Treść opublikowana przez Linarr
-
Takie tam B5 quattro... :)
do jazdy hehe ale ma uślizgi na filmie będzie zakłamany czas;)
-
Spociki Łódzkie
kupiłem już jednego diesla.. tylko po to żeby go wyrzucić spod maski :grin: ja jestem anty diesel a duża bena też potrafi umiarkowane ilości spalić może nie 5l ale nie ma tragedii na gazie
-
Takie tam B5 quattro... :)
295 na pb95, wkadł się błąd dziś padało i jest mokro więc z filmiku nici..
-
Spociki Łódzkie
a ja wiem dlaczego... bo to diesel ropa jest do traktorów
-
Takie tam B5 quattro... :)
ta vpower a mamy niby stroić na pb95. To ile to wyciągnie?
-
Takie tam B5 quattro... :)
nie zjadę z rolek jeśli nie będzie 3 z przodu
-
Takie tam B5 quattro... :)
nooo dla mnie to jest mega skok technologiczny ze 180 koni na 300
-
Takie tam B5 quattro... :)
fura odpala, jeździ byliśmy się przejechać ze 2km, strasznie zapłony wypadają po obiedzie będzie żonglowanie świecami i cewkami czarne koła to nie dla mnie świece wymienione, cewki też ale to rwie asfalt i ten dźwięk V8 filmik jutro będzie dziś już muszę się szykować do pracy wydech z diesla jest za cichy słychać tylko pomruk V8
-
Takie tam B5 quattro... :)
to takie myśli zanim się nie obudziłem jeszcze hehe
-
Takie tam B5 quattro... :)
pany a jakby takie coś zrobić? czarną maskę już mam, może pomalować dach i tylną klapę :dontknow:
-
Takie tam B5 quattro... :)
hehe a do 345mm+ też? czym to się różni
-
Takie tam B5 quattro... :)
ale do czego te zwrotnice?
-
Strefa Śmiechu
- Takie tam B5 quattro... :)
wiem miałeś wczoraj przyjechac i co- Takie tam B5 quattro... :)
nudzę się i wymyślam kij wie co hehe- Takie tam B5 quattro... :)
to się stoczy dystanse 2-3mm a jakbym chciał glebę to ile? 38?- Takie tam B5 quattro... :)
to jakie min et musi być? 35?- Takie tam B5 quattro... :)
do tego dystans 15mm i wychodzi et 33.. nie wiem czy nie przesadziłem- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
a ma IQ większe niż dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym?- Spociki Łódzkie
hehe zaraz każdy się zjedzie zobaczyć tego mojego cudaka ale na tego spota nie wiem czy się wyrobimy- Takie tam B5 quattro... :)
vin miałeś sprawdzić- Spociki Łódzkie
będę mógł to będe przyjeżdżał- Takie tam B5 quattro... :)
a to dzisiejsze wypociny edit 17.01- Takie tam B5 quattro... :)
dzisiaj prawie ogarnięty układ paliwowy.. brakło ok metra węża dobra układ paliwowy skończony, fura zatankowana 20l szlachetnego paliwka z kanistra PB oczywiście Guzior porzeźbił mocowanie dolne chłodnicy wody i przednią łapę silnika a i zamówiłem jeszcze dystanse 15mm ze srubami - Takie tam B5 quattro... :)