Treść opublikowana przez IroN_87
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam, Czy ktoś z okolic Żywca/Bielska podjąłby się montażu PDC na tył w b7 ? Chodzi mi o kogoś kto nie połamie połowy plastików.. ja nie mam warunków garażowych do takiej operacji.. Żona przejmuje auto i boi się jeździć
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Podpowie ktoś czy do montażu czujników w b7 z tyłu potrzebne są w końcu jakieś koszyczki czy tam listwa? Czy lepiej od razu kupić zderzak z otworami i czujnikami?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Co się nie chwalisz nowym nabytkiem?
- B7 Crew
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Tam masz jakiś tłumik w ogóle? słyszałem jak się turlałeś na niskich obrotach
- B7 Crew
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Auto-solar na kolejowej w Bielsku. Od 10lat robię tam wszystkie auta. Niektóre do tej pory jeżdżą w rodzinie i z foliami nic się nie dzieję.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kiedy Air?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe w jakiej kategorii
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszyscy już głosowali? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350720-styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/
-
UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Szybę to raczej poduszka rozwaliła.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dzięki. Patrzyłem po zdjęciu temu wydawało mi się, że to nie to... Arek na bank będziesz wymieniał Trzeba będzie obczaić jak to ściągnąć i zapewne jeszcze się ktoś znajdzie.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Masz jakiś link? bo nie mogę znaleźć.. trafiłem tylko na temat o tej co wkleiłem z UK http://www.audizine.com/forum/showthread.php/504490-Apikol-snub-mount-questions-issues http://www.etektuning.com/neuspeed-engine-torque-damper/
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Dobija Ci silnik przy starcie z procedury? Zastanawiam się nad poduszką http://www.awesomegti.com/car/audi/a4b7/neuspeed-audi-a4-1-8t-2-0t-engine-torque-damper-bushing-22-02-43
-
Wymiana akumulatora
To widocznie 2.0TFSI potrzebuje więcej prądu
-
Wymiana akumulatora
Jakiej pojemności macie akumulatory? Pytam bo ja mam 95AH 800A, a wg intercarsu 60Ah Po specyfikacji auta po VINie mam: 118 J1U P BAT Battery 450 A (95 Ah)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Że mocy tak nie tracą
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Edytowałem od razu i dopisałem przecież, że jednak były zmienione korby. Ten nagar aż tak nie szkodzi w tfsi jak w wolnossakach. Kiedy jakieś kreski? Gdyby nie budowa i wesele też bym już dawno walczył o 300KM+
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Wiem, ale kolega też ma w opisie 2.0T więc sytuacja taka sama
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Przednie 8E0615311C / 312C
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Z przodu. Tył nie trzeba
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Pompę mam ori od przedstawiciela VDO bo w ASO cena zaporowa. Seryjna spokojnie starcza do 350KM + firmy mają myk na zwiększenie wydajności. Kto Ci tak na opowiadał z tymi korbami? ciekawe bo CS miał bliźniaczy silnik AXX i miał 400KM Ok może masz racje z tymi korbami bo tam był zmienione. Zapytam przy okazji jak tam będę.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jest trochę a4 300+ tylko mało kto opisuje. W compsporcie robili taką z 5 lat temu albo i więcej na turbinie z S3. Na racingofum pisałem z gościem z warszawy co szukał pompy paliwa z rs3 bo planował ~380km i 480 nm jakiś rok temu, albo i dwa. A jak u Ciebie z pompą paliwa w baku? bo moja umierała i musiałem zmienić.