Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. dynamiquedci odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    ja tez nie mam drucika, wiec tach chyba musi byc )
  2. dynamiquedci odpowiedział(a) na bkhcrew temat w 1.8T
    pewnie uszczelka się zapiekła
  3. dynamiquedci odpowiedział(a) na f1mlody temat w 1.8T
    jeszcze numery cewek są ważne
  4. dynamiquedci odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    3 srubki, sciagasz metalowa osłone i pompa na wierzchu
  5. zdjecie daj od srodka, tam bedzie widać czy org
  6. moze szukał pieniędzy
  7. Tez to przerabiałem. Zmiana komputera załatwiła sprawę, tempomat działa
  8. Komputer: Zenit Pro OBD Wtryski : Hany zielone Reduktor: KME Gold
  9. zawsze mozna wyprogramować sonde za katem
  10. a domykanie z kluczyka działa?
  11. dokladnie zmien kodowanie jak napisano wyzej
  12. Dowiedziałem się że auto ma jakiegoś chipa, gdzieś na forum znalazłem że to może być powodem nie działania tempomatu. Jest na forum gdzies ten temat ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 14:01 ---------- Temat do zamkniecia, wymiana komputera załatwiła sprawę
  13. Witam, mam problem z radiem RNS-E, keidyś odpinałem akumulator i nie było problemu, radio się włączało. Dzisiaj o dziwo rano wkładam kluczyk do stacyjki a tu komunikat wpisz PIN. Znalazłem w internecie, żeby nagrać płytkę i wsadzić ją w radio, lecz to nie daje żadnych efektów. Czy ktoś wie jak zdjąć ten kod z radia? Czy trzeba gdzieś to wysyłać?
  14. Logi podeśle później. Ale dzisiaj wymieniłem przepływomierz, i o dziwo auto jedzie do 3 tyś obrotów i jest szarpniecie i dalej nie da się jechać.... Auto kupiłem od chłopaka które miało ponoć 191KM i 271 Nm. Ciekawe czy ten program nie zgłupiał, i przez to te problemy
  15. Bledow brak. Nawet po odpieciu wtyczki nie wywala checka. Samochod nie ma mocy... Podmienilem przeplywke od 1.9 tdi i troche lepiej jechalo ale tez bez rewelacji.
  16. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czy takie wskazania powinien wskazywać przepływomierz? Wydaje mi sie ze on wogole nie działa....
  17. czytaj wyzej, manetka i czujniki sprzegla, gazu sprawne
  18. zero jakichkolwiek błedów. mam tylko bledy spalonej zarówki i nie zakodowany climatronic
  19. Wiec tak, błedów zadnych nie ma. win wszedzie zakodowany, zrobilem jak kazałeś i tempomat nadal nie działa.... W blokiu engine/ 66 wszysttkie wskazniki chodzą. Juz nie wiem co jest grane....
  20. a podpowiecie jak mam to zrobić ? bo znalazlem tylko informacje o kodowaniu tempomatu, ale komputer go normalnie wykrywa
  21. aktywowałem w VAG wg instrukcji która znalazłem w internecie. Zastanawiam się czy zmiana kierownicy mogła mieć coś z tym wspólnego że to przestało działać?
  22. Mam problem z tempomatem, nie działa. Sprawdziałem w VAG czujnik sprzegła, hamulca, manetki. Wszystko działa, tempomat aktywowałem, lecz pomimo tego podczas jazdy tempomat sie nie załącza..... Ktoś pomoże?
  23. dynamiquedci odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w Audi A4 B6
    to są długie listwy co przykrywa się śruby od progu lewa i prawa strona auta do sedana nr 13 na zdjeciu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.