Treść opublikowana przez Linarr
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
a ta z a8 nie podejdzie? ile ona ma
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
a zaciski z a8 d3 4,2 bena 2 tłoki przednie się nadają do czegoś? na jaką to maks tarczę wejdzie
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Takie tam B5 quattro... :)
z tego co wiem to b6 ma dużo rzeczy po can busie... albo byś musiał mieć 2 sterowniki albo nie wiem (to moje pierwsze audi nie znam się na nich )
-
Takie tam B5 quattro... :)
- Takie tam B5 quattro... :)
zobaczymy jak będzie po co się pchać w koszty na zapas- Takie tam B5 quattro... :)
no ciekawe jak na tej dieslowej skrzyni się będzie jeździć btw słyszałem narzekania że na 2 reduktory lpg nie ma miejsca... jakoś je upchnąłem- Takie tam B5 quattro... :)
w b5 jest o tyle dobrze że ori komp wylata w całości. Np w b6 już musi zostać.. Sam się nie mogę doczekać kiedy to wkońcu zagada- Takie tam B5 quattro... :)
w dieslu mi działał, a nie wiecie jak tam to wygląda? elektronicznie czy te podciśnienia? jakieś wężyki pod maską się walają..- Takie tam B5 quattro... :)
nie ma znaczenia, rób foty pod maską jak to wygląda i gdzie wężyki idą- Takie tam B5 quattro... :)
jakąś mądra głowa może wypisać numery części których potrzebuję?- Takie tam B5 quattro... :)
no tempomatu chyba nie będzie a szkoda bo fajny bajer. Linka gazu będzie przeciągana może nawet dziś Marcin a coś więcej na temat tempo? Czemu poliftowy? Jak to jest sterowane w ogóle- Strefa Śmiechu
- Takie tam B5 quattro... :)
zamówiłem sterownik lpg na 8 garów, drugi reduktor i 2 wtryski. Taki prezent na święta sobie zrobiłem hehe- Spociki Łódzkie
montaż szaf nie poszedł?- Takie tam B5 quattro... :)
chciałem pw napisać i coś nabroił- Takie tam B5 quattro... :)
tej wlepki przy kole zapasowym nie mam właśnie- Takie tam B5 quattro... :)
a możesz pokazać jakieś foto poglądowe? gdzie na aucie jest kod lakieru?- Takie tam B5 quattro... :)
nie ma szans, nie wyrabia czasowo z tym d3 czym się różni tylny zderzak zwykły a s4? bo jakoś bardzo podobnie wyglądają..- Takie tam B5 quattro... :)
w przyszłym roku dopiero- Takie tam B5 quattro... :)
abz? 4 tys ?? to nie sa jakieś wynalazki z b6 guzior znalazł na tablicy- Takie tam B5 quattro... :)
jak on zrobił 2 kominy? patrzyliśmy dziś i tam nie da się wyprowadzić rury bo bak przeszkadza..- Takie tam B5 quattro... :)
:grin: :grin: :grin: a teraz powiedz co to jest bo ja o audi nie mam zielonego pojęcia no i ładnie wygląda- Takie tam B5 quattro... :)
bo resztę dnia naprawiałem to co zepsułem przy wsadzaniu silnika ze skrzynią do auta - zapomnieliśmy wybieraki skrzyni podnieść i się wciąły między tunel a skrzynię 5 minut przy swapie by zajęło ich wyciągnięcie a tak musiałem cały tunel rozkrecać, środkowa konsolę zwalać i lewarek wykręcać... masakra no ale postęp jakiś jest, wyciągnęliśmy dekiel pompy od baku, taki widok się ukazał: więcej tych rurków tam nie mogli napchać?? :o a, jeszcze przykręciłem pół osie i wał na gotowo pokażę Wam jeszcze moje poprzednie auto, które guziorowi się bardzo podoba zresztą mimo że ford na progach były nakładki na równą wysokość co zderzaki tylko zdjąłem bo miałem zamiar robić blacharkę... będzie mi go brakowało :( :( :( :( :(- Takie tam B5 quattro... :)
tak a dlaczego mam coś zmieniać, między dieslem a v8 nie ma dużej różnicy wagi dzięki Marcin za chłodnicę - Takie tam B5 quattro... :)