Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vanillas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Szczerze Ci nie powiem Ponieważ zakładal je poprzedni właściciel a dokładnie jego syn i stwierdził tylko że jest to sportowe zawieszenie, ja oceniam tak na oko, porównując się do sąsiada który też posiada b6 w oryginalnym zawieszeniu a wygląda to mniej więcej tak jak na zdj Ogólnie ma swój urok osadzona tak nisko, ale chciałbym wypełnić te nadkola jakimś fajnym Alu i zastanawiam się jaki rozmiar będzie najlepszy
  2. Wielkiej dzięki za informację, od razu jak dojdę do auta to sprawdzę
  3. Rozumiem, wielkie dzięki za szybką odpowiedź, czyli z tego co widzę ktoś po prostu wsadził tam mocniejsze turbo K04-015, przynajmniej tak wynika z tych papierów.
  4. Witam, zakupiłem niedawno audi a4 b6 z silnikem 1.8t 163km (BFB). Jest to wersja amerykańska, a z tego co czytałem w tych silnikach była montowana słabsza turbina, K03, poprzedni właściciel robił regenerację i było napisane, że w autku znajduje się turbina K04, właściciel mówił, że on nie wymieniał żadnej turbiny, i teraz rodzi się moje pytanie, czy wersje amerykańskie miały orginalnie k04 czy może sobie ktoś ją tam wsadził. Druga sprawa, auto było na hamowni jakiś czas temu i wypluło 162km (przypuszczam, że to przez planowanie głowicy, słyszałem że dodaje to kilka koni), czy z tą turbiną nie powinno mieć więcej mocy, czy trzeba przy okazji zrobić oprogramowanie żeby turbina dawała z siebie 100%? Przepraszam jeśli gdzie kolwiek popełniłem jakąś gafę, nie jestem jeszcze do końca obeznany w tych tematach Wielkie dzięki za wszelkie informację
  5. Witam, zastanawiam się nad zakupem 19 o wymiarach 9j i et33 na oponie 235/35 do mojego autka. Ogólnie czytałem, że do zwykłego zawieszenie nie powinno być większego problemu, ale niestety mam zawieszenie sportowe, obniżone o około 80mm i tutaj rodzi się moje pytanie, czy felga na takiej oponie nie będzie tarła podczas skrętu. teoretycznie mam teraz 17 z oponą 245/25 no i jest duży zapas, rękę wsadzę bez problemu. Zależy mi na wypełnieniu tego nadkola, żeby autko się ładnie prezentowało. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.