Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. to jest dowcip miesiąca a nawet dekady :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. :grin: :grin: przecież bedzie miał zapłacone za komplet to co on pier**li
  3. ? nic nie widać
  4. narazie sie wypstrykałem z $
  5. na lato planuje 235/40 to już wogóle będzie
  6. gdzie 215 na 8j felgę ja mówię stanowcze NIE tym waszym rantom i naciągom a co do gleby to nie wiem czy coś będę robił.. teraz i tak zderzakiem zawadzam jak wyjeżdżam z podwórka ale moze dlatego że połamany
  7. w końcu może będzie można ruszyć jakoś szybciej bez zerwania przyczepności
  8. kupiłem zimówki:) dunlopy wintersport 3D 225/40/18 guzior stroi fury pod Rzeszowem;)
  9. kto wpada na impre do Adofa
  10. pakuj abz+turbo:) 500-600 koni wyciskasz za 25-30k z robocizną
  11. guzior bierze 15k za swapa od a do z a emu jutro podam bo w pracy jestem:)
  12. w EMU ustawia się mnożnik obrotomierza w programie licznika nic nie mieszałem
  13. na początku tak mało bo nie otwierało do końca klapek w dolocie to spięliśmy je na stałe na otwarte co z miejsca dodało 25 koni potem strojenie i jest już ok Te klapki się zrobi, teraz trochę dół się spsuł i jest taki ciut inny dźwięk silnika nowy zakup ciekawe czy fis sprawny
  14. to są samozwańcy nie żadni znawcy
  15. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :eusathink: :dontknow: to po co zmieniasz budę :cool1:
  16. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    auta się kupuje w full opcji
  17. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a u mnie nie ma żadnego takiego placu do polatania
  18. a po co w klubie mondeo zostanę jeszcze dłuugo dziś byłem na storjeniu wynik to 281 kucy i 390 niutuff. Jestem z niego zadowolony dolot trzeba zrobić kompletny bo go praktycznie nie ma i wydech do poprawki, a teraz paliwo pb95
  19. wiadomo ja żadnego auta nie zostawiam seryjnego to jest choroba ale cieszę się że tylko taką mam
  20. ponadto była mała demolka wybierak biegów był połamany więc wymieniłem na inny, z RSa jest sztywny czyli mało używany:) teraz biegi wchodzą elegancko
  21. w środku to niewiele słychać raczej silnik niż wydech
  22. w myśl zasady nie umiem jeździć ale lubię nagraliśmy takie o coś https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=uarXPltjuN8&x-yt-ts=1421828030 https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=CFQbuGgtH4A&x-yt-ts=1421828030 na 2 biegu wyciąga ok 102-103 czyli na gpsie nie przekroczy 100 ale i tak jest za***iście

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.