Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
VCDS uzyskanie PIN/Login do sterownika
Sterownika czego? Silnika?
-
Wymiana kierownicy na trójramienną
dołączam sie do pytania...
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
Nie no chce na tym co jest. Nic nie wymieniać. Chyba ze coś uszkodzone bedzie a bedzie kolidowało
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
No ale tego co widze ok 200 koni moge mieć. Kto się podejmie?
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
No ja pisze to co mi gazownik powiedział. Ze reduktor mam do 300 koni i dobre wtryski. Więc to napisałem. Ja tez wyscigówki nie szukam. Chodź 50 koników by sie przydało
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
komputer: Zenit PRO OBD wtryski: hany zielone reduktor: KME GOLD Gregor a ile u Ciebie taka zabawa kosztuje?
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
Podoła bo jest do 300 KM
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
Ale właśnie, co mają wtryski benzynowe do pracy na LPG?
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
Witajcie. Mam A4 1.8T AVJ. Chce zrobić chipa, wyczytalem w necie o tych modyfikacjach i rozumiem ze moge osiągnac bezpiecznie ok 200 koni. Autko ma już troche modyfikacji: -FMIC -sztywny dolot z nierdzewki -filtr stożkowy -wywalony kat i owiniety taśmą termoizolacynją( trzeba sonde usunąć, bo się pali check) -zawór DV forge 007 Słyszałem o wymianie wtryskow z bexa, wymiana turbo raczej nie wchodzi w grę. Możecie mi przybliżyć koszty? Ew jakieś zmiany tego co mam, bądź jeszcze coś dołożyć? Autko śmiga na LPG
-
Błedy, czyżby obie sondy?
16519 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1; Heating Circuit: Malfunction P0135 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 17511 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; B1 S1: Performance too Low P1103 - 008 - Implausible Signal 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 008 - Implausible Signal 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent Ktoś pomoże? Brak mocy, dusi się auto
-
Emulator sondy lambda
Emulatory w 3.0 i w 1.8T nic nie dają. Musisz usunąć w ECU. Ja robilem teraz downpipe i musze jechac na wyłączenie bo sie check świeci...
-
Jaki sterownik silnika do AVJ - manual
Ja mam AVJ w manualu 8E0 909 518M
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja w tym miejscu mam chyba turbine:P Gregor musze do Ciebie jechać
-
Błotnik z aukcji internetowych
Coś zapewne bedzie napisane na nim. Jakieś made in taiwan czy coś i ogolnie jest z cienszej blachy
-
Nagłośnienie a4 b6
Napewno nie bedą grały jak bose
-
biale=czarne fotele s line potrzebuje zdjec,opinii
- HOMELINK z jakimi urządzeniami współpracuje
Somfy to siłownik z marketu. Raczej nie będzie działał. Napewno działa ze sterowaniem NICE- wtyczka drzwi audi a4b6
Sciagasz gumke, i odciagasz taki fioletowy bolec, i wtyczka sama wyskakuje- Co to za wzmacniacz BOSE?
wtyczke masz?- jaki przegub do 130 zł max?
Też musze kupić i sie właśnie zastanawiam, ile tani wytrzyma...- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Z KLIMY wieje tylko zimnym
Nie ma znaczenia auto czy nie auto. Klima wogole nie działa. Leci zupełnie ciepłe powietrze. Najgorsze ze błedów brak ;/- tylna półka sedan
Mam gdzieś półkę z blendą- Błotnik z aukcji internetowych
Te made in taiwan nie pasuja do lampy. Lampa odstaje- przyśpieszenie
Pokaż dane z przepływki - HOMELINK z jakimi urządzeniami współpracuje