Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. dynamiquedci odpowiedział(a) na ravkan temat w Audi A4 B5
    OMG mi zawsze tego brakowało, bo zawsze słonce walilo pomiedzy słonecznikami
  2. Poduszki amorów?
  3. dynamiquedci odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    A problem nie jest w tych 2 wtyczkach?
  4. No właśnie a u mnie zero błędów. A klima nie działa. Spręzarka sie załącza, wiatrak chodzi. A ciepłe leci z nawiewów
  5. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860445.html
  6. Kabel sie nadaje. Program DDT2000
  7. Najdziwniesze jest to ze jak nabiłem klime to było ok chlodziła dobrze. A teraz kurde cały czas ciepłe.... Zero błędów. Chyba się wezmę za rozbiórkę tego...
  8. Trasa miasto nie ma znaczenia, zadnego błędu VAG nie pokazuje.... Dodam że wszystkie klapy chodzą
  9. Mam problem, po włączeniu klimy z nawiewów leci ciepłe powietrze, gdy przełącze na same szyby, to od strony kierowcy leci zimne powietrze, ale juz od strony pasażera ciepłe. Robiłem nastawy klimatronica, nic to nie dało, czynnik nabijany świeżo, rurka dochodząca do kabiny zimna jak cholera, a w aucie ciepło.... Pomożecie?
  10. dynamiquedci odpowiedział(a) na pajda temat w Audi A4 B6/B7
    To sie ustawia VAGiem, ale zeby samo sie przestawilo ?
  11. Wszystkie 1.8T miały 55x120
  12. Co ma wtrysk benzynowy to szarpania także na gazie?
  13. Spoko, jak by nie ogarnął to pisz.
  14. Do jakiego silnika chcesz? Ja do 1.8T za kompletny z chłodnicami wentylatorem zapłaciłem 1100 zł i koleś ma napewno jeszcze
  15. Jak w temacie, szukam kogoś w Radomiu, ew okolice, kto mi pomoże doprowadzić auto do stanu używalności po poprzednim właścicielu. Autko to 1.8T AVJ Jeśli to zły dział, prosze o przeniesienie
  16. jak ja szukalem to mi mówiono że nie pasuje, jest inny IC, i wentylatory
  17. Ja tak mialem jak mi sie kodowanie licznika przestawiło, z tym że ja miałem cały czas zero. Licznik był zakodowany na quattro, mniejszy zbiornik, Ale widze ze Ty masz quattro, wiec wyjmij pływak i sprawdz
  18. Mam lusterko z przyciskiem i sie sciemnia jak ktos z tylu jedzie
  19. Fakt, mam ten błąd w VAG:), Ale była robiona szyba przednia i tam chyba nie ma czujnika.....
  20. Nic sie nie rusza wlasnie. Vag nie pokazuje bledow. Ciekawe czy to nie jest blad w zegarach bo mam wsadzony licznik od s4... Gdzie sie sprawdza w vagu test poziomowania? ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 23:42 ---------- Dzisiaj zauważyłem że to pali się tylko na Auto, na normalnie zapalonych światłach tego nie ma....
  21. Mam lampy z soczewka z b8, w kabinie nie mam regulacji, tylko imbus na lampie....
  22. Co oznacza ta żółta kontrolka na zegarach jak by od świateł....
  23. podjedz do gosci co dorabiają klucze niech zajrzą programem do immo
  24. igła w dysze i regulujesz
  25. dynamiquedci odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    przepływomierz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.