Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy termostat do A4B6 1.8T silnik AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie. Jakiej firmy polecacie termostat, czy tylko musi byc oryginal ASO?

Opublikowano

Zapodaj Valtek.

Opublikowano

wahler albo vernet

Opublikowano
  • Autor

A co powiecie na firme Mahle? Czy nie szedl na pierwszy montaz? Bo o Wahler czytalem nie zbyt pochlebne opinie? A moj mechanik twierdzi ze tylko ASO oryginał? Jakies doswiadczenia?

Edytowane przez daniel79

Opublikowano

ja mam ori z ASO

Opublikowano

Ja już jeżdżę 2 lata na Wahlerze Made in Germany i śmiga

Opublikowano

A co powiecie na firme Mahle? Czy nie szedl na pierwszy montaz? Bo o Wahler czytalem nie zbyt pochlebne opinie? A moj mechanik twierdzi ze tylko ASO oryginał? Jakies doswiadczenia?

Kolego jeśli to jest taki sam termostat jak w ALT to Mahle Behr to jest oryginał ASO tylko połowę tańszy i ma wytarte znaki koncernu, ja ostatnio właśnie taki u siebie montowałem i raczej nie polecam nic innego.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki za podpowiedzi. Udało mi się kupić właśnie oryginał Mahle Behr z wytartym znaczkiem za 180 pln. Ten sam w Aso tylko ze znaczkiem vw / audi krzyczeli 460 pln.

Audiola teraz grzeje dobrze, szybciej osiaga temp 90 stopni na zegarze i co najwazniejsze trzyma ja w pionie zarowno na trasie, jak i w mieście. Osobiście polecam taki oryginał.

Zobacze jeszcze czy będzie niższe spalanie bo na krótkich odcinkach 2-3 km po mieście wciągał ok 14l/100 km. A to duuużo. Chyba, że przy takich odcineczkach to normalne? Bo auto się odpala, przejeżdża kawałek i gasi. Później znowu odpala wystudzone i znowu leci mały odcinek.

Opublikowano

Takie spalanie na tak krotkich odcinkach to norma. Nie lepiej rowerem te 2km jechac? :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Również polecam Mahle.

Pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie wiem co jest grane? Wymienilem termostat w maju a teraz znowu to samo. Dlugo sie nagrzewa a na trasie spada do 60-70 stopni. Czyzby znowu padl termostat? Czy jakis inny problem? Czujniki chlodzenia oba wymienione tez na nowe. Moze cos z deska rozdzielcza i zegarem? Mial ktos taki przypadek?

Opublikowano

A ja od siebie dodam że zawsze montowalem ori aso, od jakiegoś czasu montuje Wahlera z otwarciem 97 stopni jak ori i zero problemów.

Opublikowano
  • Autor

Nie mam jak sie na razie tym zajac. Myslicie ze znowu szlag trafil ten ori termostat?

Opublikowano

Ja mam behra ze zdrapanymi. Logo audi .i dwa lata jest ok

Opublikowano
  • Autor

W takim razie najwidoczniej musialem trafic na wadliwy termostat, bo nic tu innego chyba nie bedzie do wymiany procz niego?..

Opublikowano

A sprAwdzales zasilanie na kostce od termostatu?

Opublikowano

Polecam Wahlera tani dobry i sprawdzony!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kurcze nie wiem co jest grane? Wymienilem termostat w maju a teraz znowu to samo. Dlugo sie nagrzewa a na trasie spada do 60-70 stopni. Czyzby znowu padl termostat? Czy jakis inny problem? Czujniki chlodzenia oba wymienione tez na nowe. Moze cos z deska rozdzielcza i zegarem? Mial ktos taki przypadek?

Kolego, i co w koncu padlo?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

na razie sie nie brałem za ten temat - nadal mam ten sam problem i go troche odłożyłem.. moze miał ktos podobne objawy?

U mnie silnik osiąga temperaturę 90. Po mieście prawie cały czas ma 90, a jak wyjadę poza miasto to spada nawet do 70 (jedna kreska w dół od 90 stopni).
Termostat i czujniki wymienione i nic to nie dało, a efekt dalej taki sam. Nie chcę już dalej pchać się w niepotrzebne koszta.
Co może być jeszcze przyczyna? Jakieś pomysły co jeszcze sprawdzić? moze układ do odpowietrzenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.