-
Jakie dystanse do felg 18" et41 do b8?
polecam http://uniwers.vot.pl/et/index.php
-
Wymiana rozrządu
wymieniać, pękają prowadnice i napinacze się wyrabiają, przy przebiegach 150tys to już mus
-
Brak mocy 2.0 TFSI Quattro
u mnie winny był luz wzdłużny na turbinie, auto zamiast 220 ps miało 180
-
Telepanie na jałowym i zimnym silniku
sprawdzałeś cewki?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
będzie b.dobry, płukanki wg mnie są zbędne
-
marekzochowsky obserwuje zawartość comar
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Spoko. Dzieki za info. Już umówiony jestem do Michala [emoji41] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tylko jak z trwałością po tej naprawie? Jestem ciekawy co bedzie po przejechaniu 20-50 tys. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Czy jest ktoś na forum kto po samej wymianie pierścieni przejechał już około 25-50 tys? Pytam bo słyszałem opinie ze tłoki należy rowniez wymienić żeby problem po czasie nie wrócił. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 2.0 tfsi 220KM BUL
u mnie w tym konkretnym silniku ( BUL) ok 0,6 - 0,7 l na 10000 km, przy przebiegu 200 tys plus. Auto ma zwiększona moc. Spalanie oleju zależy też jak użytkujesz auto. Jak będziesz cały czas pałował to spali dużo więcej oleju
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
no i Iron jakoś nie ma odpowiedzi...widocznie wyssana z palca teoria a ja przy okazji nakładania wosku na zimę pochwalę się dwoma zmianami logo quattro i oklejona dokładka
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
jak w opisie wyżej wszystko seria tylko kat wycięty, niestety nie wiem jakie ciśnienie jest na turbinie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam dziś wpadnę
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Czarne mam na lato więc dla kontrastu białe na zime ☺ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
na zregenerowanej turbinie i wyciętym kacie 241 z dodatków jeszcze: - procedura startu - twarda odcinka generalnie chłopaki w bielsku robią robotę to już moje 2 auto tam zrobione
-
Jaka dokładka... ?
np z leona cupry