Treść opublikowana przez marcin4x4
-
[B7 BKN] 3.0TDI Problem z ECU
usuwanie DTC to standardowa procedura u wielu handlarzy, dlatego złote rady z forum pt "sprawdź błędy" od lat są nic nie warte. Musisz podskoczyć do jakiegoś tunera, nikt inny tego nie ogarnie.
-
[B7 BKN] 3.0TDI Problem z ECU
jak kolega powyżej napisał tylko przez wgarnie nowego oryginalnego softu, wiesz że to jest działanie mające na celu ukrycie wad pojazdu?
-
Wywalenie DPF - rura zamiast filtra
w 2.7 jeszcze jest rozdzielony więc tragedii nie ma.
-
Wywalenie DPF - rura zamiast filtra
jeśli wycinają tylko DPF to nie ma tragedii, gorzej jak wyleci wszystko, benzyny jeszcze gorzej.
-
Wywalenie DPF - rura zamiast filtra
już się zabrali.
-
Turbo z 3.0 tdi do 2.7
napisałem że w 3.0 TDI montowali kilka typów turbosprężarek i masz kupić z takim samym nastawnikiem bo innej nie ogarniesz. na hybrydzie będziesz miał lepszy dół.
-
Turbo z 3.0 tdi do 2.7
eh... Turbo od 3.0 dopasujesz bez problemów, hybrydę z GTB17 jak najbardziej można zrobić i chyba będzie to najlepszym rozwiązaniem. Jak auto zdrowe okolice 240-250ps powinieneś uzyskać.
-
Turbo z 3.0 tdi do 2.7
- Audi a4 B7 cabrio 3.0TDI
matko gdzie takich idiotów produkują...- Turbo z 3.0 tdi do 2.7
w 3.0 tdi miałeś KKK BV50 i GBT2260, praca nastawnika jest odwrotna więc tego nie wysterujesz, musisz kupić ten sam.- Dwie hamownie - dwa różne wykresy
- Wypadanie zapłonu.
padające katy to norma.- Shell V-Power 100
bo 95 ma FAME, którego lać nie można ? taka analogiczna głupawka do Twojej.- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
auto które widziałem miało skrócony łańcuch tylko na jednej głowicy a poleciał wałek... więc jakąś to chudziło, generalnie dochodzenie trochę zajęło bo nikt się tego nie spodziewał.- Montaż DP zamiast kata i DPF - podpowiedzi
lol, po zmianie przepisów takie pomysły ? powiedzenia..- S4 B8 tuning wydechu
czy na tym filmie widać lekki czarny dymek ?- 3.0 TDI V6 272KM
nie trzeba nawet widzieć tych aut by wiedzieć że A7 będzie lepiej wyciszona, nawet A6 miażdży a4. Ale A7 nigdy bym sobie nie kupił, nie dość że brzydkie to nie wygodne i ciężkie, poszukaj ładnej C7- Chip tuning w Audi A4 B9 2.0 TDI quattro S-tronic
nie tylko to ci się pokićkało i nie wciskaj kitu o skrzyniach. Tak samo żadna seria z DPF nie dojdzie do 250ps. z gwarancją na co ? kucie czego ? skrzynia po zamianach w sofcie wytrzymuje dużo więcej, po wymianie zespołu sprzęgieł jeszcze więcej.- Po chipie 3.0 tdi
Jak masz nowe wtryski i przelot to realnie możesz mieć więcej, nawet powyżej 290ps.- Fmic z Fmotors
Ja ogólnie polecam tego mistrza palnika. Lata w tym siedzi.- Pomysły na wydech do 3.0 tdi
nawet fajnie wyszło ale nie wiem czy nieprzekombinowane- Usuniecie katalizatora oraz dpf
Ty weź nic nie mów bo nooby zaraz gówno burze zrobią i potem będzie chryja.- S4 B8 tuning wydechu
coś w tym jest... nie słyszeli tego silnika na koksie to się bawią dłutem w tłumiku.- Po chipie 3.0 tdi
Nie rozumiesz że BKN (204) i ASB (233) to praktycznie ten sam silnik i kręci się tak samo ? nie filozofuj bo Ci to nie wychodzi.- Po chipie 3.0 tdi
ASB / BMK miały montowane KKK bv50 lub GTB2260vk zależnie od rocznika i modelu (w A6 jak leci). Więc rozrzut macowy masz od ~200 do 239. Nowsze silniki z B8 jak CCWA również mają GTB 2260VK i hybrydy biją pod 400 koni. Dopiero nowsze jednostki mają VZK i GTD. ASB BMK - ten sam wydech ASB / BMK / CAP (B8) ten sam układ paliwowy. Mało tego w B7 siedziała mocniejsza pompa CR, którą swapują do B8. na 250/500 robią się trupy z lejącymi wtryskami a ASB nie miał nigdy 204 koni, więc jak już to mówimy o przyroście ~40 koni. - Audi a4 B7 cabrio 3.0TDI