Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. Pompowtryski sprawdzone. Na wszystkich korekcje nie wiecej niz +-0.3. Bipy max 30. Wszystkie pompki o tych samych numerach. Chyba wyciagam skrzynie...
  2. Kurde, ale te konektory mają takie znaczenie? Jechałem wczoraj 150km/h dłuzszy czas, delikatnie dodajac gazu. nic nie przerywalo, to co pompka za mały prad dostaje czy przerywa?
  3. Dwumasa nie reaguje na wcisniecie na gaszenie, Brak jakejkolwiek reakcji. Chyba zajmę się tymi wtryskami
  4. Ma delikatne wibracje tez na wolnych obrotach.
  5. Tego nie sprawdzałem. która to grupa?
  6. Plecionka jest cała, wydech cały wymieniałem bo robiłem dwururkę. Cały nowy wydech z 2.5 TDI, wieszaki nowe, problem był przed wymiana wydechu i wystepuje nadal.
  7. Tak, nie jest to wina kół
  8. Witam, przegrzebałem już chyba całe forum, wymieniłem co się da a problem nie ustąpił. A mianowicie, na biegu jałowym są delikatne wibracje, przy jeździe od 2 biegu w góre, czym mocniej dodam gazu odczuwalne są wibracje całego auta. Czym wyższa prędkość i mocniej dodaje gazu wibracje są silniejsze. Drży też gałka zmiany biegów. Auto ma pełną moc. Opisuje co zostało sprawdzone/ wymienione: - przeguby wewnętrzne zostały wymienione - poduszki silnika nie są zerwane - poduszka skrzyni wymieniona - dwumasa sprawna ( nic nie szarpie przy gaszeniu, przy wciskaniu sprzegla nie ma zadnej reakcji) Diagnostyka VCDS tez nic nie pokazała. Grupa 13 oscyluje w okolicy 0.00, takze 23 trzyma sie mocno w normie. Juz nie mam pomysłów co może być. Została jeszcze opcja uszkodzonej skrzyni... Ma ktoś jakieś pomysły?
  9. Po co przepłacać za Ultery, jak Buzzer jest identyczny a kosztuje 90 zł.
  10. Odkopię temat. Ma ktoś takie naklejki do sprzedania? w ASO wycofane...
  11. No własnie dzwoniłem do sprzedawcy i mówi że to są te same końcówki, lecz BUZZER jest nową firmą otworzoną przez pracowników ULTERA. Więc bez sensu przepłacać. Nawet mówi że buzzer ma ładniejszy grawer
  12. Jak w temacie, robie swapa wydechu na 2 rurki w 1.9 TDI, Tłumik mam juz zamontowany od 1.8T, teraz mam dylemat z końcówkami. Zastanawiam się nad : http://allegro.pl/sportowa-koncowka-tlumika-buzzer-90mm-zz91x-tuning-i5643930745.html a http://allegro.pl/sportowa-koncowka-tlumika-ulter-90mm-n1-90rs-i5739374924.html Ktoś może coś polecić? Auto ma zderzaki s-line. Dzięki za odpowiedzi
  13. Turbo jest P&P?
  14. Do softu polecam kolegę DARON7 z forum.Chłopak naprawdę wie co robi
  15. Audio napewno będzie zmodyfikowane, za to co jest w aucie kupie coś normalnego
  16. Kilka fotek po zakupie Tempomat już wsadzony Jeszcze szybki z tyłu
  17. Sprawdź przeguby wewnętrzne.
  18. W aucie jest audio za ok 2000 zł i gwint AP który też 2500 zł kosztuje. Więc uważam, że nie zapłaciłem jakoś strasznie dużo.
  19. Witam kolegę z Radomia
  20. To nie żadna tajemnica. Poszła za 22800 zł. Teraz zauważyłem, ze była opisana na forum ze ktoś ją oglądał, i że malowana. Moje 2 mierniki nic nie wykazały. Kolega okiem dojrzał malowanie Ja jestem zadowolony
  21. Samym sprawdzeniem nic nie uszkodzisz A może sie dowiesz w czym jest problem
  22. byla byla, teraz jako mazda 24500 stała
  23. Po sprzedaniu swojej perełki 1.8T AVJ, skazilem się BMW , lecz szybko wróciłem do Audi. Poszukiwania trwały dosyć długo, lecz jest! Właśnie ona! A4 B6 AVANT w pełnym pakiecie S-Line 1.9 TDI 130 KM 2004 rok, szkoda że nie quattro, ale na wiosnę o tym pomyślimy. Autko stoi dosyć nisko bo trzyma ją gwint AP Reszta później jak się pogoda poprawi Pozdrawiam
  24. Byłem pierwszym właścicielem w PL. Więc nie było wszcześniejszych umów. Poprzednią od niemca miałem na podobną kwotę. Rozmowy z nowym kupującym zostały nagrane. Ale temat do zamknięcia bo gość naprawił auto na swój koszt, i normalnie rozmawiamy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.