Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. do jazdy hehe ale ma uślizgi na filmie będzie zakłamany czas;)
  2. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kupiłem już jednego diesla.. tylko po to żeby go wyrzucić spod maski :grin: ja jestem anty diesel a duża bena też potrafi umiarkowane ilości spalić może nie 5l ale nie ma tragedii na gazie
  3. 295 na pb95, wkadł się błąd dziś padało i jest mokro więc z filmiku nici..
  4. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja wiem dlaczego... bo to diesel ropa jest do traktorów
  5. ta vpower a mamy niby stroić na pb95. To ile to wyciągnie?
  6. nie zjadę z rolek jeśli nie będzie 3 z przodu
  7. nooo dla mnie to jest mega skok technologiczny ze 180 koni na 300
  8. fura odpala, jeździ byliśmy się przejechać ze 2km, strasznie zapłony wypadają po obiedzie będzie żonglowanie świecami i cewkami czarne koła to nie dla mnie świece wymienione, cewki też ale to rwie asfalt i ten dźwięk V8 filmik jutro będzie dziś już muszę się szykować do pracy wydech z diesla jest za cichy słychać tylko pomruk V8
  9. to takie myśli zanim się nie obudziłem jeszcze hehe
  10. pany a jakby takie coś zrobić? czarną maskę już mam, może pomalować dach i tylną klapę :dontknow:
  11. hehe a do 345mm+ też? czym to się różni
  12. ale do czego te zwrotnice?
  13. wiem miałeś wczoraj przyjechac i co
  14. nudzę się i wymyślam kij wie co hehe
  15. to się stoczy dystanse 2-3mm a jakbym chciał glebę to ile? 38?
  16. to jakie min et musi być? 35?
  17. do tego dystans 15mm i wychodzi et 33.. nie wiem czy nie przesadziłem
  18. a ma IQ większe niż dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym?
  19. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe zaraz każdy się zjedzie zobaczyć tego mojego cudaka ale na tego spota nie wiem czy się wyrobimy
  20. vin miałeś sprawdzić
  21. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będę mógł to będe przyjeżdżał
  22. a to dzisiejsze wypociny edit 17.01
  23. dzisiaj prawie ogarnięty układ paliwowy.. brakło ok metra węża dobra układ paliwowy skończony, fura zatankowana 20l szlachetnego paliwka z kanistra PB oczywiście Guzior porzeźbił mocowanie dolne chłodnicy wody i przednią łapę silnika a i zamówiłem jeszcze dystanse 15mm ze srubami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.