Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

meo21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam! nadeszły mrozy i aku juz ledwo zipie;/ a w aucie mam taki aku założony i chyba poprzedni właściciel przesadził i założył za duzy jak na ten model. dlatego moje pytanie brzmi jakie parametry pewien mieć aku do tej wersji audi? i jakiej firmy najlepiej założyć? moj obecny 12V 450A 95Ah 760A Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Po przeczytaniu wielu forów i opini na temat Opon Nexen N8000. Postanowiłem ze zaryzykuję i kupię 18/225/40. Opona jest dosyć miękka co daje lepszy komfort amortyzacji napewno. Nie ma żadnego problemu przy 180 km/h. I co najważniejsze jazda w deszczu tez bez zarzutów. Na tą chwilę jestem zadowolony. A czas pokaże co będzie dalej...☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. meo21 obserwuje zawartość Audi A4 B7
  4. U mnie taka sama sytacja na LO wieje zimnym a na 16 stopniach wali gorącym. Dziś pewien machanik powiedział ze mogą się klapki nie przymykac i cały czas daje gorące powietrze. Blad climatronica i nie ma regulacji wtedy. Wybieram się na komp. I będę miał diagnozę. Jeżeli coś pokaże. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Polecam Wahlera tani dobry i sprawdzony!
  6. Dzięki kolego już wszystko wiem. Jeszcze tylko odboje pasuje znaleźć i będzie przekładka ☺
  7. Witam. mam zawieszenie 1 ba o oznaczeniach OJH 8 i OYK 10 chce je obniżyć sprężynami Eibach Pro Kit -30mm i teraz nie wiem jaka klasa wagowa będzie odpowiednia do mojego samochodu?? bo z tego co widzę są 2 rodzaje? mógłby ktoś mi doradzić które Eibachy będą odpowiednie . pozdrawiam
  8. A jak u nich z rantem ochronnym?
  9. A co Powiecie na Fulda SportControl???
  10. Nie mówie o konkretnych bo wiadomo sprawa droga. Na moje potrzeby wystarcza takie pośrednie właśnie do tej kwoty
  11. Witam! poszukuje 4 nowych opon z rantem 225/40/18 do 1500 zl??? możecie coś polecić??
  12. No i w piz.. z tymi oponami a właśnie jestem na kupnie 4 szt nowych opon i właśnie miałem już u paczone Vredestein! a tu jak widach kicha totalna może ktoś polecić jakieś oponki 225/40/18 z rantem. do 1500 zł??
  13. audi a4 b7 zawieszenie 1 ba. Myślałem o 15 mm na stronę by było ok? nie chce żeby wystawało właśnie?? ???
  14. Witam! mam pytanie jaki max dystans mogę założyć przy feldze 18/225/40 chodzi mi o tył, szerokość 8,5cala ET 45.????
  15. no i tu właśnie leży pies pogrzebany nie wiadomo gdzie co i jak??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.