Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bar72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ4G5HN106593
  2. ustawa nie działa wstecz , czyli obowiązek rejestracji do 30 dni dotyczy tylko samochodów zakupionych po 01.01.2020 , więc w twoim przypadku takie obowiązku rejestracji nie ma
  3. Yanosik na CarPlay pięknie śmiga
  4. witam miałem taki komunikat za każdym razem jak wkładałem telefon w miejsce ładowania , telefon bez etui czysto w miejscu ładowania , zgłoszony problem na gwarancji w ASO wymiana na nowy i jest ok
  5. bar72 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    daszek to nie cały pakiet S-line
  6. piękne prezenty graty ! , musiałeś być grzeczny po montażu dodaj fotki
  7. dobra robota Jacku u mnie już też w języku Polskim brawo ! , oraz podziękowania za spolszczenie dla Ciebie
  8. z mojego skromnego doświadczenia zgadzam się w 100% z Jackiem , pomyśl kupując B9 samochód będzie trzymał lepiej cenę i sprzedaż bez problemu , za 2-3 lata B8 to już będzie ciężko sprzedać zawodowo macam te samochody , kup B9
  9. super , dzięki za życzenia świąteczne wesołych świąt !
  10. sprawdziłem u siebie w 3D na postoju mam północ z lewej strony , jak zmieniam zoom to na max oddalonym obraca się w kierunku północnym czyli mapa ustawia się w kierunku jazdy , więc obstawiam ,że masz dobrze
  11. a nie jest tak ,że 3D jest w kierunku jazdy
  12. tego na 100% nie jestem pewny ale jak nie ma zasięgu to może się jej przestawiło , zawsze reset samych ustawiań nawigacji przywróci jej fabryczne nastawy potem sobie tylko ustawisz
  13. to raczej nie wina tych radarów , też tak czasem u mnie jest potem sama się przestawia , zawsze można reset zrobić samej navi w ustawieniach MMI jest taka opcja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.