Treść opublikowana przez Linarr
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
narazie fura się robi, jak skończe to i owszem
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nic tu jeszcze nie pisałem? to siema
- Strefa Śmiechu
-
Takie tam B5 quattro... :)
no co
-
Takie tam B5 quattro... :)
dziś dalszy ciąg ogarniania wiązki oraz podłączenie na gotowo wspomagania kiery. Jutro finisz(?) wiązki, montaż pompy paliwa i coś tam jeszcze się wymyśli a poza tym właśnie kupiłem okazyjnie osłony na silnik
-
Takie tam B5 quattro... :)
a kto to wie wiązka jest już w miarę poukładana
-
Takie tam B5 quattro... :)
oj tak
-
Takie tam B5 quattro... :)
mam filmik krótki jak już jest odpalony:p wrzuca się na youtuba
-
Takie tam B5 quattro... :)
:banan: :banan:Odpalił !!
-
Strefa Śmiechu
dobrze ją sukę załatwił
-
Takie tam B5 quattro... :)
może kiedyś dzisiaj guzior się ostro spiął z tematem (ciekawe ile mnie za to naliczy :grin: ) także w poniedziałek przewiduję pierwsze odpalenie nie wyjdę z garażu dopóki nie zagada!
-
Strefa Śmiechu
same karateki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to jest?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Czekaj mądralo aż ja uturbię A co do prędkości to ciekawe ile wyciągnie. Anglika nie chce, a z fisem się bawić to też średnio btw taki wydech urzeźbiłem połączy się łącznikiem z resztą niebieska kropka to będzie sonda szerokopasmowa
-
Takie tam B5 quattro... :)
ale do ogarnięcia w miarę łatwo? tylko tego prędkościomierza tak trochę mało
-
Takie tam B5 quattro... :)
podejdzie to do mojego? http://allegro.pl/licznik-audi-s4-b5-i4968545970.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daltonista ..... Były też dwa lub trzy jasne kolorki no wiem ten na przedostatnim zdjęciu fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mój błękitek się będzie ostro wyróżniał
-
Strefa Śmiechu
wiedziałem że tak będzie oni to wogóle ćwiczyli wcześniej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
same czarnuchy
-
Jaki dobrać wzmak ?
peying to dziadostwo..
-
Spociki Łódzkie
zrobię furacza to Was nawiedzę
-
Takie tam B5 quattro... :)
nom ale i tak start z miejsca miażdży ale to zasługa aftomatu
-
Takie tam B5 quattro... :)
no raczej, żyje rusza się, fura śmiga więc chyba tak
-
Takie tam B5 quattro... :)
guzior mnie przewiózł a8... ale to rwie asfalt :jerk: fura bez dmuchawki to jednak nie to samo...