Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 tuning wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

posiadam S4 B8 z 3.0tfsi, troszkę pomodzone wstępnie przy stage1 420KM 495NM. Wydech totalna seria, jest jednak troszkę zbyt cichy. Czy ktoś z forum posiada takie auto i kombinował coś z wydechem aby uzyskać trochę bardziej rasowy dźwięk?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, od jakiegoś roku również jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cacka ? na chwile obecna Stage 2 445KM 545Nm, małe koło kompresora, mapa silnika oraz skrzyni, wywalone katy, zrobiony downpipe, dolot  K&N, i czekam na przelot który już zamówiłem zamiast środkowego tłumika. Sam downpipe daje już całkiem przyzwoite I rasowe brzmienie, dla mnie jednak troszeczkę zbyt grzecznie mruczy ? w planie jest zostawienie tylko końcowych oryginalnych tłumików a jak będzie, czas pokaże. 
Tutaj masz jak pracuje w tej konfiguracji z procedury startu, coś tam mniej więcej słychać, drugi filmik nagram jak już wstawię przelot dla porównania.

pozdrawiam 
 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.12.2019 o 01:45, mateusztolcz napisał:

Witam, od jakiegoś roku również jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cacka ? na chwile obecna Stage 2 445KM 545Nm, małe koło kompresora, mapa silnika oraz skrzyni, wywalone katy, zrobiony downpipe, dolot  K&N, i czekam na przelot który już zamówiłem zamiast środkowego tłumika. Sam downpipe daje już całkiem przyzwoite I rasowe brzmienie, dla mnie jednak troszeczkę zbyt grzecznie mruczy ? w planie jest zostawienie tylko końcowych oryginalnych tłumików a jak będzie, czas pokaże. 
Tutaj masz jak pracuje w tej konfiguracji z procedury startu, coś tam mniej więcej słychać, drugi filmik nagram jak już wstawię przelot dla porównania.

pozdrawiam 
 

 

Witaj, powiedz mi jak rozwiązałeś problem z sonda lambda za katami?

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 25.02.2020 o 07:53, gwaliza napisał:

Witaj, powiedz mi jak rozwiązałeś problem z sonda lambda za katami?

 

Gregor10 ? on stroił i ustawiał wszystko, powiem tylko ze żadnymi „dystansami” do sond tego nie załatwisz, trzeba w kompie systemowo usunąć. 

Opublikowano

Wrzucam filmik z przerobionym wydechem ?? choć podjąłem już decyzje o zbudowaniu całkiem nowego kompletnego układu wydechowego wraz z kolektorami o delikatnie większym przekroju niż oryginał 2,25”>2,50” 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dla mnie smarki.. sory

te silniki potrafią generować piękny dźwięk ale nie na takich setupach.

 

Edytowane przez marcin4x4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.05.2020 o 23:20, marcin4x4 napisał:

dla mnie smarki.. sory

te silniki potrafią generować piękny dźwięk ale nie na takich setupach.

 

wystarczy DP i X-pipe, a tu cudują :D a potem wychodzi jakiś kiepski dźwięk, drony itd. 

Opublikowano
W dniu 19.05.2020 o 18:13, gagat3k napisał:

wystarczy DP i X-pipe, a tu cudują :D a potem wychodzi jakiś kiepski dźwięk, drony itd. 

coś w tym jest... nie słyszeli tego silnika na koksie to się bawią dłutem w tłumiku.

Opublikowano
W dniu 24.03.2020 o 16:57, mateusztolcz napisał:

Wrzucam filmik z przerobionym wydechem ?? choć podjąłem już decyzje o zbudowaniu całkiem nowego kompletnego układu wydechowego wraz z kolektorami o delikatnie większym przekroju niż oryginał 2,25”>2,50” 

czy na tym filmie widać lekki czarny dymek ?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam zalozylem do mojej s4 wydech milltek non res cat back z przepustnicami z rs4. Jeszcze nie mam zalozonych samych koncowek tlumika bo musze kupic wiec wydech jest schowany po zderzakiem. Teraz w srodku na otwartych klapach w srodku jest halas i w drzwiach cos drzy ciezko wytrzymac,a na zamknietych klapach jest lepiej ale w pewnych obrotach tez czasami cos tsm drzy. Czy jest to spowodowane tym ze nie mam koncowek i cale spaliny wiruja pod zderzakiem i przez to cos dam drzy w srodku. Druga sprawa czasami przy odpalaniu czasami cos halasuje przez chwile jakby jakas blacha pod spodem auta,bylo tak gdy mialem ori wydech i jest teraz,czy ktos mial podobny problem. 

