Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich wraz z moim wmiarę nowym nabytkiem

audi a4 b7 2.0t quattro 220 PS z końca 2006 roku

oprócz pełnego s-line autko jest raczej biedne z wyposażenia więc nie będę się rozpisywał

zmieniłem z oryginału kolor felg - pomalowane na czarny mat

kolor ramki grila - nałożona folia czarny mat,

szyby już były przyciemnione

jest już dokładka z leona cupry (na zdjęciach jeszcze nie ma)

końcówki wydechu zmieniłem na fi 90 z ultera

na razie tyle :)

parę fotek

10380036_787610124644301_593806628990160

10733882_787610121310968_404790510317292

10011559_787610127977634_428114846291695

mały edit:

na szybko parę fotek środka i zdjęcie z dokładką z cupry dla Irona ;)

i zdjęcie gekona :D

pojawił się nieoczekiwanie jeden mały mod a mianowicie zmiana licznika z czerwonego na color :)

DSC_3525.JPG

DSC_3534.JPG

DSC_3536.JPG

DSC_3537.JPG

DSC_3538.JPG

DSC_3543.JPG

DSC_3544.JPG

Edytowane przez comar

Opublikowano

co to za felgi?

Opublikowano

Ładna sztuka. Ch*j w wypas 220KM już się jakoś odpycha

Opublikowano
  • Autor

ori ronale 18' montowane w audi DTM i Super sline jeśli chodzi o a4 b7 w innych nie wiem, standardowo są srebrne

Opublikowano

Fajna sztuka. Daj jakieś fotki wnętrza. :wink4:

Jakieś plany?

Opublikowano

Prezenci się :thumbup1:

Ładnie się te Ultery komponują z dokładką i klapą slineową. Ale brakuje tutaj zdecydowanie bixów.

Plany jakich byś nie miał to i tak się zmienią po dłuższym pobycie na forum. ; )

Pozdro i do zobaczenia gdzieś na śląskich drogach. :hi:

Opublikowano

Bardzo ładny baardzo . )

Opublikowano
  • Autor

Fotki wnętrza musze zrobić bo nie mam. Do bixenonow zrazilem sie w mojej starej b6. Co do planów to wkrótce będzie pare koni więcej

Opublikowano

Co raz więcej użytkowników 2.0 TFSI dochodzi na forum :) dobrze.. dobrze.. podoba mi się to :D gratuluje zakupu i szerokości życzę!

Opublikowano

Zacna fura! Koło takie jak moje , DTM-owe. Jedna pytanko ,bo z tego co wiem to silnik BUL był montowany tylko w wersji DTM i to on miał 220 ps, masz w wlepce z ksiązki ten kod silnika? Ahaaa... Foty wnętrza prosze

Opublikowano
  • Autor

Był też montowany w wersji super sline ;-) fotki z środka wkrótce

Opublikowano

Był też montowany w wersji super sline ;-) fotki z środka wkrótce

Gratulacje nabytku :D

Bardzo fajnie wygląda srebro z ciemnymi DTM-ami :D

PS. Ciekawe ile ten BUL wyplułby na hamowni, z reguły tfsi na 98 okt. wypluwa zawsze więcej.

Mój BGB na 98 miał 220 PS,

Pozdrawiam!

Opublikowano

co to wersja super sline? jakie masz jeszcze dodatki? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co to wersja super sline? jakie masz jeszcze dodatki? :naughty:

sorki miało być s-line special edition

Opublikowano

Fura i tak piękna, też jestem ciekaw jeżeli z fabryki miało być 220 PS, ciekawe ile na hamowni by wypluło. Bo w mojej też na serii miało 220 PS. U Ciebie to przynajmniej 230 w takim układzie. Jakieś plany z programem? :)

Opublikowano

Fura i tak piękna, też jestem ciekaw jeżeli z fabryki miało być 220 PS, ciekawe ile na hamowni by wypluło. Bo w mojej też na serii miało 220 PS. U Ciebie to przynajmniej 230 w takim układzie. Jakieś plany z programem? :)

Witaj,

Aż się prosi, żeby do tej motorowni zapodać porządny soft :D

Po sofcie powinno dać ok. 250-260 PS i między 350 a 420 Nm momentu,

Już w serii penie fajnie śmiga!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Do dwoch tygodni powinien być zrobiony. Napewno się pochwale :-)

Opublikowano

Czekamy :naughty: . Powiedz mi jakie oponki masz naciągniete na DTMy? tzn. szerokość

Opublikowano
  • Autor

Czekamy :naughty: . Powiedz mi jakie oponki masz naciągniete na DTMy? tzn. szerokość

235/40/18 jak fabryka karze :)

Edytowane przez comar

Opublikowano

Fura i tak piękna, też jestem ciekaw jeżeli z fabryki miało być 220 PS, ciekawe ile na hamowni by wypluło. Bo w mojej też na serii miało 220 PS. U Ciebie to przynajmniej 230 w takim układzie. Jakieś plany z programem? :)

Ostatnie roczniki miały BUL-a i w sumie to on się różni tylko oprogramowaniem więc po programie wyjdzie tyle co z każdego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.