Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Pompowtryski sprawdzone. Na wszystkich korekcje nie wiecej niz +-0.3. Bipy max 30. Wszystkie pompki o tych samych numerach. Chyba wyciagam skrzynie...
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Kurde, ale te konektory mają takie znaczenie? Jechałem wczoraj 150km/h dłuzszy czas, delikatnie dodajac gazu. nic nie przerywalo, to co pompka za mały prad dostaje czy przerywa?
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Dwumasa nie reaguje na wcisniecie na gaszenie, Brak jakejkolwiek reakcji. Chyba zajmę się tymi wtryskami
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Ma delikatne wibracje tez na wolnych obrotach.
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Tego nie sprawdzałem. która to grupa?
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Plecionka jest cała, wydech cały wymieniałem bo robiłem dwururkę. Cały nowy wydech z 2.5 TDI, wieszaki nowe, problem był przed wymiana wydechu i wystepuje nadal.
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Tak, nie jest to wina kół
-
Wibracje 1.9 TDI AVF 131KM
Witam, przegrzebałem już chyba całe forum, wymieniłem co się da a problem nie ustąpił. A mianowicie, na biegu jałowym są delikatne wibracje, przy jeździe od 2 biegu w góre, czym mocniej dodam gazu odczuwalne są wibracje całego auta. Czym wyższa prędkość i mocniej dodaje gazu wibracje są silniejsze. Drży też gałka zmiany biegów. Auto ma pełną moc. Opisuje co zostało sprawdzone/ wymienione: - przeguby wewnętrzne zostały wymienione - poduszki silnika nie są zerwane - poduszka skrzyni wymieniona - dwumasa sprawna ( nic nie szarpie przy gaszeniu, przy wciskaniu sprzegla nie ma zadnej reakcji) Diagnostyka VCDS tez nic nie pokazała. Grupa 13 oscyluje w okolicy 0.00, takze 23 trzyma sie mocno w normie. Juz nie mam pomysłów co może być. Została jeszcze opcja uszkodzonej skrzyni... Ma ktoś jakieś pomysły?
-
Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
Po co przepłacać za Ultery, jak Buzzer jest identyczny a kosztuje 90 zł.
-
[ALL B6] naklejka zderzaka tył s-line
Odkopię temat. Ma ktoś takie naklejki do sprzedania? w ASO wycofane...
-
Jakie końcówki do 1.9 TDI Buzzer czy Ulter?
No własnie dzwoniłem do sprzedawcy i mówi że to są te same końcówki, lecz BUZZER jest nową firmą otworzoną przez pracowników ULTERA. Więc bez sensu przepłacać. Nawet mówi że buzzer ma ładniejszy grawer
-
Jakie końcówki do 1.9 TDI Buzzer czy Ulter?
Jak w temacie, robie swapa wydechu na 2 rurki w 1.9 TDI, Tłumik mam juz zamontowany od 1.8T, teraz mam dylemat z końcówkami. Zastanawiam się nad : http://allegro.pl/sportowa-koncowka-tlumika-buzzer-90mm-zz91x-tuning-i5643930745.html a http://allegro.pl/sportowa-koncowka-tlumika-ulter-90mm-n1-90rs-i5739374924.html Ktoś może coś polecić? Auto ma zderzaki s-line. Dzięki za odpowiedzi
-
Avf by Diabełek
Turbo jest P&P?
-
B6 [AVJ] Seria a co dalej zobczymy:)
Do softu polecam kolegę DARON7 z forum.Chłopak naprawdę wie co robi
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
Audio napewno będzie zmodyfikowane, za to co jest w aucie kupie coś normalnego
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
Kilka fotek po zakupie Tempomat już wsadzony Jeszcze szybki z tyłu
-
odgłos drżenia ,terkotania podczas przyśpieszania
Sprawdź przeguby wewnętrzne.
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
W aucie jest audio za ok 2000 zł i gwint AP który też 2500 zł kosztuje. Więc uważam, że nie zapłaciłem jakoś strasznie dużo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Radomia
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
To nie żadna tajemnica. Poszła za 22800 zł. Teraz zauważyłem, ze była opisana na forum ze ktoś ją oglądał, i że malowana. Moje 2 mierniki nic nie wykazały. Kolega okiem dojrzał malowanie Ja jestem zadowolony
-
Vag airbag
Samym sprawdzeniem nic nie uszkodzisz A może sie dowiesz w czym jest problem
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
chodz na priv
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
byla byla, teraz jako mazda 24500 stała
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
Po sprzedaniu swojej perełki 1.8T AVJ, skazilem się BMW , lecz szybko wróciłem do Audi. Poszukiwania trwały dosyć długo, lecz jest! Właśnie ona! A4 B6 AVANT w pełnym pakiecie S-Line 1.9 TDI 130 KM 2004 rok, szkoda że nie quattro, ale na wiosnę o tym pomyślimy. Autko stoi dosyć nisko bo trzyma ją gwint AP Reszta później jak się pogoda poprawi Pozdrawiam
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Byłem pierwszym właścicielem w PL. Więc nie było wszcześniejszych umów. Poprzednią od niemca miałem na podobną kwotę. Rozmowy z nowym kupującym zostały nagrane. Ale temat do zamknięcia bo gość naprawił auto na swój koszt, i normalnie rozmawiamy.