Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. cicho tam
  2. a w jakim prajsie?
  3. ja mam -20 ori to jak już to tylko gwint tylko jakiej firmy? nie chce betonu
  4. wg tego zasilanie jest w tych samych pinach
  5. to skurwesyn
  6. nic się nie dzieje.. podłączam zasilanie i masę na krótko w moim starym to wszystko ładnie świeci a w tym nowym tylko ze 3 kontrolki się zapalają i coś cyka w środku.. jutro go odsyłam w cholere niech kolo oddaje kase
  7. jutro o której byś miał czas na podmiankę? i daj numer na pw
  8. w profilu ma 98r a to nie bardzo polift ?
  9. ma ktoś z Was polifta? licznik chciałem sprawdzić bo nie wiem czy kupiłem uwalony czy coś zjebałem przekładając kable..
  10. z guziorem wczoraj stwierdziliśmy że ciut niżej by było lepiej ale co założyć w sensie jakiej firmy żeby nie było sztywniej jak 1be?
  11. nigdy nie miałem tak niskiego et..
  12. foty mam może wkleję? zara to tak tylne nadkole przednie i całość
  13. lepiej się chwal co masz za setup na te 300mm bo też mam w planach
  14. pewnie do nowej budy
  15. no nie narzekam ciekawe czy ktokolwiek inny ma zieloną wtyczkę do fisa jutro może podłączę licznik od eSki jak czasu starczy chociaż może niekoniecznie założyłem 18 z dystansami 15mm, wyjściowe et wyszło 33 iiii jest elegancko praktycznie koło na równo z błotnikiem, jutro foty bo po ciemku słabo widać..
  16. magnetyzery?
  17. Linarr odpowiedział(a) na pioteros temat w Audi A4 B5
    żeliwo od alu się czymkolwiek różni oprócz materiału?
  18. http://www.wiocha.pl/1190837,Odpalanie-motorowki motorówke odpala na plaka
  19. fajnie mu to wyszło tylko ciekawe kiedy stępi nóż o ten blaszany pokrowiec
  20. Linarr odpowiedział(a) na pioteros temat w Audi A4 B5
    i linki hamulcowe i przewody podejdą te co mam?
  21. Linarr odpowiedział(a) na pioteros temat w Audi A4 B5
    a s4 b5 to są alu ? co muszę kupić żebym miał tarczę 300mm z tyłu?
  22. wytargałem dziś licznik bo chciałem przymierzyć skowy i moim oczom ukazała się czerwona wtyczka będzie trochę kabelkologii żeby to przełożyć do szarej będzie trochę więcej roboty, bo nie dość że muszę przerobić czerwoną wtyczkę na szarą to jeszcze pozmieniać piny w ori wtyczkach niebieskiej i zielonej na takie z końca produkcji
  23. bo kobieta to nie człowiek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.