie- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
o 19 to ja kończę pracę- Takie tam B5 quattro... :)
no no wieprza to wywaliłem teraz to porządna fura- Takie tam B5 quattro... :)
no co zużyte było ale i tak wymianę odwlekłem kilka miechów ślizga się menda i to na 2 biegu już tak nagle to się stało bez ostrzeżenia - Takie tam B5 quattro... :)