Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Bixenon słabo świeci
Trzeba rozklejać. Cała soczewka do zmiany
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
Seria bix. Mce nie pamietam
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
W B7 wali bledem i nawet rezystory nie pomagaja. Za to w b8 swieci bez problemu bez błędów ?
-
Przekladka lamp Matrix z A6 C7 do A4 B8
W/g mnie temat nierealny. Ale co do swiatla to polecam biled koito 3a.
-
wymiana xenon na biled koito 3a
????? widac ze kolega ma ewidentny problem ze sobą. Zapraszam do mnie to sobie zrobisz nowe zdjęcia jak one są Twoje to bedziesz miał na pamiatke. Pozdrawiam ?
-
wymiana xenon na biled koito 3a
Gdzie jest napisane ze to Twoje zdjęcia?
-
wymiana xenon na biled koito 3a
Niektórzy myślą ze jest folia na lampie. Ale całe wnetrze jest malowane na czarno. Teraz walczę z dynamicznymi kierunkami w przodzie 271DCAD2-FC9E-42FF-9D92-15B54C62DB6B.MOV
-
Bixenon słabo świeci
- Bixenon słabo świeci
Ja jestem po wymianie. Polecam w 100%- wymiana xenon na biled koito 3a
- Dynamiczne kierunki w lampach neon
Ja mam semi i szczerze stresu nie ma ? z 063AF656-E67E-4C1E-B1C0-68E7D43D671F.MOV- Pływające kierunki lusterek
Paweł ile chcesz za te kierunki?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Poratuje ktoś schematem z linku który wygasł?? http://zibiokaj.w.interii.pl/ABSEDS.jpg. Pilnie potrzebuje sprawdzc czy musze przekladac piny w kostce czy nie. auto z 2004 roku- A4 B8 3.0 tdi CCWA Manual 318KM
Auto hamowane na s7 na równiutkich prostej drodze. Sam jestem zdziwiony z takiego wyniku bo liczyłem na 300/630- A4 B8 3.0 tdi CCWA Manual 318KM
Co masz na myśli? Tuner mógł coś zle zrobic pomiar?- A4 B8 3.0 tdi CCWA Manual 318KM
Panowie śmiało się mogę pochwalić. Auto 100% seria. Sam program. 3.0 TDI CCWA manual oryginalne 100tys przebiegu Seria miała już dobrego bonusa Auto hamowane na 4 biegu w 3 osoby. EGT poniżej 840st ?????- Tarcza sprzęgła do 1.8t - awx=avb?
Mozesz obijać kevlarem. Tarcze są raczej takie same Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Mocowania wału napędowego, nieodpowiednio przyspawane.
Odwrotnie załozony wał. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Dołożenia quatrro
Dzwon 606 666 662 Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Turbo K04 w 1.8t 163hp?
K04 nie bylo w b6. Jesli ktos wymienial to moze wsadził hybryde albo k03s z bexa Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
Daron7 z Poniatowej. Bedziesz zadowolony Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Zmiana wtrysków BFB czy jest konieczna?
Ja bym nie zakladal wtryskow od bexa. Poszukaj od saaba 380cc z koncowka 023. I wtryski zaloz przed strojeniem. To 10 minut roboty. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Ciężko wchodząca dwójka
Ja kupiłem nową skrzynie. Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Ciężko wchodząca dwójka
Jaki silnik. To samo mialem w bexie. Synchronizator Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka- Program 1.8t
Daron7 z forum. Chcesz nr wal na priv Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka - Bixenon słabo świeci