-
podlaczenie przelacznika szyb kierowcy pomoc
tylko jeden od pasazera pojedynczy u kierowcy wszystko pasuje
-
podlaczenie przelacznika szyb kierowcy pomoc
tylko ja to podlaczyc zespolic zeby latalo...
-
podlaczenie przelacznika szyb kierowcy pomoc
do b6 po 2003 r. Foto dzisiaj ogarne to dodam. gdzies znalazlem ze ktos to podlaczal i bez problemu chodzilo ale nie moge nigdzie znalesc jak to zrobil...
-
podlaczenie przelacznika szyb kierowcy pomoc
Witam panowie potrzebuje pomocy w podlaczeniu nowego przelacznika ok szyb drzwi kierowcy a sprawa wyglada tak ze stary przelacznik byl na wieksza kostke i na 3 piny a nowy jest z mniejsza kostka i na 4 piny czy mozna to jakos odlaczyc zeby dzialalo jak powinno?? nikt nic?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
panowie co to jest za mek ze kiedy wlaczamy oswietlenie wnetrza lampke srodkowa na odpalonym silniku co wlacza sie podswietlenie zegarow???
-
1be s line rozna wysokosc
sprawdzalem wszystko ok nie mam juz pojecia o co chodzi bylem i na stacji i na podnosniku sprawdzalem i wie co jest
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
kratka od s6 c5 wejdzie i bedzie sie zgrywac z gornym grillem s4
-
1be s line rozna wysokosc
Witam panowie mam problem z 1be w swoim audi a mianowicie sprawa wyglada tak ze auto raz stoi wyzej z tylu raz nizej (nie jest to zalezne od paliwa,obciazenia caly czas jest mniej wiecej takie same) a tyl raz wyzej raz nizej i o ch.j chodzi??? podloze proste
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie mam zamiaru nic rozwiazywac.Ja swoje propozycje zaproponowalem ze dosle jedno jarzmo (bez jakigokolwiek odzewu) bo tyle mam kupil zaciski otrzymal zaciski.otrzymal to co kupil. Checie to mnie umiescie na tej swojej czarnej lisie ja swoje stanowisko w sprawie powiedzilem. Wiecej sie nie bede wypowiadal na ten temat .pozdrawiam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
teraz juz ci stan ich nie pasuje??? wiesz co dev myslalem ze jestes powaznym czlowiekiem a widze ze jestes zwyklym cwaniaczkiem ktory robi tak zeby aby wyszlo na jego.Powoli to sie robi smieszne nie mam czasu siedziec w watku i odpisywac na twoje wiadomosci a wiec po pierwsze jak widziesz nie tylko ja rozumiem komplet zaciskow jako p+l i tak dostales. Czepiales sie o blaszki sa proste i obaj o tym wiemy mialem kilka kompletow tych zaciskow i wszystkie byly takie same, pozniej mowisz ze przewody ci nie pasuja u mnie w aucie to wszystko chodzilo bez zarzutu.Stan bdb nie okresla tylko jak zacisk wyglada tylko tez jak pracuje tu jest wszystko tak jak powinno.Nalot z nich jest po piaskowaniu i sam wiesz ze z dnia na dzien robi sie coraz wiekszy bo sa bezposrednio tylko jedna warstwa alucunku zabezpieczone.Nie mam czacu siedziec tu i sie tlumaczyc mam inne zajecia, zaproponowalem ci ze dosle ci jadno jarzmo na wlasny koszt bo tyle mam( dlatego sprzedawalem bez jarzm) ale nie raczyles nawet laskawie odpisac. Chyba wszystkie watki wyjasnilem koniec mojej wypowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam
-
wlacznik swiatel problem
na zaplonie tak samo numer dzisiaj spisze to uzupelnie ...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
w zadnym wypadku cie nie oszukalem. Pisalem komplet zaciskow masz tam gdzies napisane z jarzmami??? nigdzie nic nie pisalem o jarzmach.Blachy nie sa pokrzywione i dobrze o tym wiesz wczoraj gadalismy i jakos mi o tym nic nie mowiles...przewody ?? ja na nich jezdzilem i nie bylo problemu zadnego.Przeciez to sa uzywane zaciski a nie nowe.PODKRESLAM NIGDZIE NIE PISALEM ZE TO KOMPLET Z JARZMAMI!!! JA NA TYCH PRZEWODACH JEZDZILEM I ZADNEGO PROBLEMU NIE BYLO! BLACHY NIE SA POGIETE I NIE GADAJ GLUPOT MAM U SIEBIE ZALOZONY TAKI KOMPLET I WSZYSTKO WYGLADA IDENTYCZNIE...chyba ze dwa komplety sa pogiete
-
wlacznik swiatel problem
dzisiaj ogarne istalacje i sprawdze najwyzej przeloze piny.A po wlozeniu tego przelacznika do innej b6 wszystko lata tylko xenon odpala sie po 2-3 sekundach.a co moze byc tego powodem???
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
tak samopoziom fabryczny ok dzisiaj sprawdze jaki jest modol ...
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
witam panowie czytal watek i mam pytanie u mnie w ori wyposazeniu mialem lustro samosciemniajace sie tylko jakas k..wa przed sprzedaza wyjela i wlozyla zwylke i teraz pytanie wlacznik swiatel w ogole mam nie ori ale bede zakladal od b7 i teraz jaki wybrac przelacznik zeby to mi latalo mam bi xenon i chce zrobic drl czy moze zmienic jeszcze caly modol i przelacznik zeby bylo juz na czym rezac???
michal1.8tq
Pasjonat - L
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta