Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
Przepływomierz AVJ
ja tez nie mam drucika, wiec tach chyba musi byc )
-
pompa paliwa
pewnie uszczelka się zapiekła
-
wypadanie zaplonu
jeszcze numery cewek są ważne
-
Pompa paliwa?
3 srubki, sciagasz metalowa osłone i pompa na wierzchu
-
Felgi z demontażu
zdjecie daj od srodka, tam bedzie widać czy org
-
brak oświetlenia w osłonach przeciwsłonecznych
moze szukał pieniędzy
-
Przycisk bokady dzwi/centralnego nie działa
a vag cos pokazuje?
-
Remapa a tempomat
Tez to przerabiałem. Zmiana komputera załatwiła sprawę, tempomat działa
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Komputer: Zenit Pro OBD Wtryski : Hany zielone Reduktor: KME Gold
-
Błąd katalizatora a instalacja LPG
zawsze mozna wyprogramować sonde za katem
-
Problem z elektryczną szybą
a domykanie z kluczyka działa?
-
Problem z AIR BAG po zamontowaniu foteli z b6
dokladnie zmien kodowanie jak napisano wyzej
-
Problem z tempomatem
Dowiedziałem się że auto ma jakiegoś chipa, gdzieś na forum znalazłem że to może być powodem nie działania tempomatu. Jest na forum gdzies ten temat ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 14:01 ---------- Temat do zamkniecia, wymiana komputera załatwiła sprawę
-
Problem z RNS-e
Witam, mam problem z radiem RNS-E, keidyś odpinałem akumulator i nie było problemu, radio się włączało. Dzisiaj o dziwo rano wkładam kluczyk do stacyjki a tu komunikat wpisz PIN. Znalazłem w internecie, żeby nagrać płytkę i wsadzić ją w radio, lecz to nie daje żadnych efektów. Czy ktoś wie jak zdjąć ten kod z radia? Czy trzeba gdzieś to wysyłać?
-
Logi ocena
Logi podeśle później. Ale dzisiaj wymieniłem przepływomierz, i o dziwo auto jedzie do 3 tyś obrotów i jest szarpniecie i dalej nie da się jechać.... Auto kupiłem od chłopaka które miało ponoć 191KM i 271 Nm. Ciekawe czy ten program nie zgłupiał, i przez to te problemy
-
Logi ocena
Bledow brak. Nawet po odpieciu wtyczki nie wywala checka. Samochod nie ma mocy... Podmienilem przeplywke od 1.9 tdi i troche lepiej jechalo ale tez bez rewelacji.
-
Logi ocena
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czy takie wskazania powinien wskazywać przepływomierz? Wydaje mi sie ze on wogole nie działa....
-
Problem z tempomatem
czytaj wyzej, manetka i czujniki sprzegla, gazu sprawne
-
Problem z tempomatem
zero jakichkolwiek błedów. mam tylko bledy spalonej zarówki i nie zakodowany climatronic
-
Problem z tempomatem
- Problem z tempomatem
Wiec tak, błedów zadnych nie ma. win wszedzie zakodowany, zrobilem jak kazałeś i tempomat nadal nie działa.... W blokiu engine/ 66 wszysttkie wskazniki chodzą. Juz nie wiem co jest grane....- Problem z tempomatem
a podpowiecie jak mam to zrobić ? bo znalazlem tylko informacje o kodowaniu tempomatu, ale komputer go normalnie wykrywa- Problem z tempomatem
aktywowałem w VAG wg instrukcji która znalazłem w internecie. Zastanawiam się czy zmiana kierownicy mogła mieć coś z tym wspólnego że to przestało działać?- Problem z tempomatem
Mam problem z tempomatem, nie działa. Sprawdziałem w VAG czujnik sprzegła, hamulca, manetki. Wszystko działa, tempomat aktywowałem, lecz pomimo tego podczas jazdy tempomat sie nie załącza..... Ktoś pomoże?- Listwy na próg
to są długie listwy co przykrywa się śruby od progu lewa i prawa strona auta do sedana nr 13 na zdjeciu - Problem z tempomatem