Edytowane przez Kokosvag

Opublikowano

Właż do kanału i lokalizuj a kumpel niech dusi gaz. Jakaś osłona jest najwyrażniej niedokręcona .

Opublikowano

.

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
W dniu 31.01.2021 o 09:50, Kokosvag napisał:

Witam zalozylem do mojej s4 wydech milltek non res cat back z przepustnicami z rs4. Jeszcze nie mam zalozonych samych koncowek tlumika bo musze kupic wiec wydech jest schowany po zderzakiem. Teraz w srodku na otwartych klapach w srodku jest halas i w drzwiach cos drzy ciezko wytrzymac,a na zamknietych klapach jest lepiej ale w pewnych obrotach tez czasami cos tsm drzy. Czy jest to spowodowane tym ze nie mam koncowek i cale spaliny wiruja pod zderzakiem i przez to cos dam drzy w srodku. Druga sprawa czasami przy odpalaniu czasami cos halasuje przez chwile jakby jakas blacha pod spodem auta,bylo tak gdy mialem ori wydech i jest teraz,czy ktos mial podobny problem. 

Miałem tak kiedyś w A4. Miałem wrażenie  że coś metalicznie drży w drzwiach kierowcy lub słupku B w przedziale 2-3 tys. obrotów. Rozebrałem cały bok auta bo myślałem że jakiś zgrzew puścił. Po pół roku ustaliłem że taki rezonans robił uszkodzony łącznik elastyczny wydech tzw. plecionka. Co ciekawe z zewnątrz wyglądała OK. Coś musiało się uszkodzić wewnątrz. Po wymianie problem zniknął.

Opublikowano

No akurat plecionki mam zalozone nowe,wiec to nie to. Nie mam jeszcze koncowek wydechu wiec tlumiki koncowe sa schowane w całości pod zderzakiem. Przy otwartych klapach podczas jazdy na wyzszych obrotach w srodku slychac ze wszystko prawie drzy,a dlaczego przy zamknietych jest o wiele lepiej juz tak nie drzy, a klapy co w tlumikach koncowych i teraz nie wiem czy to przez to ze koncowki nie wychodza za zderzak i spaliny wibruja pod zderzakiem czy cos innego tylko co. Na ori wydechu tego nie bylo,byla cisza.

Edytowane przez Kokosvag

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 19.05.2020 o 18:13, gagat3k napisał:

wystarczy DP i X-pipe, a tu cudują :D a potem wychodzi jakiś kiepski dźwięk, drony itd. 

DP i X-pipe myslisz, ze starczy? Osoboscie zastanawialem sie nad wywaleniem ostatnich puch koncowych ale juz sam nie wiem co robic. Chcialbym tez glosniejsze popsy miec..

Opublikowano

Moj milltek na otwartych klapach w miescie robi popłoch ? a na zamknietych jest subtelnie,troche glosniej od serii ale slychac V6, na zywo pieknie brzmi. Dla mnie wydech z klapami to super rozwiazanie,niestety troche kosztuje?

 

 

Opublikowano
W dniu 2.04.2021 o 04:55, Kokosvag napisał:

Moj milltek na otwartych klapach w miescie robi popłoch ? a na zamknietych jest subtelnie,troche glosniej od serii ale slychac V6, na zywo pieknie brzmi. Dla mnie wydech z klapami to super rozwiazanie,niestety troche kosztuje?

 

 

z innej beczki ale jak masz blache zamontowana?

Opublikowano

Haha tasma dwustronna 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.