Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nexen vs Debica? Prosze o opinie


pyra111

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Nexena, ojciec ma w A6, co prawda zimówki ale spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam letnie 3 sezony i jeszcze z dwa spokojnie polatam;)

Nexen tylko i wylacznie

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem nexeny tylko Su1 i złego słowa nie można powiedzieć o nich Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 do lansu a potem ładujecie na to najtańsze opony oszczędzając na bezpieczeństwie ;).Etykiety beznadziejne.Szczególnie opory toczenia ;) .Łatwo może się gada ale dołóż ze 400 na komplet a trafisz nawet premium Nokiany np.etykieta najwyższa A na przyczepności na mokrym :) a druga C opór toczenia.Nie masz tam gdzieś Norauto w pobliżu?Mają ostatnio promocje,które wymiatają.Wyrwałem opony o 50 zł na sztuce taniej niż najtaniej na oponeo. :decayed: Z tych wziąłbym Dębice choćby z tego powodu aby wspomóc rodzimego producenta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole jeździć na łysych 18 niż na 16 od taczki :grin:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole jeździć na łysych 18 niż na 16 od taczki :grin:

Jedni wolą lyse, inni obniżają tak mocno ze kąty tak się zmieniają ze oponę tnie w oczach a inni wolą mieć dobrą oponę i trochę mniejszy rozmiar.

Kup opony najlepsze na jakie cie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole markowe 16-stki niz 18 -stki firmy Opona...Jakbym mial ladowac 18 stke fele to tez jakies dobre opony na to, a nie najtansz syf ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem osobiście na Nexen'ach N8000 i byłem zadowolony. Trasa Polska pod Francję i z powrotem bez najmniejszych problemów. Nie straszny mi był nawet aquaplaning na autostradach w mocny deszcz. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły NEXENY n8000 kpl 1300zł jak pośmigam tydzień dam znać.

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nexen'y na zimę, mam pięć sztuk z czego tylko trzy są dobre i te się zachowują całkiem ok, "niezależne testy" straszyły głównie słabą drogą hamownia, ni jest idealnie ale nie jest źle (lepiej niż letnie, jakieś sportowe toyo). W zeszłym roku miałem dunlop sp winter ale na 16''... nie dało się na tym jeździć, nawet 3 atmosfery w gumie nie pomagały..

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te nexeny n8000 jezdzi sie na prawde bardzo dobrze, kupilem w rozmiarze 225/40/18 smiga sie jak po sznurku, sa bardzo ciche! Za ta kase chyba nie ma nic lepszego. Jezdzi mi sie lepiej niż na UNIROYAL'ach :)

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej perspektywy żałuję, że nie kupiłem Nexena zamiast Nokiana do A4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły NEXENY n8000 kpl 1300zł jak pośmigam tydzień dam znać.

Dobry wybór :thumbup1: ,mam na zimę i na lato.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Nexeny kiedyś i biły na głowę Dębicę.

Z dzisiejszej perspektywy żałuję, że nie kupiłem Nexena zamiast Nokiana do A4 :P

Ja też, żałuję zimówek Nokiana... Naczytałem się tutaj, a trzeba było brać Conti albo Goodyearów. Na szczęście z letnich Nokiana się wycofałem w porę i wziąłem Hankooki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


biły
mi biją tylko dwie :P reklamacja odrzucona.

Nigdy więcej żądny7ch eco gówien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem na próbę do Leona 17 cali właśnie nexeny i byłem bardzo zadowolony. Ķupiłem 2 lata temu najnowsze Continental sport contakt 5 do mojej a5. Zapłaciłem koło 3000 zł zrobiłem może koło 36 tys km i wystarczy jeszcze ledwo na ten sezon. Powiem tak, opony rewelacja na suchym a na mokrym cudne, ale przy takim zużyciu bieżnika to co 2 lata 3000 tys zł. Czy warto? Sam nie wiem co kupie na przyszły sezon 2017 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to, że np Nexen N8000 ma rant, czego większość tańszych opon nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wielu forów i opini na temat Opon Nexen N8000. Postanowiłem ze zaryzykuję i kupię 18/225/40. Opona jest dosyć miękka co daje lepszy komfort amortyzacji napewno. Nie ma żadnego problemu przy 180 km/h. I co najważniejsze jazda w deszczu tez bez zarzutów. Na tą chwilę jestem zadowolony. A czas pokaże co będzie dalej...☺

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wielu forów i opini na temat Opon Nexen N8000. Postanowiłem ze zaryzykuję i kupię 18/225/40. Opona jest dosyć miękka co daje lepszy komfort amortyzacji napewno. Nie ma żadnego problemu przy 180 km/h. I co najważniejsze jazda w deszczu tez bez zarzutów. Na tą chwilę jestem zadowolony. A czas pokaże co będzie dalej...☺

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Czyli tak samo jak u mnie. Jak za tą kase warto Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...